Arsenal – Watford 1:0 (kon.) | Everton – Tottenham 0:0 (kon.) | Leeds – Leicester 1:1 (kon.)
West Ham – Liverpool 3:2 (kon.)
Leeds United
1:1 (1:1)
Leicester City
Neděle 07.11.2021, 15:00 • Elland Road, Leeds • Anglická Premier League • 11. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (17:06:25)

Utkání mezi týmy Leedsu a Leicesteru nepoznalo vítěze, skončilo 1:1. Do vedení se dostali domácí ve 26. minutě zásluhou Raphinhy, nicméně hosté odpověděli o pouhé dvě minuty později Harveym Barnesem. Druhý poločas regulérní gól nepřinesl. Lišky sice vstřelily v 67. minutě branku, když prodloužený centr Vardym doklepl do prázdné brány Ademola Lookman, ale rozhodčí po konzultaci s VARem trefu odvolal pro ofsajdové postavení zakončujícího hráče.

Leeds United díky získanému bodu poskočil tabulkou na patnáctou příčku, zatímco Leicester zůstal na dvanácté příčce, jež mu patřila i bezprostředně před utkáním.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:5.

90+4

90+3
    Zřejmě poslední akci domácích, ale i celého zápasu, zastavil Kasper Schmeichel. Vyběhl z brány, aby zachytil do rukavic vysoký centr Phillipse od pravé lajny.

90+2
    Z hranice velkého pokutového území střílel Raphinha, a to dokonce dvakrát. Poprvé trefil bránícího Evanse, napodruhé vysoko přestřelil.

90+1
    I navzdory podklouznutí zvládl Daniel Amartey zažehnat nebezpečí před Tylerem Robetsem. V pádu míč zastavil, na zemi odkopl kulatý nesmysl do autu za cenu rohového kopu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Adam Forshaw, přichází Charlie Cresswell.

89
    Po kombinaci těsně za šestnáctkou soupeře střílel Wilfred Ndidi. Ze slibné pozice vypálil pravačkou o velký kus nad horní tyčku.

88
    Velkou rychlost nabral po levé straně Daniel James, jenže prudkou nahrávkou na střed posléze dostal do úzkých Phillipse, ten fauloval Ndidiho.

87
    Další útok domácího celku zastavil zdvižený praporkem pomezní rozhodčí. V ofsajdu se nechal nachytat španělský útočník Rodrigo.

86
    Stuart Dallas vrátil míč blíže k bráně Leicesteru, když po pravé lajně nastartoval Tylera Robertse, jemuž nevyšlo prohození balónu mezi nohama Evanse.

85
    Daniel James prováhal ideální moment k centru. Rázem kolem něj byli tři protihráči, proto volil nahrávku dozadu na Dallase.

84
    Za dlouhým výkopem Kaspera Schmeichela sprintoval James Maddison. Ze vzduchu míč netrefil, následně jej dostihl až za postranní čárou.

83
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Jack Harrison, přichází Tyler Roberts.

82
    Kalvin Phillips nezvládl odklidit míč do bezpečí, ten tak propadl k Vardymu. Překvapený útočník v dobré pozici nezvládl zpracování a pak jen smutně vložil hlavu do dlaní.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Leeds s Leicesterem stále hraje 1:1, dělba bodů je každou akcí blíž a blíž.

80
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ademola Lookman, přichází James Maddison.