Chomutov – HC Litvínov 4:5 (kon.) | Hvězda Praha – PZ Kladno 12:1 (kon.) | Olomouc – Poruba 4:2 (kon.)
Motor ČB – Tábor 0:3 (kon.) | Přerov – Havířov 3:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 5:2 (kon.)
Kladno – Třemošná 8:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:1 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
4:5 (0:3, 2:2, 2:0)
HC Litvínov
Čtvrtek 02.12.2021, 16:30 • ROCKNET ARÉNA • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina C
Partner:
   
  52:00
  Piráti právě vstřelili branku!
  Teď měl ADAM TITLBACH štěstí. Puk šel z obraného pásma Chomutova ven podél pravého mantinelu, proklouzl obránci Litvínova a skončil na holi Adama Titlbacha, který sám proti brankáři nezaváhal a zamířil ke vzdálenější tyčce. Asistence: František Hynek.
   
  46:38
  Piráti právě vstřelili branku!
  Hezký rychlý útok domácích, díky kterému se dostávají na rozdíl dvou branek. Samusel Stejskal našel zpoza brány DAVIDA GROSSKOPFA, který okamžitým pokusem z levého kruhu našel protější horní roh litvínovské branky. Asistence: Samuel Stejskal.
   
  38:54
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Litvínov jde z pokračujícího tlaku do třígólového vedení. Lukáš Tůma zpoza brány našel před ní MARTINA ŠČISLÁKA, který trefil šibenici chomutovské branky. Asistence: Lukáš Tůma a Václav Raichl.
   
  31:56
  Litvínov právě vstřelil branku!
  DOMINIK ČECH se dostal na spodní hranici pravého kruhu k vyraženému kotouči, který okamžitě vracel do brány, kde byl rozhozený Perůtka z předchozího zákroku. Letící kotouč ještě ztečoval obětavý obránce, ale přesto se od něj puk odrazil do branky. Asistence: Matěj Maštalířský a Radek Vyhlídal.
   
  26:11
  Piráti právě vstřelili branku!
  ADAM TITLBACH nasadil rychlé tempo a dostal se do akce dvou proti jednomu, jenomže k přihrávce se nedostal, tak si po levé straně zatáhl kotouč za bránu, vyjel zpoza ní a z pravého kruhu trefil mezeru mezi Tuhého betony. Bez asistence.
   
  23:06
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tohle byla krásná individuální akce ADAMA TITLBACHA, který se protáhl podél obránce, dostal se za něj a povedeným bekhendovým blafákem do vrchních pater branky snížil. Asistence: Vojtěch Čihař a František Hynek.
   
  14:55
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Litvínov bleskurychle využil početní výhodu a byla to opravdu pěkná akce do prázdné brány. Jakub Bednařík našel z pravého kruhu v brankovišti JANA PEROUTKA, který jenom nastavil hůl a skóroval. Asistence: Lukáš Tůma a Jaroslav Bystřický.
   
  06:54
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Pirátům nevychází rozehrávka, z čehož Litvínovští vytěžili druhou branku. PETR DUDÁČEK se dostal ke kotouči mezi kruhy, odkud prostřelil Perůtku, ten si na kotouč sáhl, ale málo. Asistence: Václav Raichl.
   
  01:35
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Akci začal Bednařík, ale téměř sám proti brankáři neuspěl. Z pokračující akce udeřil LUKÁŠ TŮM, když vyrazil z rohu, položil si přejetím přes osu brankáře a skóroval. Asistence: Daniel Prokeš a Jakub Bednařík.

  Libor Kult

  Kateřina Kundertová

  Branky a nahrávky: 24. Titlbach (Čihař, Hynek), 27. Titlbach, 47. Grosskopf (Stejskal), 52. Titlbach (Hynek) – 2. Tůma (Prokeš, Bednařík), 7. Dudáček (Raichl), 15. Peroutka (Tůma, Bystřický), 32. Čech (Maštalířský, Vyhlídal), 39. Ščislák (Tůma, Raichl)


  Piráti Chomutov: Perůtka (Štěrba) – D. Svoboda, Pokorný, F. Hynek, Ibl, Žižka – Kokman, Klobouček, Stejskal, Grosskopf, Titlbach, Mišovic, Vaněk, Čihař
  Trenér: Kamil Koláček

  HC Litvínov: Tuhý (Kokhanin) – Souček, Síč, Vyhlídal, Bystřický, Prokeš, Dudáček – Ščislák, Horský, Maštalířský, Liška, Bednařík, Raichl, Peroutka, Tůma, Čech
  Trenér: Radek Mrázek

  Rozhodčí: Hrdlička – Bernard, Kučera

  Diváci: 50