Manchester Utd. – Manchester City 0:2 (kon.) | Brentford – Norwich 1:2 (kon.) | Crystal Palace – Wolverhampton 2:0 (kon.)
Chelsea – Burnley 1:1 (kon.) | Brighton – Newcastle 1:1 (kon.)
Manchester United
0:2 (0:2)
Manchester City
Sobota 06.11.2021, 13:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (15:29:13)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:12.

Je konec. Manchester City zvítězilo nad Manchesterem United jednoznačně 2:0.
    Do utkání obhájce titulu vstoupil fantasticky, neboť šel už v 7. minutě do vedení po vlastní brance Erica Baillyho. Až ve 26. minutě se domácí poprvé dostali ke střele, kterou vypálil Cristiano Ronaldo, ale Ederson se předvedl. Následně to ovšem byl obrovský tlak Citizens. Ve 29. minutě nejprve de Gea vychytal Gabriela Jesuse. O pět minut později také De Bruynea. Ve 45. minutě si ale domácí obrana počínala opět špatně a Bernardo Silva poslal hosty do dvoubrankového vedení.
    Druhá polovina zápasu nepřinesla žádnou střelu na bránu, jelikož Citizens hráli přesně to co potřebovali a to nenechat soupeře ani nadechnout. Sami mohli hosté ještě udeřit, ale Fodenovo zakončení v 82. minutě trefilo tyč. O čtyři minuty později pálil Stones z otočky vedle.
    Manchester City zvítězil nad Manchesterem United 2:0.

90+5

90+5
    Po centru ze standardní situace se nakonec odpískal ofsajd a je konec.

90+4
    Cristiano Ronaldo si sbíhal na centr Bruna Fernandese, ale hlavou nedokázal zakončit přesně, ovšem rudí ďábli ještě získali rohový kop.

90+4
    Kevin De Bruyne se snažil nastartovat Kyle Walkera po pravé straně, který ještě hledal Gabriela Jesuse, ale obrana domácích si poradila.

Počet přihrávek: 371:809

90+3
    Nepřesná přihrávka domácích jen potvrzuje velkou mizérii Manchesteru United, který byl dnes doslova přejet svým městským rivalem.

90+2
    Po ošetření Kevina De Bruyneho se opět může pokračovat v utkání a David de Gea bude rozehrávat od své svatyně.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Cristiano Ronaldo uviděl pravděpodobně za nevhodné řeči po faulu Fernandese na De Bruyneho žlutou kartu.

90
    João Cancelo z levé strany dokázal z velkého úhlu propasírovat míč mezi nohy de Gey, ale balón se následně dostal zpět do hry.

89
    Po standardní situaci se hosté sice nedostali do žádného zakončení, ale nadále drží bezpečně balón a domácí fanoušci odcházejí ze stadionu.

88
    Gabriel Jesus se snažil dostat uvnitř vápna přes Alexe Tellese, ovšem sudí ukazuje na rohový kop. Následně vše potvrdil také videorozhodčí.

87
    Domácí už nyní vypadají jakoby rezignovali na nějaký zvrat v tomto zápase a pro Oleho Gunnara Solskjæra je to pravděpodobně poslední zápas na lavičce Manchesteru United. Jendo je ovšem jasné a to, že Antonio Conte jeho novým nástupcem nebude.
    86. Stones z těžké pozice minul bránu rudých ďáblů.

86
    Po centru z rohového kopu se míč dostal na hlavu Rodriho a následně pálil z otočky John Stones, ale jeho zakončení skončilo zhruba metr vedle domácí svatyně!