Zubří – Dukla 29:26 (kon.) | Nové Veselí – Frýdek-M. 27:24 (kon.) | Karviná – Kopřivnice 28:27 (kon.)
HC ROBE Zubří
29:26 (9:15)
HC Dukla Praha
Středa 24.11.2021, 18:00 • ROBE Aréna, Zubří • Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Neskutečný obrat Zubří je na světě! Domácí ještě v 36. minutě prohrávali 12:21, ale nakonec vítězí 29:26. Ve druhém poločase se rozstřílel Lukáš Mořkovský. Domácí vyhnali Tomáše Petržalu z brány. Hosté ve druhém dějství tápali v postupném útoku. V porovnání s prvním poločasem disponovalo Zubří mnohem lepší defenzivou. Dukla tak nadále čeká na své první venkovní body v letošní sezoně a Michal Tonar musí skousnout porážku proti klubu, který trénoval v uplynulém extraligovém ročníku. Stejně tak Marek Hlinka. I ve druhém vzájemném souboji v základní části porazilo Zubří pražskou Duklu. (19:46:07)

HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha 29:26 (9:15)
    Nejvíce branek: Mořkovský 10, Mika 5, Mičkal 4/3 – Hlinka 7, Šůstek 5/1, Z. Ježek 4. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 2:3.

Konec zápasu. (29:26)

60
    Ještě devítka pro Zubří v poslední sekundě. (29:26)

60
    Hybner získal míč a je hotovo. (29:26)

60
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (29:26)

60
    Po ráně ze spojky selhal Blecha při dorážce z levého křídla. (29:26)
    59
    Mořkovský podržel míč, pak chytil rychlost a z levé spojky obstřelil gólmana na zadní tyč. (29:26)

59
    Oddechový čas pro domácí. (28:26)

59
    Hlinkovi vypadl míč na spojce a Dukla potom hraje osobku v době, kdy se musí bránit. (28:26)

58
    Přerušila se hra kvůli tomu, že neběžel čas. Trenér Dávid vyběhl z lavičky a šel zkontrolovat, jaké číslo má na dresu hostující Křístek. (28:26)
    58
    Mičkal proměňuje k levé tyči a snad poprvé v zápase vede domácí celek o dva góly. (28:26)

58
    Rozeběhnutý Dobeš si došel na pravé spojce pro sedmičku. (27:26)

58
    Šimon Mizera se raduje po zákroku proti Hlinkovi z pravé spojky a Zubří jde do postupného útoku. (27:26)
    57
    Mořkovský se rozeběhl Dobešovi na levou spojku a na šestce umístil míč mezi nohama brankáře. (27:26)
    56
    Při signalizované pasivitě nepovolilo Zubří dohrávku Křístka do pravého křídla, pak putoval míč na střed a Hlinkovu bombu si srazil brankář rukama pod horní tyč. (26:26)