Los Angeles – Carolina 4:5 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:5 (kon.) | Florida – Minnesota 5:4 (kon.)
Montreal – Nashville 6:3 (kon.) | NY Islanders – Calgary 2:5 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Philadelphia – Boston 2:5 (kon.) | Arizona – Detroit 2:1 (po pr.) | Dallas – St. Louis 4:1 (kon.)
Vegas – Columbus 3:2 (kon.) | Edmonton – Chicago 5:2 (kon.) | San Jose – Washington 0:4 (kon.)
Tampa – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.)
Montreal Canadiens
6:3 (1:0, 4:0, 1:3)
Nashville Predators
Neděle 21.11.2021, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešní noci a u dalšího hokejového zápasu zase někdy na počtenou. (04:13:43)

3. Artturi Lehkonen (MTL) – 1+1

Je dobojováno! Domácí tým odčinil porážku s Penguins a dnes vyhrál poměrem 6:3. Tento tým vedl po dvou třetinách vysoko 5:0, ale ve třetí třetině to už bylo jiné kafe a prim hrál především hostující Matt Duchene, který se v rozmezí desíti minut trefil rovnou třikrát. Na konečném výsledku to ale nic nezměnilo. Pojistku dnešní výhry přidal minutu a půl před koncem Tyler Toffoli.

Počet střel na branku: 29 (9, 14, 6) – 36 (15, 11, 10)

59:32
    Domácí fanoušci si užívají poslední sekundy tohoto utkání. Za malý moment můžou začít oslavy dnešního vítězství.

59:01
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Nashville se přece jenom nevzdává a i nadále se tlačí do zakončení. Jenže Montreal vysunul napadání a získal puk pod svou kontrolu.
    58:30 Tyler TOFFOLI - 6:3

58:30
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Chybu v rozehrávce využil Armia, který předložil puk TYLERU TOFFOLIMU, který trefil prázdnou branku hostujícího týmu. Montreal si dnes přípíše dva body za vítězství v základní hrací době – 6:3. Asistence: Joel Armia.

58:07
    Jelikož se vhazovalo ve středním pásmu, tak se na malý moment vrátil Rittich do branky.

57:47
    Domácí tým se na malý moment osvobodil zásluhou Lehkonena, který se ale rychle musí vrátit. Nashville tlačí čas a musí se rychle dostat před jejich branku.

57:39
    Probíhá komerční přestávka.

57:24
    David Rittich míří na střídačku, hostující tým to zkusí bez brankáře. Nashville bude hrát v šesti lidech.

57:06
    Dvorak byl proti přesile, a tak raději zvolil přihrávku zpátky na svého obránce, který byl v tu chvíli neobsazen.
    56:27 Matt DUCHENE - 5:3

56:27
    Nashville právě vstřelil branku!
    Stíhací jízda hostujícího týmu ve třetí třetině pokračuje. MATT DUCHENE si za necelých deset minut připsal tři branky a jeho tým už prohrává pouze o dvě. Samuel Montembeault v brance Canadiens byl bez šance – 5:3. Asistence: Ryan Johansen a Mikael Granlund.

55:59
    První domácí formace nejvíce zlobí hostující obranu v tomto zápase. Jenže Rittich je po příchodu na led zatím bezchybný.

Radim Polák

Branky a nahrávky: 3. Lehkonen (D. Savard, Evans), 22. Dvorak (Josh Anderson, Drouin), 24. B. Gallagher (Drouin, Toffoli), 30. Poehling (Ch. Wideman, Lehkonen), 31. Poehling (Toffoli, Ch. Wideman), 59. Toffoli (Armia) – 47. Duchene (Josi, Johansen), 53. Duchene (Mikael Granlund, Tolvanen), 57. Duchene (Johansen, Mikael Granlund)

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Petry (A), Chiarot, D. Savard, Norlinder, Kulak, A. Romanov, Ch. Wideman – Caufield, Suzuki (A), Toffoli – Josh Anderson, Dvorak, Drouin – B. Gallagher (A), Evans, Armia – Lehkonen, Poehling.
    Nashville Predators: Saros (31. Rittich) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund (A), Kunin – Tomasino, Johansen, Jeannot – Olivier, Sissons, Trenin – Tolvanen, Novak, Cousins.

Rozhodčí: Joannette, Syvret – Kovachik, Daisy

Diváci: 20 522