Bílina – Nová Paka 6:8 (kon.) | Val. Meziříčí – Kometa Brno B 4:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 2:1 (1:0 po s.n.)
Příbram – Cheb 3:5 (kon.) | Vel. Meziříčí – Opava 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Děčín – Hronov 6:4 (kon.) | Řisuty – Písek 5:4 (kon.)
Tábor – Klatovy 4:6 (kon.) | Kobra – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN TRAPL. Asistence: David Holub.

59:35
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ROBIN MALÝ. Asistence: Petr Josefus a Jan Bečvář.

59:12

58:38
    Hosté se osvobozují.

58:01
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:30
    Nicméně teď za ním zazněla tyč po střele od modré.

57:19
    Po delší době se hraje a hned Kašpar zasahuje lapačkou.

57:12
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (Troška – 2 min., krosček).

57:12
    Na ledě vznikla potyčka, po které vzplály emoce a na hodně dlouho se přerušilo. Troška (CHB) už zamířil do šatny stejně jako Tlačil, Káník a Gengel na straně domácích.

56:30
    Domácí hrají bez brankáře.

55:38
    Ofsajd Příbrami.

54:55

53:13
    Početní výhoda o dva muže je využita. Prvotní kombinace do prázdné brány skončila bez úspěchu. V pokračující akci ale vystřelil ZDĚNEK KUTLÁK a překonal Kašpara. Asistence: Josef Saňa, Ladislav Gengel.

52:55
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (Kořán – 2 min., držení).

52:24
    Příbram dlouho vyčkává za vlastní brankou.

51:40
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (Vápeník – 2 min., držení).

50:56
    Ofsajd domácího celku.

50:22
    Tlačil se prosmýkl kolem obránce. Jeho střela však mířila vedle.

49:27
    Brankář Chebu teď předvedl ukázkový semafor proti střele z mezikruží.

48:49
    Navíc se mohou apolehnout na jistého Kašpara.

48:14
    Hraje se hodně daleko od branky Chebu, což hostům vyhovuje.

47:08
    Zakázané uvolnění domácích.

46:19

45:18
    Na stadionu to jen zahučelo. Jiroušek podcenil relativně jednoduché nahození od modré a puk mu po zásahu lapačkou prolétl kolem branky.

44:51
    Další postavení mimo hru v podání Chebu.

44:19
    Zvlášť, když se Vašíček pokoušel dostat do individuální akce a Hlaváček si musel vypomoct držením. Přesilovka pro Cheb.

43:43
    Hosté pouze vyhazují kotouče do středního pásma. Příbram čeká těžká šichta do konce základní hrací doby.

43:00
    Trapl prověřil Jirouška, ten betonem vyrazil puk.

42:35
    Ofsajd hostů.

42:24
    Další pokus domácích končí sražen v ochranné síti.

41:40
    Zakázané uvolnění Chebu.

40:50
    Hosté kontrovali přečíslením. Na to se asi budou po zbytek zápasu soustředit.

40:29
    Příbramští vědí, že musí něco se zápasem udělat a tak hned prověřili Kašpara.

40:01

Dlouho to vypadalo na marné dobývání Kašpara v podání Příbrami zvlášť, když Trapl zvýšil na 3:0 z pohledu Chebu. Gengel v závěru prostřední části vykřesal naději, jenomže ta se ještě před odchodem do šaten ztenčila poté, co Prošek druhým gólem v utkání vrátil hostům třígólový náskok. Cheb má tak slibně nakročeno k vítězství.

40:00

39:54
    Těsně před odchodem do šaten si hosté berou třígólový náskok zpět. ROMAN PROŠEK zakončil rychlý brejk a Cheb může jít na přestávku klidnější. Asistence: Jaroslav Vašíček, Adam Křemen.

39:39

39:01
    Poslední minuta prostředního dějství.

37:46
    Vytrvalý tlak přinesl přeci jen snížení. Před Kašparem bylo několik hráčů a největší důraz předvedl LADISLAV GENGEL, který dokázal dostat jako první puk za Kašpara. Asistence: David Zdeněk, Zdeněk Kutlák.

