Toronto – Vegas 4:0 (kon.) | Montreal – Detroit 3:0 (kon.) | Philadelphia – Arizona 3:0 (kon.)
Winnipeg – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.) | Minnesota – Ottawa 5:4 (po pr.) | Calgary – Nashville 2:3 (po pr.)
Vancouver – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Anaheim – New Jersey 4:0 (kon.) | San Jose – Buffalo 5:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
Winnipeg Jets
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:0)
Dallas Stars
Středa 03.11.2021, 01:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Winnipeg přece jen bere dva body z tohoto duelu, ve kterém dvakrát vedl. Zejména ve druhé třetině dominoval, ale nakonec zbytečně polevil v poslední třetině. Dallas nejprve snížil využitou přesilovkou Robertsona, který se vykoupil po klukovině, kdy nabídl Winnipegu početní výhodu a tu ukončil předčasně Morrissey. Následně tečoval Seguin střelu Klingberga k zadní tyči. Prodloužení ani nastat nemuselo, v závěru normální hrací doby byl totiž vyloučen Stastny, ale Winnipeg se ubránil. Následně byl v prodloužení lepším týmem, Morrissey trefil tyč a Dubois uháněl sám na Holtbyho. Utkání dospělo do nájezdů a v nich vyhrál domácí celek poměrem 2:1. (04:23:24)

Mark SCHEIFELE - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem vítězné branky je MARK SCHEIFELE.

3. série
    2:1
    Hala povstala, Mark Scheifele jel pomalu středem, ale rychlým bekhendovým blafákem na pravou ruku brankáře rozhodl.

3. série
    1:1
    Stejně tak Radulov bekhendovým blafákem.

2. série
    1:1
    Pierre-Luc Dubois neuspěl, Holtby pokryl pravou tyč.
    Joe PAVELSKI

2. série
    1:1
    Pavelski se rozjel na levou stranu a potom z pořádného úhlu propálil brankáře.
    Kyle CONNOR

1. série
    1:0
    Kyle Connor vymíchal brankáře a zakončil přesně bekhendovým blafákem.