Ústí n/L – Slavia 3:4 (po pr.) | Havířov – Litoměřice 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Benátky n/J – Přerov 3:0 (kon.) | Kolín – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Šumperk – Vsetín 2:7 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:5 (kon.) | Prostějov – Třebíč 1:2 (kon.)
SK Trhači Kadaň
2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 30.10.2021, 17:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 17. kolo

Jihlava ve třetí periodě přidala další dvě branky a po vydařené první třetině po zásluze vítězí. (19:17:48)

59:24
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Routa – 2 min., sekání).
    59:15 Josef SKOŘEPA - 2:5

59:15
    Dukla právě vstřelila branku!
    Další chyba domácích obránců a další gól Jihlavy. Tomáš Havránek poslal kotouč na JOSEFA SKOŘEPU, který překonává bezmocného Běhulu. Asistence: Tomáš Havránek.

58:35
    Úmyslný offside Trhačů.

58:18
    Kadaň je stále usazené v útočné třetině, ke střele se ovšem nikdo nedostal.

55:45
    Jihlava z vlastního pásma posílá kotouč na Běhulu, ten hru uklidňuje.
    53:49 Filip HELT - 2:4

53:49
    Jihlava využila chyby v domácí obraně a zvyšuje na rozdíl dvou branek! Filip Eliáš poslal nepřesnou nahrávku, která podjela pod hokejkou jednoho z domácích obránců, kotouče se ujal FILIP HELT, který střelou nad beton vstřeluje čtvrtý gól Jihlavy. Asistence: Filip Eliáš, Jiří Fronk.

53:31
    Hra se rychle otočila na druhou stranu, po vypršení komerční přestávky se bude vhazovat před Běhulou.

53:08
    Kadaň kombinuje před brankovištěm Adama Wolfa.

52:10
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

51:44
    Ta totožná situace, tentokrát v podání Kadaně.

51:00
    Icing Dukly.

50:41
    Matěj Zadražil měl na hokejce čtvrtý gól, Běhula rychlým přesunem drží naděje domácích.

Stanislav Jiskra

Branky a nahrávky: 21. Bernat (Steinocher, Routa), 35. Routa (Zorko) – 13. Lichanec (Helt), 15. Skořepa (Helt, T. Havránek), 38. T. Harkabus (L. Mareš, F. Seman), 54. Helt (Eliáš, Fronk), 60. Skořepa (T. Havránek)

SK Trhači Kadaň: R. Běhula (A. Horák) – Steinocher, Kabelka, Štochl, Zorko, O. Havlín, Ferbas – Berčík, Hradecký, Konášek – Mežnar, Bernat, L. Švec – D. Čech, D. Homer, Bogdasarjan – Routa.
    HC Dukla Jihlava: A. Wolf (A. Černý) – Bilčík, Kowalczyk, Dundáček, L. Mareš, Eliáš, Niko – Čachotský, Skořepa, T. Havránek – Helt, Lichanec, Fronk – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Harkabus, M. Zadražil, F. Seman.

Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Coubal, Štofa