Chabarovsk – Soči 0:2 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:5 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 5:4 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Jokerit – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 26.11.2021, 17:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

To je ode mě už vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:28:09)

Československá stopa v utkání

Roman WILL (CLJ) 30 zákroků, 1 gól, 96,77%
    Lukáš Sedlák (CLJ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:40

Střely na branku: 31 – 24

Je dobojováno. Hosté v závěrečné minutě třetí třetiny utekli doslova hrobníkovi z lopaty a vynutili si nastavenou hrací dobu. Tu nakonec také rozhodli a mohou se radovat z výhry. Vypadalo to, že nezískají ani bod a nakonec mají oba dva.

63:24 Nick BAILEN - 1:2

63:24
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Hosté nakonec rozhodují tento zápas a berou bonusový bod navíc. Lukáš Sedlák našel zadovkou před brankou soupeře úplně volného NICKA BAILENA, jenž švihem překonal domácího brankáře – 1:2. Asistence: Lukáš Sedlák a Nikita Těrtyšnyj.

63:10
    Hostující Sergej Kalinin na levé straně vyslal pokus na domácího brankáře, který ale zakročil semaforem a puk má v lapačce. Následně pak je hra zastavena.

62:35
    Domácí byli dlouho v držení kotouče, ale znovu se nedokázali před Willem více soustředit a záhy ztratili touš. Ten mají hosté a zkouší to před Pasqualem.

61:16
    Další pokusy obou týmů, ale ty znovu nevedly k přesnější střele. Teď mají zase puk domácí hráči a snaží se překonat Romana Willa.

60:28
    Oba celky se hned v úvodu prodloužení dostaly do zakončení, ale nebylo přesné. Nyní mají puk domácí a jsou uhnízděni před Willem.

60:01

Tak nakonec se zápas dostává do nastavené hrací doby. A uvidíme, zda ji někdo rozhodne, či půjdeme do samostatných nájezdů.

60:00
    59:15 Vitalij KRAVCOV - 1:1

59:15
    A tento tah hostům vyšel a je vyrovnáno. Parádní pas dostal na pravou stranu VITALIJ KRAVCOV, před kterým byla odkrytá branka soupeře, kterou poté pohodlně trefil – 1:1. Asistence: Albert Jarullin a Alexej Byvalcev.

59:12
    Jaroslavl je v plném počtu, hosté hrají bez brankáře a zkoušejí to se šesti bruslaři v poli.

58:11
    Hosté mají poslední šanci, jak se dostat k vyrovnání, zatím se jim ale přesilovka nedaří tak, jak by si přáli. Domácí se osvobozují.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 7. Georgij Ivanov – 60. Kravcov (Jarullin, Byvalcev), 64. Bailen (L. Sedlák, Těrtyšnyj)

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (D. Isajev) – A. Marčenko (C), Rafikov, Jelesin, Barancev, M. Osipov (A), Čerepanov, Misjul – Georgij Ivanov, Boucher, Maxim Šalunov – Kraskovskij, Polunin, Korškov – Kajumov, A. Anisimov (A), Denis Alexejev – Arťom Iljenko, M. Beljajev, Berjozkin.
    Traktor Čeljabinsk: Will (Garipov) – Pilut, Jarullin (A), Bailen, S. Tělegin, Kulik, Karpuchin, Dmitrij Alexejev – Pulkkinen, Byvalcev, S. Kalinin (C) – L. Sedlák (A), Osnovin, Těrtyšnyj – V. A. Tkačov, Kapustin, Kravcov – Stas, Švarjov, A. Potapov – Udot.

Rozhodčí: Gašilov, Fatějev – Viljugin, Zacharov