Detroit – Vegas 5:2 (kon.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.) | Anaheim – St. Louis 4:1 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 5:2 (kon.) | Vancouver – Dallas 6:3 (kon.)
Vancouver Canucks
6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
Dallas Stars
Pondělí 08.11.2021, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

1. Bo Horvat (MNS) 1+2
    2. J. T. Miller (MNS) 2+0
    3. Elias Pettersson (MNS) 1+2 (06:48:09)

Československá stopa
    Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 2, čas na ledě 14:17

Kdo se postavil do brankoviště?
    Thatcher Demko (VAN) – 25 zák., 3 OG, úspěšnost 89,3 %, odchytal 60:00
    Anton Chudobin (DAL) – 30 zák., 6 OG, úspěšnost 83,3 %, odchytal 58:56

Vancouver Canucks vyhrává na svém ledě nad Dallasem Stars 6:3. Domácí své vítězství podložili dobrým týmovým výkonem, dobrou hrou od brankáře a povedenými přesilovkami. Proměnili tři.

59:27
    Už se pravděpodobně nic nestane. Travis Hamonic zkoušel obkroužit branku, ale upadl.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase, domácí brankář kryje puk, bude se vhazovat před jeho brankou.

58:34
    Thatcher Demko podržel své spoluhráče, vytáhl další povedený zákrok.
    57:39 Brock BOESER - 6:3

57:39
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Elias Pettersson pálil na prázdnou branku, ale trefil jen tyč. Odražený puk získal a v pohodě poslal do branky BROCK BOESER. Asistence: Elias Pettersson.

57:10
    Hosté hrají bez brankáře. Domácí netrefili branku, píská se icing.

56:41
    Esa Lindell se pohyboval před svou brankou a dokázal zblokovat střelecký pokus soupeře od modré čáry.

56:10
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

55:35
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hokejisté vedou o dvě branky a mají momentálně blíže k výhře.

54:13
    Hosté měli velkou šanci, ale s vypětím všech sil dokázal domácí brankář puk zastavit ještě před brankovou čárou. Komerční přestávka.
    53:44 J. T. Miller - 5:3

53:44
    Domácí využívají další přesilovku, po rychlé kombinaci se dokázal tvrdou ránou bez přípravy prosadit obranou neobsazený J. T. MILLER. Asistence: Quinn Hughes a Elias Pettersson.

53:05
    Domácí hokejisté hrají přesilovku, ale nemohou se stabilně usadit v útočném pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 23. J. T. Miller (Q. Hughes, Boeser), 27. Elias Pettersson (Q. Hughes, Horvat), 29. Horvat (Pearson, Ekman-Larsson), 36. Podkolzin (Garland, Horvat), 54. J. T. Miller (Q. Hughes, Elias Pettersson), 58. Boeser (Elias Pettersson) – 14. Pavelski (J. Robertson, M. Heiskanen), 30. Glendening (R. Suter, J. Robertson), 44. Jamie Benn (R. Suter, M. Heiskanen)

Vancouver Canucks: Demko (Halák) – Ekman-Larsson (A), T. Myers, Q. Hughes, Poolman, B. Hunt, Hamonic – J. T. Miller (A), Elias Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Höglander – Garland, Dickinson, Podkolzin – Justin Bailey, Lammikko, Dowling.
    Dallas Stars: Chudobin (Holtby) – R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, M. Heiskanen, Hanley, Hakanpää – Jamie Benn (C), Seguin, A. Radulov – J. Robertson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Gurjanov – Kiviranta, Glendening, Comeau (A).

Rozhodčí: StLaurent, Lambert – Berg, Hunt

Diváci: 18 661