SHK Hodonín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Opava – Kometa Brno B 4:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 10:2 (kon.)
Nová Paka – Děčín 7:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 1:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Řisuty 5:4 (2:1 po s.n.)
Cheb – Písek 5:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Hronov 1:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 5:6 (po pr.)
Klatovy – Příbram 0:4 (kon.) | Nový Jičín – Žďár n/S 0:3 (kon.) | Kobra – Tábor 1:4 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
10:2 (4:1, 4:0, 2:1)
HHK Velké Meziříčí
Sobota 13.11.2021, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 15. kolo

Góly a přihrávky

Michal Hotěk (1+1), Marek Slavík (0+2), Jiří Brodek (2+0), Vojtěch Pindel (0+1), Filip Krzak (0+2), Marek Bail (1+1), Tomáš Fojtík (0+1), Rostislav Vaněk (1+3), Patrik Gola (2+0), Matěj Mach (0+1), Ondřej Sluštík (1+1), Petr Seidler (0+2), Jakub Mach (1+1), Jiří Pargáč (1+0), Daniel Häring (0+1), Miroslav Marek (0+1)

Milan Strnad (2+0), David Křenek (0+1), Tomáš Střecha (0+1), Lukáš Paták (0+1), Marcel Juráň (0+1) (19:11:39)

V celém utkání byla znát jasná převaha domácích, kteří takto oplatili hostům porážky z dvou předchozích utkání, dohromady v dnešním utkání vstřelili více gólů než hosté za předchozí 2 utkání dohromady.

Gólová smršť v podání domácích právě skončila. Dnešní utkání nabídlo celkem 12 gólů, z toho 10 padlo do sítě hostů z Velkého Meziříčí.

59:46
    Rychlou kombinaci domácích zakončenou střelou Petra Seidlera ukončil Jiří Štourač.

59:25
    Skákavý puk chytá do lapačky Martin Holík.

58:58
    Domácí se dostávají do útočného pásma.

58:37
    Akci hostů zastavil ofsajd.

58:32
    Marek Bail nezpracoval puk na útočné modré a hosté se ženou dopředu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:58

57:20
    Dnešní gólovou show na stadioně sleduje 486 diváků.

56:48
    Střela hostů skončila na zadním plexiskle.

56:25
    Domácí i v oslabení s pukem na hokejkách.

55:58
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Slavík – 2 min., sekání).

55:20
    Petr Rozmarín opět střílel na Holíkovu bránu, ale minul.

54:51
    Domácí v obranné třetině zakládají další akci.

54:03
    Matěj Mach protečoval puk na útočné modré.

53:54
    Ofsajd domácích.

52:42
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Chaosu před brankou domácích dokázali hosté využít a po přesné trefě MILANA STRNADA přidávají svou druhou branku v utkání.. Asistence: Paták a Juráň.

51:52
    Michal Hotěk měl další velkou šanci, ale při zpracování puku bruslí mu utekl moc daleko od hokejky.

50:50
    Hodně vysoko letěl také pokus Petra Rozmarína.

50:23
    Hodně vysoko nad branku letěl puk z hokejky Petra Seidlera.

49:52
    Ihned po přejezdu modré čáry střílel Petr Seider.

49:10
    Domácí se opět dostali do útočného pásma, ke střele se připravoval Marek Slavík, ale byl zablokován.

48:44
    Domácím odpískána hra vysokou holí.

47:06
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Po využité přesilovce měli domácí k dispozici ještě přesilovku 5 na 4, kterou dokázal využít JAKUB MACH a přidat tak DESÁTOU branku do sítě hostů. Asistence: Krzak a Marek.

46:36
    Domácí dokázali využít, tentokrát dvojnásobnou, přesilovku. V tomto případě dokázal puk umístit za bźáda golmana Štourače PARTIK GOLA. Asistence: Vaněk a Bail.

46:10
    Další vyhození, domácí mají ještě 56 sekund z přesilovky 5 na 3.

45:41
    Hostům se opět povedlo vyhodit přes celé hřiště.

45:34
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Ambrož – 2 min., podrážení).

45:19
    Hostům se povedlo vyhodit z obranného pásma přes celé kluziště.

45:01
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Strnad – 2 min., podrážení).

44:36
    Domácí zakládají akci po nepřesné přihrávce hostů.

43:47
    Daniel Häring zavezl puk do útočného pásma.

42:44
    Ihned po vyhraném buly střílel od modré Michal Báňa.

42:36
    Zakázané uvolnění domácích po sérii nepřesných přihrávek na obou stranách.

41:58
    Ofsajd, tentokrát na straně domácích.

41:43
    Ofsajd hostů.

41:18
    Střelu Ondřeje Sluštíka chytil do lapačky Jiří Štourač.

40:47
    Petr Slabý mířil na bránu, ale puk letěl hodně nad.

40:30
    Hosté se dostali do útočného pásma.

