HK MD Šumperk – Kobra 3:1 (kon.) | Písek – Vsetín 3:5 (kon.) | Chrudim – Poruba 2011 2:9 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 5:0 (kont.) | Kralupy n. Vltavou – Technika Brno 1:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Warriors Brno 7:2 (kon.)
IHC Králové Písek
3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 14.11.2021, 13:00 • Písek, Zimní stadion • Liga juniorů • 17. kolo

Děkuji za pozornost a přeji všem hezký zbytek neděle. (14:58:43)

Hosté tak vyhrávají 3:5 a odvážejí si body do tabulky.

59:24
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté dávají ještě jednu branku do prázdné klece, kdy se prosadil DAVID BEDNAŘÍK. Asistence: Richard Liss, Martin Janíček.

59:10
    Písek zkouší hru bez brankáře,

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.

57:35
    Písek se dostal s kotoučem do bezpečí od své svatyně.

57:00
    Lavička pálil z levé strany, brankář Písku vyráží.

56:26
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Kurfürst – 2 min., nedovolené bránění).

55:46
    Další ofsajd domácích.

55:40
    Ofsajd Písku.

54:50
    Hála se dostal do útočného pásma, kde v poslední chvíli zakročil Sýkora a kotouč mu sebral.

51:18
    Hostující tým jde devět minut před koncem třetí části do vedení, kdy se přesně trefil MATYÁŠ DĚDEK. Asistence: Matyáš Horský.

51:02
    Vhazování v útočném pásmu Králů.

49:30
    Po písecké střele Janura vyrazil ramenem puk na brankovou konstrukci.

48:37
    Oba celky střídají. Vhazování ve středovém kruhu.

47:28
    Liss pálil od modré, brankář Písku vyráží do bezpečí.

47:15
    Další vyhození.

46:55
    Králové vyhazují.

46:07
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Pešek – 2 min., podrážení).

44:19
    Icing hostů. Hra se vrací před Januru.

40:46
    Vsetín hned v první minutě srovnává stav. Ramert přihrál DAVIDU LAVIČKOVI a ten z levého kruhu pohotovou střelou dává gól. Asistence: Jan Ramert.

40:01

Druhá část hry je za námi. Hosté šli do vedení, kdy se prosadil Čapek. Písku se podařil rychlý obrat. Nejprve srovnal na 2:2 Pešek. Po něm vsítil branku Hollar a domácí tak vedou 3:2 před třetí třetinou.

Další třetina začne přibližně v 14 30 hod.

40:00

39:29
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové dávají gól do šatny. Hail přihrál na modrou TOMÁŠI HOLLAROVI a ten tvrdou ránou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Matouš Hail, Daniel Hála.

38:41
    A je bleskově srovnáno hned z následného proti-ůtoku. Kreuzman našel ONDŘEJE PEŠKA a ten se trefil přesně. Asistence: Jaroslav Kreuzman, Lukáš Kulvejt.

38:13
    Hosté využívají přesilovou hru pět na čtyři. Ramert přihrál na hokejku volnému ADAMU ČAPKOVI a ten využívá početní výhodu. Asistence: Jan Ramert.

37:38
    Ramert se dostal do zakončení, Lokajíček vyrazil do bezpečí.

37:16
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Kurfürst – 2 min., sekání).

36:34
    Icing Králů. Vhazování v útočném pásmu hostí.

35:35
    Další pokus o změnu skóre měl Vsetín, nejdříve zakončoval Liss. Jeho pokus byl vyražen. Následná střela hostů skončila na tyčce.

35:10
    Hosté šli do úniku, ale cílová nahrávka nenašla spoluhráče Vsetína a Písek se tak dostal ke kotouči.

34:40
    Po střetu zůstal na ledě jeden z domácích hráčů, po chvíli v doprovodu spoluhráčů opouští ledovou plochu a vhazuje se ve středním pásmu.

33:30
    Další úspěšný zákrok proti střelbě hostů.

33:02
    Po dalším tlaku hokejistů v zeleno-žlutých dresech brankář Písku přidržel kotouč. Vhazování v útočném pásmu Vsetína.

31:55
    Broža si najel na kruh, kde svou ránou přestřelil klec.

29:58
    Horský zadovkou našel Janíčka, ten se nedokázal z pěkné šance prosadit.

