Senica – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 2:0 (kon.) | Michalovce – Ružomberok 0:3 (kon.)
Sereď – Trenčín 4:2 (kon.)
ŠKF Sereď
4:2 (2:0)
AS Trenčín
Sobota 04.12.2021, 15:00Niké liga • 17. kolo

Sereď po poločase vyhrávala 2:0, ale Trenčín za dvacet minut druhého dějství vyrovnal. Bylo to však málo, protože domácí v 84. a 86. rozhodli o svém triumfu po gólech z malého vápna. Seredčané se posouvají do první šestky v tabulce, Trenčané z ní vypadávají. (16:57:44)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 19:9. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:18.

90+3

90+3
    Mihajilo Popović na trávníku, nemusí však zdržovat. Smazat dvoubrankový náskok se za minutu hostům nepovede.

90+2
    Skórovat mohl ještě Morong, ale Fryšták ho vychytal u pravé tyče! Následuje roh.

90+1
    Nastavují se ještě tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Daniel Iglesias (SKF ORION TIP Sereď).

89
    Přidlouhlý centr Kadáka na zadní tyč, Gaži neměl šanci míč vrátit zpět do ohně.

88
    Žlutou kartu dostává Adam Morong (SKF ORION TIP Sereď).
    86. Andrej Kadlec (SER) - 4:2

86
    Sereď právě vstřelila branku!
    Velké věci v Trnavě! V rozpětí necelých tří minut Sereď střílí dvě branky. Centr z pravé strany na zadní tyč poslal na druhou stranu Gatarič, kde byl připraven ANDREJ KADLEC. Asistence: Nikola Gatarić.
    84. Dominik Radić (SER) - 3:2

84
    Chorvatská trojice stojí za třetí brankou! Gatarič získal míč ve středu pole, poslal ho na levé křídlo, kde byl Jureškin. Prudký centr přišel až na malé vápno, kde DOMINIK RADIĆ razantně vstřeluje gól na 3:2! Asistence: Roko Jureškin.

84
    Azango honil Kadlece, předvedl ale jasné podražení. Útočný faul.

83
    Dva rohové kopy po sobě pro Sereď. Fryšták zaváhal, pomohl mu ale Pires.

82
    Střídání v týmu SKF ORION TIP Sereď: ze hřiště odchází Denis Potoma, přichází Petar Mićin.
    81. Adam Morong (SER)

81
    Adam Morong zahazuje perfektní šanci po fantastickém centru Jureškina. Hlavička z malého vápna šla metr vedle pravé tyče!