40:01

Gólová smršť pokračuje. Ve druhé dvacetiminutovce se prosadili pouze domácí hráči, konkrétně popořadě Ondřej Sluštík, Jiří Brodek, Rostislav Vaněk a Jiří Pargáč.

Hosté po inkasovaném osmém gólu reagovali střídáním brankářů, tak uvidíme, co přinese třetí třetina, která začíná zhruba v 18:30.

40:00

39:38
    Střelu Tomáše Fojtíka od modré chytil Jiří Štourač.

39:07
    Zakázané uvolnění hostů.

39:01
    Poslední minuta první třetiny.

38:15
    Další šanci měl tentokrát na hokejce Daniel Häring, ale brankář Štourač si připsal první úspěšný zákrok.

37:30
    Střídání v týmu HHK Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Jaroslav Juda, přichází Jiří Štourač.

37:30
    Další střela z ostrého úhlu a opět gól. Tentokrát přesně mířil JIŘÍ PARGÁČ. Asistence: Häring a Slavík.

36:30
    Další pokus o přihrávku na Matěje Macha stojícího na modré nevyšel, a tak se hosté dostávají k puku.

36:15
    Zakázané uvolnění domácích.

35:34
    Další branka domácích. Tentokrát prostřelil brankáře Judu ROSTISLAV VANĚK. Asistence: Sluštík a Seidler.

34:43
    Z velmi ostrého úhlu dokázal JIŘÍ BRODEK trefit puk mezi bližší tyč a brankáře Judu a zvýšil tak na 6:1. Asistence: J.Mach.

34:36

34:15
    Petr Slabý nahazoval puk od modré, brankář Holík si s ním bez problémů poradil.

34:09

33:38
    Matěj Mach střílel od modré, trefil ale pouze projíždějícího domácího hráče do brusle.

33:12

33:08

32:18
    Až teď se hosté usazují v útočném pásmu.

31:51
    Opět puk letí až do obranného pásma hostů.

31:10
    Domácí vyhráli vhazování a posílají puk přes celé kluziště.

31:08
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Fojtík – 2 min., podrážení).

30:39
    Přetlačovaná o puk v rohu útočného pásma domácích.

30:06
    David Křenek zachytil nepřesnou rozehrávku domácích, ale s následnou střelou si ale brankář domácích poradil.

29:38
    Marek Bail střílel, ale netrefil branku.

28:58
    Ondřej Sluštík zachytil rozehrávku hostů podél mantinelu a domácí si tak drží útočné pásmo.

28:34
    Matěj Mach dostal přihrávku na útočnou modrou.

27:32
    Domácí opět v útočném pásmu, u puku tentokrát Tomáš Fojtík.

26:59
    Hosté se s pukem na hokejkách dostali do útočného pásma.

25:53
    Filip Střecha jel sám na brankáře, ale domácí obránce jej dokázal zastavit a zamezit mu ve střele.

25:03
    Krásnou kombinaci domácích zakončil ONDŘEJ SLUŠTÍK po přečíslení domácích 3 na 2. Asistence: Seidler a Vaněk.

24:34
    Sám na brankáře jel Milan Strnad, ale Martin Holík dokázal chytit jak jeho střelu, tak i další dorážky.

23:55
    Pokus o nahození na Daniela Häringa do útočného pásma nevyšel.

23:21
    Domácí opět s pukem na hokejkách, začínají akci ze středního pásma.

23:00

22:14
    Domácí opět v útočném pásmu, tentokrát zásluhou Michala Hoťka.

21:36
    Marek Bail nahazoval od modré, střela byla tečována mimo bránu.

21:20

21:00

20:13
    Domácí se ihned ženou do útočného pásma.

20:01

Oba týmy už jsou připraveny na úvodní vhazování.

Další třetina začne přibližně v 17:45.

V prvních dvaceti minutách padlo na kopřivnickém stadionu celkem 5 branek. Nejprve se v 10. minutě trefil Mihal Hotěk, následně o 12 sekund později trefil Jiří Brodek. O necelou minutu později snížil Milan Strnad a tak byl stav utkání v 11. minutě 2:1 pro domácí. Za další tři minuty zvýšil v přesilovce na 3:1 Marek Bail, a za dalších 30 sekund zvyšoval už na 4:1 Patrik Gola.

V první třetině byli na každé straně vyloučeni 2 hráči. Domácí si odseděli každý celé 2 minuty, ale ze 2 nabídnutých přesilovek dokázali jednu využít.

18:22
    Další střela a brankáře Judu, tentokrát skončila vyražená v ochranné síti.

18:00
    Hosté se sice s pukem do útočného pásma dostali, ale rychle o něj přišli zásluhou kopřivnické obrany.

17:25
    Domácí opět v útočném pásmu.

17:02

16:43
    Střelu hostů zblokoval Petr Seidler.

15:02
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Pindel – 2 min., podrážení).

14:26
    Další rychlá branka domácích, o kterou se tentokrát střelou z prostoru pro vhazování postaral PATRIK GOLA a zvýšil rozdíl už na 3 branky. Asistence: Hotěk a M.Mach.

