Příbram B – Motorlet 1:1 (kon.) | Plzeň B – Slavia B 1:2 (kon.)
FK Příbram B
1:1 (0:0)
FK Motorlet Praha
Neděle 31.10.2021, 10:00 • Na Litavce, UMT • Česká fotbalová liga (A) • 14. kolo

Po bezbrankové první půli se hrál líbivější fotbal. Daniel Žížala v 64. minutě neproměnil penaltu, ale deset minut před koncem si spravil chuť. Na jeho gól prakticky hned odpověděl domácí Jan Vokřínek a Příbram se tak s Motorletem rozešla smírně.

Zápas Plzeň B – Slavia Praha B je dvacet minut před koncem 1:1. Pokud remízový stav vydrží až do konce, přezimuje Příbram na jedenáctém a pražský Motorlet na šestém místě tabulky. (11:59:14)

90+2

90+1
    Teď tlačí Motorlet. Dlouhý aut do šestnáctky přistál v hlavičkovém souboji na čele útočníka a po odrazu pokračoval dál za koncovou čáru.

90
    Pěkné zpracování míče, zaseknutí i střela v podání příbramského fotbalisty, který z levé strany vápna mířil na zadní šibenici. K rozpoutání radosti mu chyběl metr, možná dva.

88
    Rychlý příbramský nákop zase odvrátili hosté kopem přes hlavu.

87
    Po lajně rozběhnutému hráči Motorletu utekl míč do zámezí.

86
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Jan Dvořák, přichází Lukáš Lisý.

84
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Michal Rataj, přichází Marek Čepelák.
    81. Jan VOKŘÍNEK - 1:1

81
    Tým Příbram B právě vstřelil branku!
    Jenže Motorlet ve vedení nevydržel ani minutu! Hráč postupující do vápna z levé strany přiťukl míč JANU VOKŘÍNKOVI a ten ho utaženou střelou z hranice šestnáctky poslal k levé tyči. Tam Marek Vyčichl nemohl dosáhnout.
    80. Daniel ŽÍŽALA - 0:1

80
    Motorlet právě vstřelil branku!
    U Litavky jdou do vedení hosté! Přímočarý pas mezi obránce je dostal na pravou stranu vápna, kde po několika výměnách míče došlo ke skákavému centru na zadní tyč. Tam otevřel skóre skluzem DANIEL ŽÍŽALA.

78
    Pak se zase činil Marek Vyčichl, který se natáhl po křižné střele. Jak vidno, oba týmy chtějí strhnout zápas ve svůj prospěch.

77
    Pozorná musela být i defenziva Příbrami, respektive její brankář Bleha. Ten po centru z rohového kopu musel zlikvidovat nepříjemnou hlavičku.

76
    U Vyčichla bylo opět rušno! V chaosu před vlastní brankou se nejlépe zorientovali bránící se Motorlet, jehož hráči zažehnali nebezpečí důrazným odkopem.

75
    Šance na obou stranách! Nejprve Příbram pumelicí zpoza vápna vyprášila Vyčichlovy rukavice, z brejku pak Motorlet rozvlnil boční síť!

74
    Ne, prudký centr hosté prodloužili až do zámezí.

73
    Teď má domácí tým možnost to změnit, jelikož od pravé lajny rozehraje standardku. Vyjde to?