Montreal – Colorado 1:4 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.) | Washington – Chicago 3:4 (0:1 po s.n.)
Carolina – Ottawa 2:3 (kon.) | Florida – Buffalo 7:4 (kon.) | NY Islanders – San Jose 1:2 (po pr.)
Minnesota – New Jersey 5:2 (kon.) | Nashville – Boston 0:2 (kon.) | Dallas – Columbus 3:2 (kon.)
Los Angeles – Calgary 2:3 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Pátek 03.12.2021, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (05:12:36)

Dnešní utkání sledovalo 17 098 diváků.

Je konec. Dallas Stars pokračuje ve famózní jízdě a vítězí také nad Columbusem Blue Jackets v poměru 3:2. Už ve 2. minutě poslal domácí celek do vedení Robertson, ovšem v 7. minutě srovnal Jenner. Do druhé třetiny vstoupili Blue Jackets skvěle, protože se trefil Texier a poslal hosty do vedení. Ve 47. minutě ale nejprve srovnal Seguin a ani ne o minutu později vstřelil rozhodující gól utkání Robertson. Ve třetí dvacetiminutovce totiž už branka nepadla.

59:59
    Následné buly vyhrál domácí hráč a Columbus se tak nedostal ke střele v poslední vteřině.

59:58
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Robertson – 2 min., hákování).

59:49
    Robertson vyvezl kotouč a snažil se vstřelit hattrick, ovšem nakonec pouze fauloval.

59:19
    Oddechový čas pro hosty.

59:19
    Jason Robertson následně chtěl trefit prázdnou bránu přes celé kluziště, ale minul a je z toho zakázané uvolnění.

59:08
    Stále Blue Jackets jsou u kotouče a Zach Werenski pálil z pravé strany, ovšem vedle.

58:39
    Nyní už hosté obsadili útočné pásmo, kde bojují v rohu kluziště.

58:18
    Domácí vyhodili kotouč, který skončil vedle brány, ale nejednalo se o zakázané uvolnění.

58:06
    Columbus Blue Jackets hraje bez brankáře!

57:49
    Tyler Seguin předvedl skvělou práci, když získal puk a dával jej před bránu svému kolegovi, ovšem Daniil Tarasov byl opět připraven a schoval kotouč pod svou lapačku.

57:13
    Nyní je to velký boj o puk ve středním pásmu, kde Columbus musí trochu riskovat.

56:28
    Následně se Blue Jackets dostali do útočného pásma, ale rána z levé strany letěla mimo.

56:02
    Nebezpečně skákavý kotouč musel vyrážet hostující brankář, což se mu také podařilo.

55:13

Michal Raška

Branky a nahrávky: 2. J. Robertson (R. Suter, Hakanpää), 37. Seguin (Hakanpää, Faksa), 38. J. Robertson (Pavelski, R. Suter) – 7. Jenner, 22. Texier (A. Boqvist, Gavrikov)

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – J. Klingberg, R. Suter, M. Heiskanen, Lindell (A), Hakanpää, Sekera – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Gurjanov, Jamie Benn (C), M. Raffl – Glendening, Seguin (A), Kiviranta – A. Radulov, Faksa, Peterson.
    Trenér: Rick Bowness

Columbus Blue Jackets: Tarasov (Merzlikins) – Bean, Werenski (A), A. Boqvist, Gavrikov, Peeke, Bayreuther – O. Bjorkstrand, Jenner (C), Nyquist (A) – J. Voráček, Sillinger, Činachov – Danforth, Roslovic, Domi – Texier, Kuraly, E. Robinson.
    Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Syvret, L’Ecuyer – Kelly, Knorr

Diváci: 17 098