HK MD Šumperk – Vsetín 4:1 (kon.) | Kobra – Kralupy n. Vltavou 5:4 (kon.) | Ústí n/L – Chrudim 3:4 (4:5 po s.n.)
Písek – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 2:3 (po pr.) | Přerov – Warriors Brno 8:2 (kon.)
IHC Králové Písek
7:3 (1:0, 4:2, 2:1)
BK Havlíčkův Brod
Neděle 07.11.2021, 12:00 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 16. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (14:05:05)

Utkání končí vítězstvím Písku 7:3!

58:15
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Hollar – 2 min., podrážení).

58:04
    Písek právě vstřelil branku!
    Hrakholski vyslal dělovou ránu od modré a do letícího kotouče zasáhl ještě JOSEF LECHNÝŘ. Asistence: Yahor Hrakholski, Kryštof Kovařík.

57:46
    Kovařík orazítkoval tyčku!

57:05
    Straka se pokoušel udělat kličku, ale Lokajíček svého soupeře přečetl.

57:05
    Trestné střílení pro Havlíčkův Brod!

56:45
    Závěr utkání se hostům vůbec nedaří, další dvě minuty za podrážení pro Krejčího.

Dnešní utkání sleduje 96 diváků.

55:36
    Hosté se osvobozují z píseckého sevření.

54:41
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., vysoká hůl).

54:35
    MATYÁŠ KRASANOVSKÝ vybojoval puk za brankou hostů a rychle poslal bekhendem puk za záda Havlíka, který byl střelou překvapen. Bez asistence.

53:42
    Havlíčkobrodští hokejisté vyhazují a okamžitě střídají.

53:17
    Ryba vypálil z pravého kruhu a orazítkoval tyčku!

52:40
    Janko podrazil v útočném pásmu svého protivníka a zaslouženě dostává dvě minuty.

51:53
    Pártlovu střelu schovává Lokajíček do své lapačky.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 7. Hollar (Kurfürst, Hála), 21. Hrakholski (Lechnýř, Kovařík), 24. Dubský (Hollar, Kurfürst), 36. Hrakholski (Kovařík, Lechnýř), 39. Kreuzman, 55. Krasanovský, 59. Lechnýř (Hrakholski, Kovařík) – 25. Straka, 31. Janko (Hrdlička, Kravec), 46. Fiala (Vaněček, Krejčí)

IHC Králové Písek: Lokajíček (Císař) – Dohnal, Kulvejt, Dolhý (A), Houdek, Kurfürst (C) – Pešek, Krasanovský, Dubský, Kouba, Hála, Kreuzman, Kovařík, Ryba, Hrakholski, Hollar (A), Lechnýř, Kříž
    BK Havlíčkův Brod: Kukeně (41. Havlík) – Hrbek, Besmák, Kuchta, Kutlvašr, Vaněček – Holenda, Krejčí, Janko, Pártl (C), Straka, Vacík, Fiala (A), Mlejnek (A), Kravec, Hrdlička

Rozhodčí: Trnka – Charvát, Hošťálek