Pelhřimov – Chotěboř 8:1 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
8:1 (1:0, 4:1, 3:0)
HC Chotěboř
Pátek 26.11.2021, 19:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Hosté již přicházejí na ledovou plochu a následovat je brzy budou i domácí Poutníci.

00:01

00:33
    Domácí nevyhodili a následně pálí Lacina do Jíry.

01:55
    Hosté jsou zatím aktivnějším týmem na ledě, Poutníci se ale dobře brání.

03:19
    Tečovaná střela Zadražila končí na betonech Nedvěda.

04:58
    Dvořák se dostával do šance a v těžké pozici nedokázal zakončit.

05:49
    Pejchalovu střelu drží Jíra ve své výstroji.

06:43
    Poutníci se snaží něco vymyslet na pozornou obranu hostů.

07:50
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Martin Vysloužil našel mezi kruhy JANA ŠTĚRBU a ten propálil Nedvěda. Asistence Martin Vysloužil a Matyáš Machovský.

08:37
    Bekhend Martina Hadravy končí mimo vymezené území.

09:22
    Poutníci jsou po vstřelené brance stále aktivní.

10:06
    Puky létají nebezpečně blízko domácího brankoviště, Jíra přerušuje hru.

10:55
    Opět jsou to hosté, kdo vymýšlí útočné výpady, ale obrana Poutníků drží.

12:26
    Svoboda se tlačil do šance, Jíra vyráží.

13:23
    Štěrba v další šanci, po samostatném úniku ale domácí útočník vrazil do mantinelu, naštěstí je v pořádku.

15:18
    Chotěboř opět zvyšuje tempo, ale domácí borci se příkladně brání.

15:56
    Mašek z velkého úhlu testuje Jírovu pozornost.

17:10
    Marek Hadrava udělal z hostujících hráčů kuželky a proklouzal se až do čisté šance, Nedvěd vyráží.

18:58
    Ruce Jakuba Laciny byly moc vysoko v obličeji Martina Vysloužila. Dvě minuty za napadení.

19:15
    Zámek...

19:30
    Dominik Kasalý nedokázal dopravit puk do poloodkryté klece po přesném pasu Martina Hadravy.

20:00

Po dvaceti minutách vedou domácí 1:0 po střele Jana Štěrby. Jinak sledujeme spíše vyrovnané utkání, oba celky si drží pozice a nikdo zatím neudělal vážnější chybu. Druhá třetina začne cca v 19:40.

20:01

20:33
    Hosté vyhazují.

20:59

21:28
    Hostující Dvořák střelou po ledě těsně minul domácí branku.

22:21
    Další pokus o rychlý protiútok Chotěboře, domácí obrana ale nepustila hosty na dostřel k Jírovi.

23:49
    Domácí hokejky na brankovišti Chotěboře, z tlaku ale nepřichází další branka domácích.

25:00
    Poutníci se snaží dostat do šance, ale obrana Chotěboře je zatím pevná.

25:19
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Puk do branky dopravil Jan Hospodka. Asistence Martin Kříž a Tomáš Eis.

25:34
    Odpověď domácích je ale blesková, tvrdá rána MARTINA HADRAVY končí v šibenici hostující svatyně. Bez asistence.

26:03
    PETR VOTÁPEK jel sám na Nedvěda a střela po ledě našla cíl. Výstavní asistence Josefa Vrátného přes celé hřiště.

Timeout hostů.

27:01
    A už to mohlo být o tři branky, tečovaný pokus Marka Hadravy ale končí těsně mimo.

28:31
    Hosté se ale nevzdávají, Jíra kryje pokus Svobody.

28:40
    Lacina od modré pálí a Jíra nadvakrát ukryl puk ve své výstroji.

30:18
    PETR VOTÁPEK se střelou ze skrumáže nemýlí. Asistence Tomáš Dvořák.

30:43
    Lacina je dnes při chuti, ale již poněkolikáté jej dnes vychytal Jíra.

31:34
    Pohotová střela Vlčka minula zařízení.

32:04
    Poutníci byli chvíli pod tlakem, osvobození nabídl Jíra, když přerušil hru.

33:20
    Útočné manévry Poutníků kazí nepřesná rozehrávka.

33:44
    Jíra je nyní v ohni střel, ale z dostatečné vzdálenosti. Skóre se nemění.

33:58
    A zase platí "Nedáš, dostaneš." Martin Hadrava v přečíslení našel MARKA HADRAVU a bratři v pelhřimovském dresu navyšují vedení domácích. Asistence Martin Hadrava a Dominik Kasalý.

34:19
    Hákování a dvě minuty pro Petra Votápka.

36:55
    Opět tlak hostů, puky ale létají daleko do domácí branky.

38:15
    Dobrá obrana domácích Poutníků jako protihra snaze hostů o návrat do zápasu.

39:11
    Dvořák kličkoval v útočném pásmu a nakonec ohrozil Nedvěda, ten vyráží.

39:41
    Filip Bříza dvě minuty za hákování.

40:00

Ve druhé třetině nejprve hosté z Chotěboře vyrovnali, ale tím vydráždili pelhřimovské střelce ke kanonádě. Ti čtyřmi brankami opět převalili vedení na domácí stranu a Chotěboř má nyní 20 minut, aby ještě zkusila s trhákem domácích něco udělat. Třetí třetina začne cca v 20:29.

41:03
    A navíc v oslabení uzmul puk TOMÁŠ DVOŘÁK a po pěkné souhře s Markem Hadravou mají domácí více klidu. Asistence Marek Hadrava.

41:42

42:31
    Martin Hadrava odjel po souboji s hráčem hostů na střídačku....snad bude v pořádku. Navíc hosté asi nechtějí překousnout nepříznivý vývoj a sahají k tvrdé hře, kterou sudí zatím nevidí.

44:32
    Držení a dvě minuty pro Václava Svobodu.

47:28
    Eis v šanci, Jíra chytá. Na druhé straně neuspěl proti Nedvědovi Filip Kasalý.

49:05
    Další snaha hostů o korekci stavu. Dnes je Chotěboř horší především v produktivitě.

50:48
    FILIP KASALÝ mezi kruhy natáhl ke střele a domácí střelec se nemýlí. Asistence Marek Hadrava.

51:35
    Dvě minuty pro Jana Zadražila za podražení.

51:37
    Zámek...

52:07

52:50
    Domácí se dobře brání, navíc Jíra přerušuje hru.

53:00
    Zámek...

53:12

53:35

54:05
    Machovský se Štěrbou kombinovali, první jmenovaný ale nechal vyniknout Nedvěda.

54:41
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Filipa Němce.

55:05
    Zámek...

55:49
    Závar před brankou končí tvrdou střelou MAREK HADRAVA. Asistence Martin Hadrava.

56:32
    Dvořák zkouší na Jíru bekhendové zakončení a Jíra má navrch.

56:56
    Hostům tečou nervy, Dušan Mendl dvě minuty za napadení.