37:06
    Ba Příbrami je vidět enormní snaha udělal něco ze zápasem. Hráči pálí ze všech pozic, Kašpar je však pozic.

36:57
    A hned se vydali dopředu. Kašpar si pohlídal pokus Panny.

36:48
    Domácí jsou kompletní.

36:31
    Až nyní musel Jiroušek zasahovat.

36:07
    Domácí se navíc zmocnili kotouče a berou soupeři cenné vteřiny.

35:38
    Od začátku početní výhody hostů se hraje takřka ve středním pásmu.

34:48
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Gengel – 2 min., vysoká hůl).

34:44
    Ihned po buly se Josefus vydal před Kašpara. Z bezprostřední blízkosti ale našel pouze jeho beton.

34:32
    Stejně tak i nyní od mantinelu.

34:26
    Nyní v pohodě lapil střelu zápěstím od Kutláka.

34:13
    Brankáři Chebu patří poslední minuty. Domácí na něj pálí ze všech pozic, ale on je zatím bezchybný.

33:58
    Seniov zkoušel střílet zpoza obránce. Kašpar přečetl i tento úmysl.

32:50
    Bečvář dostal nabito za kruhy, puk ale netrefil ideálně a ze střely tak sešlo.

32:21
    Špatná přihrávka vyhání domácí až za jejich bránu.

31:50
    Káníkův pokus skončil až na zadním plexiskle.

31:29
    Další pěkná akce Příbrami, na jejímž konci byl Josefus. Střelu z pokleku ale poslal do hrudi Kašpara.

30:20
    Tlačil střelou po ledě roztáhl Kašpara, tan zatím drží čisté konto.

30:05
    Saňa musel s pukem pryč z útočné třetiny, pak málem vyslal soupeře do brejku.

29:52

29:35
    Až nyní se hosté dokázali osvobodit.

28:58
    Ani střela z mezikruží v podání domácích míří mimo branku,

28:29
    Josefus se pokoušel vzít situaci na sebe, na hranici kruhu byl ale od puku odstaven.

27:52
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (Křemen; – 2 min., hákování).

27:05
    Hosté z protiútoku přidávají třetí gól. Vasiljev ponechal puk MARTINOVI TRAPLOVI, který střelou o tyč prostřelil Jirouška. Asistence: Alexandr Vasiljev.

26:55
    Gengel stínil před brankou a snažil se udělat vše, co bylo v jejich silách, aby tečoval puk do branky. Nestalo se.

26:20
    Troška si prohodil Káníka a šel sám na Jirouška. Na poslední chvíli mu ale do střely vložil hůl další bek..

25:40
    Hafijanic si chtěl vyšlápnout na Seniova, ale sám si nabil a spadl na led.

24:45
    Také Tlačil pálil z úhlu. Kašpar v klidu vyrazil.

24:39

24:10
    Káník se pokoušel protlačit po levé straně, Příbrami ale vázne v posledních minutách finální přihrávka.

23:20
    Panna chtěl střílet z úhlu, na poslední chvíli mu sjel kotouč z čepele.

22:56
    Zakázané uvolnění na domácí straně.

22:18
    Kašpar kryje další pokus. Od úvodního buly je pod palbou.

21:50
    Gengel úřaduje za brankou. Domácí vstoupili do prostřední periody aktivněji.

20:51
    Josefus chtěl jít ještě do kombinace, přihrávku ale poslal soupeři na paty a Cheb se lacino zmocnil kotouče.

20:01
    Střídání v týmu HC Baník Příbram: ze hřiště odchází Šorf, přichází Jiroušek.

20:01

Dvacet minut hry je za námi. Viděli jsme doposud vyrovnané utkání. Cheb ale využil dvou zaváhání domácích, kdy ze dvou brejků dvakrát skóroval a vede na ledě Příbrami 2:0. Domácí sice byli aktivnější, ale Kašpar je zatím bezchybný.

20:00

19:16

19:01
    Hlaváček s úderem poslední minuty úvodního dějství přízemní střelou protáhl Kašpara.

18:26
    Leština pálil od modré do připravené lapačky domácího brankáře.

