Liberec – Vítkovice 4:3 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:4 (kon.)
Mountfield HK – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Kladno – Sparta 0:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 0:3 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto a snadnější už to pro MARKA DAŇA být nemohlo. Růžička se pokusil z vlastního pásma trefit prázdnou branku Mladé Boleslavi, ale těsně minul. Obránci Mladé Boleslavi se ale vraceli za kotoučem opravdu velmi laxně a Daňo tak z dorážky pohodlně dorazil puk do sítě. Asistence: Martin Růžička.

56:58
    Domácí dlouho kombinovali před Mazancem, k žádné střele se ale nedostali a Třinečtí se poté osvobodili. Mladá Boleslav už hraje bez brankáře!

50:05
    Daňova skrytá rána z levého kruhu orazítkovala tyč!

49:15
    Lintuniemi ztratil puk ve středním pásmu, načež se do samostatného úniku vydal Erik Hrňa, ale proti Růžičkovi neuspěl!
    37:02 Erik HRŇA - 0:2

37:02
    Oceláři v závěru druhé třetiny zvyšují své vedení! Obrana Mladé Boleslavi úplně zapomněla na ERIKA HRŇU, který z předbrankového prostoru pověsil kotouč do šibenice. Růžička byl bez šance. Asistence: Aron Chmielewski a Tomáš Marcinko.

34:45
    Kelemen s Kousalem se vydali do přečíslení, druhý jmenovaný ale ve skvělé pozici promáchl!

33:05
    Před Růžičkou vznikl nepřehledný závar, nikomu v bílo-červeném dresu se ale nakonec nepodařilo došťourat puk za brankovou čáru!

32:27
    Svou pověstnou ránu z pravého kruhu nyní vyslal Martin Růžička, Jan Růžička ale stihl vytasit svou vyrážečku včas!

29:27
    Zničehonic se ve skvělé palebné pozici zjevil Vladimír Dravecký, slovenský reprezentant ale ležícího Růžičku nepřekonal!

25:55
    Najman s Kousalem se vydali do přečíslení dva na jednoho, křižný pas prvního jmenovaného byl ale zblokován.

17:30
    Bernadova střela od modré dvakrát změnila směr, Mazanec ale zareagoval včas a puk za svá záda nepustil!

13:07
    Velký závar před Mazancem hosté ubránili, ale jen za cenu faulu. David Musil (TRI) už sedí na trestné lavici na dvě minuty za hrubost.

11:51
    Tečovaný pokus Marinčina těsně minul domácí branku, Kundrátek o pár sekund později napálil tyč!

10:09
    Bruslaři navíc půjdou znovu do čtyř, Jakub Kotala (MBL) vyfasoval dvě minuty za zbytečný faul v útočném pásmu.
    09:54 Tomáš KUNDRÁTEK - 0:1

09:54
    Hosté nakonec přesilovku využívají a ujímají se vedení! Marinčin na útočné modré nabil volnému TOMÁŠI KUNDRÁTKOVI, který ranou z první propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Marinčin a Andrej Nestrašil.

09:07
    Martin Růžička teď vypálil z voleje z prostoru mezi kruhy, jeho jmenovec v boleslavské brance ale výtečně zasáhl!

08:17
    Oceláři si zahrají přesilovku, Miloš Kelemen (MBL) vyfasoval dvě minuty za držení hole.

02:30
    Do rychlého protiútoku se vydal Miloš Kelemen, který si ve velké rychlosti najel až před Mazance, ale neuspěl!

01:02
    Ondřej Kovařčík se řítil sám na Růžičku, puk mu ale v klíčový moment trochu poskočil a s následnou střelou třineckého útočníka si domácí brankář bez potíží poradil.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Kundrátek (Marinčin, A. Nestrašil), 38. Hrňa (Chmielewski, Marcinko), 59. Daňo (Martin Růžička)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Pavel Pýcha, Ševc, Bernad, Pláněk, Jánošík, Šidlík, Lintuniemi – Kotala, Fořt, Pospíšil – Kelemen, O. Najman, P. Kousal – Lunter, Claireaux, Kantner – Jan Eberle, Bičevskis, J. Stránský.
    Trenér: Radim Rulík

HC Oceláři Třinec: Marek Mazanec (Kacetl) – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, Jaroměřský, M. Adámek, Zahradníček – Daňo, P. Vrána, Martin Růžička – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrňa, Marcinko, Chmielewski – Hrehorčák, Miloš Roman, Dravecký.
    Trenér: Václav Varaďa

Rozhodčí: Šír, Horák – Kis, Šimánek