Poruba 2011 – Slavia | 5:4 (kon.) | | | Přerov – Litoměřice | 1:2 (kon.) | | | Vsetín – Třebíč | 4:1 (kon.) |
Kadaň – Prostějov | 0:5 (kont.) | | | Šumperk – Ústí n/L | 6:2 (kon.) | | | Kolín – Havířov | 5:2 (kon.) |
Benátky n/J – Frýdek-M. | 1:3 (kon.) | | | Jihlava – Sokolov | 2:5 (kon.) |
NY Rangers – San Jose | 1:0 (kon.) | | | Winnipeg – New Jersey | 8:4 (kon.) | | | Arizona – Vegas | 1:7 (kon.) |
Anaheim – Calgary | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Seattle – Edmonton | 4:3 (kon.) | | | Florida – St. Louis | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Ufa – Dynamo Moskva | 0:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Spartak Moskva | 4:1 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Vladivostok | 2:1 (kon.) |
Čerepovec – Chabarovsk | 1:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Barys | 2:4 (kon.) | | | N.Novgorod – Riga | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Kunlun – Novosibirsk | 2:7 (kon.) |
Bílina – Nová Paka | 6:8 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Kometa Brno B | 4:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Příbram – Cheb | 3:5 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Opava | 4:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Kopřivnice | 4:2 (kon.) |
Nový Jičín – SHK Hodonín | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Hronov | 6:4 (kon.) | | | Řisuty – Písek | 5:4 (kon.) |
Tábor – Klatovy | 4:6 (kon.) | | | Kobra – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) |
Jihlava – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 1:8 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 5:3 (kon.) | | | Havířov – Plzeň | 3:4 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 2:4 (kon.) |
Motor ČB – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Sparta | 6:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Mountfield HK | 2:7 (kon.) |
Salzburg – Olomouc | 1:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vlašim | 3:1 (kon.) |
Havířov – Karlovy Vary | 0:2 (kon.) |
UK Kings Prague – HC UP Olomouc | 6:3 (kon.) |
Kadaň – Chomutov | 2:9 (kon.) |
Pelhřimov – Světlá nS | 4:3 (kon.) |
Warriors Brno – Přerov | 1:6 (kon.) |
konec
HC Tábor
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Konec zápasu.
(16:58:09)
|
||
59:51
|
Oddechový čas pro domácí.
|
|
52:48
|
Oddechový čas pro hosty.
|
|
51:44
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kofroň – 2 min., podrážení).
|
|
51:27
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Dušek – 2 min., napadení).
|
|
48:28
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (P. Mrtka – 2 min., sekání).
|
|
45:17
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kofroň – 2 min., sekání).
|
|
42:25
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Dušek – 2 min., podrážení).
|
|
40:01
|
Začala třetí třetina.
|
|
40:00
|
Druhá třetina skončila.
|
|
39:49
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prchal – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:34
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Šíma – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
33:55
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (R. Mrtka – 2 min., krosček).
|
|
32:33
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prchal – 2 min., faul loktem).
|
|
29:42
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Šindelář – 2 min., sekání).
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
29:03
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Chymo – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
26:43
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Gutsu – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku).
|
|
25:24
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kofroň – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
6. Šindelář (Kupka)
Rozhodčí: Battěk – Ganger, Horažďovský.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Tesař (Koryťák) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Klatovský, Pospíchal, Eremiáš.
Náhradníci:
Trenér: Tomáš Matušík.
BK Havlíčkův Brod: Feruds (Bělohlávek) – Vaněček (C), Novotný, Chymo, P. Mrtka, Ondruš, Adam, R. Mrtka – Kupriianov, Nosek, Koubek, Benard, Gutsu, Smetánka, Prchal, Fiala, Teplý (A), Bakus.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Čelanský.
Náhradníci:
Trenér: Tomáš Matušík.
BK Havlíčkův Brod: Feruds (Bělohlávek) – Vaněček (C), Novotný, Chymo, P. Mrtka, Ondruš, Adam, R. Mrtka – Kupriianov, Nosek, Koubek, Benard, Gutsu, Smetánka, Prchal, Fiala, Teplý (A), Bakus.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Čelanský.
Rozhodčí: Battěk – Ganger, Horažďovský.
Diváci:
Jakub Štěrba
@sterba19