Liberec – Vítkovice 7:3 (kon.) | Kladno – Chomutov 3:5 (kon.) | Jihlava – Zlín 4:3 (kon.)
Mountfield HK – Havířov 4:3 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.) | K. Vary – Salzburg 1:3 (kon.)
Pardubice – Třinec 3:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 1:6 (kon.)
konec
Mountfield HK
4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
AZ Heimstaden Havířov
Sobota 27.11.2021, 12:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL extraliga juniorů • 21. kolo
Partner:
   
  59:59
  Havířov právě vstřelil branku!
  Tak ještě jeden gól, který už ale hostům nepomůže k vyrovnání. Do konce totiž zbývá pouhá sekunda. Nicméně nutno pochválit akci Slezanů; Petr Kubíček vystřelil a puk si našel DAVID PASTOR, který ho dostal po zemi za ležícího Sajdla – 4:3. Asistence: Petr Kubíček, Kevin Horváth.
   
  57:18
  Hradec právě vstřelil branku!
  Dost možná je rozhodnuto. Matěj Beneš chvíli po svém neúspěšném nájezdu na brankáře našel přihrávkou MATYÁŠE BUDINU, jenž se nerozpakoval a propálil Zlatnického – 4:2. Asistence: Matěj Beneš.
   
  46:51
  Havířov právě vstřelil branku!
  Překvapivý gól. Slezané delší dobu pobývali před Sajdlem a v jeho kleci nakonec skončil nenápadný pokus ONDŘEJE BECHERA, který byl ještě nešťastně tečován obličejem Matěje Havlíčka. Hradecký gólman nestačil zareagovat – 3:2. Asistence: Martin Pavlačka, Petr Kubíček.
   
  36:24
  Hradec právě vstřelil branku!
  Mountfield přidává třetí gól a už je to o dvě branky. PAVEL ŠIMEK ukradl ve středním pásmu kotouč nejistě rozehrávajícímu soupeři, jel sám na Zlatnického a nakonec mu poslal puk mezi betony – 3:1. Bez asistence.
   
  25:04
  Hradec právě vstřelil branku!
  Domácí si berou vedení zpět. JAN BOUKAL zkusil štěstí poměrně z úhlu a jeho střela propadla Zlatnickému zřejmě mezi betony do branky – 2:1. Asistence: Michal Beneš, Martin Janda.
   
  21:43
  Havířov právě vstřelil branku!
  Hosté se prosazují těsně po skončení jejich početní výhody. Konkrétně DENIS BÁRTA, jenž pravděpodobně tečoval nahození Petra Kubíčka. To tak skončilo přesně v horním rohu branky – 1:1. Asistence: Petr Kubíček.
   
  12:21
  Hradec právě vstřelil branku!
  Domácí se dočkali a zaslouženě jdou do vedení. Po množství nepřesných střel zkusil nahození od modré čáry Tomáš Perička a jeho nabídku tečoval v předbrankovém prostoru DANIEL ŠEDIVÝ – 1:0. Asistence: Tomáš Perička, Jakub Naar.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Jan Brůna

  Branky a nahrávky: 13. Šedivý (Perička, Naar), 26. Boukal (Michal Beneš, Janda), 37. Šimek, 58. Budina (Matěj Beneš) – 22. Bárta (Kubíček), 47. Becher (Pavlačka, Kubíček), 60. Pastor (Kubíček, Horváth)


  Mountfield HK: Sajdl (Dřínovský) – Červenka, Boukal, Havlíček, Naar (A), Perička, Pelda – Matěj Beneš, Šimek, Budina, Kašpar (C), Lang, Pajer, Idžan, Janda, Šedivý (A), Pilný, Michal Beneš.
  Trenér: Jiří Janoušek

  AZ Heimstaden Havířov: Zlatnický (Nowak) – Kremnický, Kubíček (A), Kyselý, Fědor, Ludvík, Kočí (A) – Plevka, Horváth, Pastor, Becher, Pavlačka, Kalčík, Byčkov (C), Špaček, Lysoněk, Hledík, Bárta.
  Trenér: Tomáš Potěšil

  Rozhodčí: Kika, Kopeček – Lučan, Bezděk

  Diváci: 78