Jekatěrinburg – Magnitogorsk 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Jaroslavl 1:0 (kon.)
Soči – Riga 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 3:1 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.)
HK Soči
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Dinamo Riga
Neděle 21.11.2021, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer. (17:36:52)

Trestné minuty: 6:4

Utkání dvou týmů z chvostu tabulky západní konference je z na námi. A buďme upřímní, žádná oslava hokeje a krásná podívaná to opravdu nebyla. o jediný gól se postaral v přesilové hře v první třetině obránce Janis Jaks, který se prosadil poměrně nenápadným nahozením.

59:53
    Oddechový čas pro domácí.

59:53
    Střela z první od modré čáry byla sražena do ochranné sítě. Do třetí sirény zbývá už jen pár sekund.

59:29
    Až teď. Poslední šance pro Rigu se zápasem něco udělat.

58:59
    Brankář Hudáček ještě ani neměl úplně možnost k tomu, aby opustil brankoviště a dopustil svému týmu hru v šesti v poli.

58:07
    A znovu se domácím daří jednoduše dostat puk ze svého pásma. Do konce přitom nezbývají už ani dvě minutky.

57:30
    Ani nadále se hokejistům Rigy nedaří dostat do nějakého většího a hlavně souvislejšího tlaku. Nyní se vhazuje před jejich brankou.

56:06
    Soči se zatím v klidu brání a nyní měl navíc v mezikruží na odražený kotouč napřaženo Garajev. Gólman ale dokázal zasáhnout vyrážečkou.

55:15
    Již více jak tři minuty se hraje v kuse bez přerušení, takže vlastně od začátku přesilové hry Rigy. Čas hlavně díky tomu rychle ubíhá.

54:15
    Ani přesilová hra tak Rize nepomohla k tomu, aby vstřelila svůj první gól a vyrovnala. Čas se jí už pomalu začíná krátit.

54:02

53:10
    Jedna střela branku minula, ta druhá z nápřahu z levého kruhu pak nejspíš k Hellbergovi ani přes blok nedoletěla.

52:19
    Domácí se poměrně rychle dostali ke kotouči a osvobodili se. Soupeř to tak musí zkoušet znova.

52:02
    Vyloučení v týmu HK Soči (David Rundblad – 2 min., držení).

50:59
    Na druhou stranu se nyní do únik vydal jeden z domácích hokejistů, ani on ale neuspěl. Teď je to na ledě ale aspoň o trošku zajímavější.