29:12
    Vhazování v útočném pásmu Písku.

28:58
    Icing hokejistů Vsetína.

28:40

27:56
    Písek se dostal do šance, Hollar dostal přihrávku, ale nedokázal z blízkosti překonat Januru.

25:45

23:55
    Další tlak na branku modro-žlutých, tentokrát dostal pohotovou přihrávku Horský, brankář Písku dokázal na jeho teč reagovat dalším pohotovým zákrokem.

22:00
    Bednařík se dostal ve vlastním oslabení do velké šance do úniku, jeho kličku dokázal Lokajíček vytěsnit svým betonem.

21:49
    Horský se dostal k zakončení v oslabení, ale Písek se ubránil.

20:57
    Vhazování ve středním pásmu.

20:01
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Broža – 2 min., nedovolené bránění).

20:01

Úvodní třetina je za námi Králové šli do vedení v 17. minutě zásluhou Kříže. Hostům se podařilo v poslední minutě srovnat na 1:1, kdy se trefil Jurek.

Další třetina začne přibližně v 13 45 hod.

20:00

19:16
    Hosté rychle vyrovnávají. Do útočného pásma se dostal Liss, přihrál ŠTĚPÁNU JURKOVI a ten se prosazuje. Asistence: Richard Liss, Matyáš Dědek.

16:57
    Jihočeši otevírají skóre, kdy se dostali do přečíslení a Kovařík přihrál přesně MARCELU KŘÍŽOVI. Ten se trefil přesně k tyčce. Asistence: Kryštof Kovařík.

15:48
    Icing.

13:38
    Po nepovedené nahrávce domácích se dostal ke střele Fojtík, naštěstí tuto ránu Písek dokázal zablokovat.

12:49
    Sviták to zkusil od modré, ale netrefil klec.

12:13
    Oba týmy střídají.

10:00
    První polovina úvodní třetiny je za námi, zatím sledujeme rychlý hokej, ale gól jsme neviděli.

08:57
    Na druhé straně to zkusil Kreuzman, gólman Vsetína vytěsnil kotouč vyrážečkou.

07:29
    Lavička se v útočném pásmu dostal ke střele, Lokajíček puk dobře viděl a připsal si další zákrok.

06:20
    Písek vyhazuje přes všechny čáry.

05:04
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Kreuzman – 2 min., napadení).

03:55
    Ofsajd hostů.

02:35
    Kouba se dostal k zakončení, ale Janura ho dokázal vychytat.

01:00
    Hrakholski dostal přihrávku na kruh, ale nedokázal zakončit.

00:01

IHC Králové Písek: Lokajíček (Kadlec) – Kulvejt "A", Dolhý, Dohnal, Kurfürst "C", Hail – Kovařík, Kříž, Lechnýř, Kouba, Kreuzman, Hrakholski, Hála, Ryba, Dubský, Hollar "A", Pitel, Pešek.

VHK ROBE Vsetín: Janura (Růžička) – Sviták "A", Fojtík, Čapka, Matějíček, Liss, Mojžíš, Sýkora – Janíček, Horský, Lavička, Ramert, Broža, Bednařík "C", Dědek, Jurek, Sopek.

Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Kaiser.

Domácí, kteří vedou tabulku Západ se utkají se čtvrtým Vsetínem z tabulky Východ.

Na svém kontě má 39 bodů. Z posledních pěti kol dokázali čtyřikrát vyhrát, kdy postupně porazili Šumperk 3:0, Techniku 7:1, Kobru 4:1, Havlíčkův Brod 7:3. Nestačili jen na Ústí nad Labem, se kterým prohrálo těsně 3:4.

Hosté mají 18 bodů. Z pěti posledních zápasů zvítězili jen s Brnem 5:2. V ostatních čtyřech kolech prohráli po těsných výsledcích s Kobrou 3:4 a Chrudimí 3:4. Dále jeli na led Šumperka 4:1 a Přerova 5:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13 hod.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 17. Kříž (Kovařík), 39. Pešek (Kreuzman, Kulvejt), 40. Hollar (Hail, Hála) – 20. Jurek (Liss, Dědek), 39. Čapka (Ramert), 41. Lavička (Ramert), 52. Dědek (Horský), 60. Bednařík (Liss, Janíček)