17:40
    Hradecký si pohrál s domácími beky. Jeho zakončení ale chyběla razance a Šorf bez problémů vyrazil.

17:12
    Kutlák za brankou zpacifikoval Proška.

16:39
    Rohlík pálil z nadějné pozice pouze do připraveného Kašpara.

15:06
    Hosté navyšují náskok. MICHAL FEČO v situaci dvou na jednoho vzal situaci na sebe a střelou na vyrážečku překonal Šorfa. Bez asistence.

14:21
    Gólman Chebu si poradil i s nahozením Koloucha.

13:52
    Domácí jsou vykázáni pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

13:31
    Panna měl v plánu poslat kros přes šířku hřiště, avšak obránci soupeře jeho úmysl přečetli.

12:57
    Tlačil se pokusil tečovat nahození od modré. Kašpar připraven.

12:27
    I hosté jsou v plném počtu..

12:00
    Chebští posílají puk přes všechny čáry.

11:39
    Příbram je kompletní. Začíná přesilovka domácího celku.

11:00
    Hosté udělali chybu v rozehrávce. Domácí si ale špatně přihráli a tak z ohrožení Kašpara sešlo.

10:27
    Síly na ledě se vyrovnají. Trapl je vykázán za nedovolené bránění.

10:10
    Příbramští se dokázali osvobodit.

09:47
    Šorf musel hned zasahovat.

09:39
    Domácí půjdou do čtyř. Chlouba je vyloučen za držení protihráče.

09:02
    Pinkas dlouho vymýšlel na kruhu co s pukem. Nakonec se domácí dostali ke střele.

08:01
    Domácí se už otřepali z inkasované branky a začínají zvyšovat obrátky. Chebští se pouze brání.

05:55
    Hosté drží kotouč a přemýšlí co s ním.

04:04
    Hosté se dostávají do vedení. Leštinou vyhozený puk propadli mezi domácími obránci a do úniku se dostal RADEK PROŠEK, který nabral rychlost a střelou do horní poloviny branky otevřel skóre. Asistence: Ondřej Leština, Radek Křemen.

03:24
    Kutlák uklidňuje hru a vyčkává s rozehrávkou.

02:50
    Trapl si najel mezi kruhy. Poprvé trefil Hlaváička, další jeho pokus si už Šorf pohlídal.

02:21
    Rozhon si najel mezi čtyři soupeře. Nakonec mu podklouzla brusle a skončil na zadním mantinelu.

01:20
    Malý pálil od modré pouze do ležícího hráče před sebou.

01:13
    Na druhé straně dopadl i premiérový pokus domácích.

00:51
    Stejskal se dostal k první střele zápasu. Jeho pokus byl ale zablokován.

00:01

HC Baník Příbram: Šofr, Jiroušek – Malý, Saňa, Hlaváček, Havlín, Kutlák – Tlačil, Chlouba, Bečvář, Seniov, Rohlík (A), Kolouch, Pinkas, Josefus (C), Panna (A), Káník, Gengel, Furch
    Trenér: Jan Tlačil

HC Stadion Cheb: Kašpar, Pitoňák – Kořán, Stejskal, Vápeník, Leština (A), Strýček (C), Vasiliev – Křemen, Prošek, Fečo, Romanov, Hafijanič, Holub, Hradecký, Krutina, Krejsa, Vašíček, Troška, Trapl, Rozhon
    Trenér: Michal Jäger

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Sýkora.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 38. Gengel (Zdeněk, Kutlák), 54. Kutlák (Saňa, Gengel), 60. Malý (Josefus, Bečvář) – 5. Prošek (Leština, Křemen), 16. Fečo, 28. Trapl (Vasiljev), 40. Prošek (Vašíček, Křemen), 60. Trapl (Holub)

HC Baník Příbram: Šofr (21. Jiroušek) – Malý, Saňa, Hlaváček, Havlín, Kutlák – Tlačil, Chlouba, Bečvář, Seniov, Rohlík (A), Kolouch, Pinkas, Josefus (C), Panna (A), Káník, Gengel, Furch

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Sýkora