Michalovce – Trenčín 1:5 (kon.) | HC Slovan – Košice 3:2 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 0:0 (odl.)
Poprad – Banská Bystrica 0:0 (odl.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 3:4 (kon.) | Nitra – Zvolen 1:5 (kon.)
odloženo
HC Prešov
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HK Spišská Nová Ves
sk Neděle 31.10.2021, 17:00 • Ice Aréna Prešov • Tipos Extraliga (SR) • 13. kolo
Videopřenos

Dnešné stretnutie sa odkladá na neurčito. Dôvodom je nepriaznivá "covid situácia" Spišskej Novej Vsi. (16:45:39)

Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes máme na programe 13. kolo Tipos Extraligy, kde na seba narazia Prešov a Spišská Nová Ves. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch celkov.

HC GROTTO PREŠOV:

Hokejisti Prešova sa po 12. kole nachádzajú na 9. priečke so ziskom 14 bodov. To sa im podarilo po štyroch víťazstvách, jednej výhre po predĺžení a siedmych porážkach. Aktuálne ťahajú trojzápasovú sériu bez prehry. Naposledy privítali na domácom ľade Banskú Bystricu, ktorú zdolali tesne 2:1.

HK SPIŠSKÁ NOVA VES:

Hráči tohto celku si rozhodne predstavovali lepší štart v najvyššej hokejovej súťaži. Momentálne figurujú na predposlednej 11. priečke so ziskom 11 bodov. Na svojom konte majú 3 výhry, 2 prehry po predĺžení a 7 prehier v riadnej hracej dobe. Nedokázali zvíťaziť ani raz z posledných štyroch zápasov. V 12. kole si zmerali sily so Zvolenom, ktorému podľahli pred zrakmi vlastných fanúšikov 3:4.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.