13:55
    Domácí opět odskakují do dvoubrankového vedení, tentokrát se v přesilové hře trefil střelou od modré MAREK BAIL. Asistence: Fojtík a Vaněk.

13:48
    Závar před brankou hostů nakonec skončil zákrokem gólmana Judy.

12:36
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Ambrož – 2 min., sekání).

10:50
    Třetí branka v rychlém sledu, tentokrát v síti domácích. Po rychlém přenesení hry z obranného do útočného pásma přesně zamířil MILAN STRNAD a snížil na rozdíl jednoho gólu.. Asistence: Křenek a Střecha.

09:54
    Domácí se dostávají do dvougólového vedení. Rychlou akci domácích zakončil JIŘÍ BRODEK. Asistence: Pindel a Krzak.

09:42
    MICHAL HOTĚK dostal přihrávku a v souboji jeden na jednoho s brankářem dokázal proměnit šanci. Asistence: Slavík.

08:36
    Zakázané uvolnění hráčů Velkého Meziříčí.

08:17

08:08
    Tentokrát střílel Marek Bail, také trefil bránícího hráče.

07:47
    Hosté vyhazují přes celé kluziště a mohou jít střídat.

07:11
    Filip Krzak nahazoval od modré, ale trefil pouze bránící hráče.

06:45

06:35
    Domácí mají více než minutu a půl z přesilovky 5 na 4, akci začínají ve vlastním obranném pásmu.

06:27

06:17
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Juráň – 2 min., vysoká hůl).

05:56
    Tentokrát vyhodil puk Ondřej Sluštík.

05:32
    Další vyhození domácích, tentokrát se dostali do ofsajdového postavení.

05:06
    Další vyhození a navíc domácí kombinují s pukem v útočném pásmu.

04:37
    Domácí ihned vyhazují pes celé kluziště.

04:27
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Slavík – 2 min., držení).

04:13
    Nepřesná rozehrávka domácích a hosté se dostali do útočného pásma.

03:37
    Ihned po vhazování střílel Michal Hotěk.

03:12
    Rostislav Vaněk si sklepnul puk nohou, při následné střele trefil brankářovy betony.

02:28
    Od modré střílel Filip Krzak.

02:21
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

01:30
    Z otočky vystřelil David Křenek, Martin Holík si připisuje první zákrok.

00:43
    Jakub Mach vystihl rozehrávku hostů a dostal domácí do útočného pásma.

00:24
    Hosté se ihned dostali do útočného pásma.

00:01

Oba týmy jsou již na hrací ploše, proběhl pozdrav obou celků a utkání za chvíli začíná .

HC ISMM Kopřivnice: Holík (Šindelka) – Bail, Vacula, Slavík, Krzak, Marek (A), Štěpánek – Fojtík, Mach J. (C), Hotěk, Sluštík (A), Pargáč, Häring, Gola, Brodek, Seidler, Vaněk, Mach M., Pindel – trenér: J. Kofroň

HHK Velké Meziříčí: Juda (Štourač) – Vlašín (A), Báňa, Ambrož (C), Slabý, Kochánek, Svoboda – Barák, Broža, Střecha, Maštera, Strnad, Michalčuk, Střecha, Křenek (A), Paták, Vedral, Jiráň, Rozmarín – trenér: L. Paták

Rozhodčí: Maťašovský – Maloušek, Mikšík.

Hezký sobotní podvečer přeji všem fanouškům druholigového hokeje. Dnes se v rámci 15. kola odehraje utkání mezi domácí Kopřivnicí a hosty z Velkého Meziříčí. Původně se utkání mělo odehrát na ledě Velkého Meziříčí, ale nakonec se hraje v Kopřivnici.

Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, rozdíl mezi oběma týmy je 5 bodů, s tím, že Kopřivnice má o jedno utkání méně. Doposud se týmy střetly dvakrát, v prvním kole na ledě hostů a v 8. kole na ledě dnes domácí Kopřivnice.

Oba duely vyhrálo Velké Meziříčí, tak uvidíme, zdali hosté přidají do sbírky sbírky třetí vzájemné vítězství a zároveň druhé vyhrané utkání z posledních tří, nebo si vítězství připíše domácí Kopřivnice a ukončí tak šňůru 4 prohraných utkání v řadě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 10. Hotěk (Slavík), 10. Brodek (Pindel, Krzak), 14. Bail (Fojtík, Vaněk), 15. Gola (Hotěk, M.Mach), 26. Sluštík (Seidler, Vaněk), 35. Brodek (J.Mach), 36. Vaněk (Sluštík, Seidler), 38. Pargáč (Häring, Slavík), 47. Gola (Vaněk, Bail), 48. Mach (Krzak, Marek) – 11. Strnad (Křenek, Střecha), 53. Strnad (Paták, Juráň)

Rozhodčí: Maťašovský – Maloušek, Mikšík