Zlín – Liberec 1:2 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 3:4 (0:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:0 (kon.) | Pardubice – Litvínov 4:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Mountfield HK
Úterý 02.11.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 21. kolo

58:39
    Ještě jedna naděje pro domácí, Hradec půjde do čtyř. Dvě minuty za hrubost dostává Jakub Lev.

45:46
    Tak přecejen se Oceláři vyloučení soupeře dočkali, dvě minuty za držení dostává Christophe Lalancette.

38:00
    Přesně dvě minuty před koncem prostřední části dostanou hosté možnost zahrát si přesilovku. David Musil totiž za brankou až příliš dlouho držel za ruku Perreta, a hlavnímu rozhodčímu došla trpělivost.

29:52
    Vhazování v útočném pásmu se však Třineckým nepovedlo. Kapitán domácích Petr Vrána totiž zalehl kotoučl, Hradec má k dispozici další přesilovku.

11:53
    Petr Vrána odjíždí na střídačku po svých, zákrok na něj ale rozhodčí budou trestat. Dvě minuty za krosček dostává Michael Gaspar. Třinec si zahraje druhou přesilovku v zápase.

07:45
    Přesilovou hru si zahrají také hosté, Jan Zahradníček v obranném pásmu podrazil aktivního Kevina Klímu a nemá nejmenší důvod protestovat.

04:41
    Uvidíme první přesilovou hru, zahraje si jí Třinec. Christophe Lalancette v rohu kluzistě poslal k ledu Romana a dostává dvě minuty za držení.