Getafe – Cádiz 4:0 (kon.) | Granada – Real Madrid 1:4 (kon.) | Elche – Real Betis 0:3 (kon.)
Real Sociedad – Valencia 0:0 (kon.)
Elche CF
0:3 (0:3)
Real Betis
Neděle 21.11.2021, 18:30 • Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španělská LaLiga • 14. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer. (20:30:22)

Statistiky utkání:

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:14.

Zápas je za námi a jeho ráz a výsledek určila první půlhodina. Během tohoto časového úseku se totiž hostující tým prosadil hned třikrát. Od té doby se pak stáhl do defenzivy. Elche hrálo od 68. minuty v přesilové hře po vyloučení Bellerína, šance si ale vytvářelo až v závěru. Brankář Rui Silva svou nulu udržel a jeho tým se mohl radovat z pohodlného vítězství.

90+4

90+3
    Guti to nyní zkusil sám zpoza vápna, bránu ovšem přestřelil. Betis je blízko své nejvyšší výhře za více než pět let.

90+2
    O tom, jak zápas dopadne, je už celkem dávno jasno. Teď je to jen o tom, jestli Elche vstřelí alespoň jeden čestný gól.

90+1
    Tři minuty nad rámec základní hrací doby nás čekají ve druhém poločase.

90
    Ještě minimálně jeden zákrok Silvy. V závěrečných minutách nám ukazuje, že si možné čisté konto určitě zaslouží.

88
    Teď to bylo z pohledu Silvy trochu jednodušší, sebral totiž do rukavic centrovaný míč z levého křídla.

87
    A další zákrok Ruie Silvy. Tentokrát zasáhl reflexivně proti hlavičce Carilla. V závěru se hostující gólman nenudí.

86
    Centr Palaciose z pravého křídla byl zablokován a odražen do zámezí, čeká nás tak další rohový kop.

85
    Silva má v závěru práci. Nyní musel zasahovat proti střele Carilla, jehož pokus ovšem nebyl příliš razantní.

83
    Rui Silva a jeho nejtěžší zákrok v zápase! Lucas Boyé na něj nabíhal úplně sám, hostující brankář ale vystihl to, kam bude střílet!

82
    Druhá půle je oproti té první opravdu méně zajímavá. Dalo se to však čekat, že neuvidíme tak velké množství gólů, když se Betis zatáhl do defenzivy.

81
    Po odchodu hroťáka Josého nastoupil defenzivní záložník Carvalho. Je tak jasné, že se hosté snaží ještě více zhustit prostor v obraně. Přece jen hrají v oslabení.

80
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rober, přichází Cristian Tello.
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Willian José, přichází William Carvalho.

79
    Teď už se totiž vůbec nedá čekat, že by domácí mohli zápas nějak více zdramatizovat. Do konce totiž zbývá už tak maximálně čtvrthodinka.

78
    Elche už využilo všechna svá střídání, ani to však nepomohlo k tomu, aby se dostávali do nějakého podstatně většímu množství šancí.

77
    Betisu se v posledních tak dvou minutách daří držet míč celkem daleko od své brány.