Detroit – Florida 2:3 (po pr.) | NY Rangers – Columbus 4:0 (kon.) | Washington – Arizona 2:0 (kon.)
Carolina – Chicago 6:3 (kon.) | Vegas – Anaheim 5:4 (2:1 po s.n.) | Dallas – Ottawa 1:4 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Montreal 5:2 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:1)
Florida Panthers
Sobota 30.10.2021, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký víkend. (03:47:36)

Sergej Bobrovskij (FLA) – 28 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,3%, odchytal 63:29

Ani v tomto utkání Florida hořkost porážky nakonec nepoznala, i když tomu byla blízko. Panthers se v úvodní třetině dostali do dvoubrankového vedení, Detroit ho však postupně dokázal smazat a vynutil si prodloužení. V něm však o vítězi rozhodl Barkov, který se ve velké šanci nemýlil.

Střely na branku: 30 – 32.

63:29 Aleksander BARKOV - 2:3

63:29
    Florida právě vstřelila branku!
    Red Wings obrat nedokonají. Huberdeau pěkným pasem mezi obránci vyslal do šance ALEKSANDERA BARKOVA a ten po kličce do bekhendu poslal puk do branky. Asistence: Jonathan Huberdeau a MacKenzie Weegar.

63:11
    Zajímavé přečíslení Red Wings branku nepřineslo. Leddy nedokázal zcela přesně najít hůl Larkina a ten netrefil branku.

63:02
    Florida byla v posledních střídáních aktivnějším, domácí se však zvládají bránit.

62:27
    Barkov dokázal připravit střeleckou pozici pro Ekblada, který od modré čáry minul branku.

61:40
    První zákrok v prodloužení si připsal Nedeljkovic. Hra pokračuje.

61:20
    Drobné nepřesnosti na obou stranách, stále se čeká na větší šanci.

60:45
    Ani první útočné snažení Red Wings střelu na branku nepřineslo.

60:21
    Barkov zavezl kotouč do útočného pásma, ale do zakončení se nepropracoval.

60:01

Detroitu se v závěru utkání podařilo vyrovnat, když se premiérového gólu v barvách Red Wings dočkal Pius Suter. Následovat bude prodloužení.

60:00

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 23. Gagner (Stecher, Stephens), 58. P. Suter (Seider, Fabbri) – 9. Luostarinen (Nutivaara, Montour), 19. Barkov (Duclair), 64. Barkov (Huberdeau, Weegar)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – DeKeyser (A), Seider, Leddy, Hronek, M. Staal (A), Stecher – Bertuzzi, Dylan Larkin (C), L. Raymond – Fabbri, P. Suter, Erne – Naměstnikov, M. Rasmussen, Zadina – Givani Smith, Stephens, Gagner.
    Florida Panthers: Bobrovskij (S. Knight) – Weegar, Ekblad (A), Forsling, Gudas, Montour, Nutivaara – Verhaeghe, Barkov (C), Duclair – Huberdeau (A), S. Bennett, Tippett – Marchment, Luostarinen, S. Reinhart – Vatrano, J. Thornton, Hörnqvist.

Rozhodčí: Pollock, Meier – Berg, Shewchyk

Diváci: 15 593