Saint-Étienne – Rennes 0:5 (kon.) | Lorient – Nantes 0:1 (kon.) | Monaco – Méty 4:0 (kon.)
Montpellier – Clermont Foot 1:0 (kon.) | Remeš – Angers 1:2 (kon.) | Nice – Štrasburk 0:3 (kon.)
Bordeaux – Lyon 2:2 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (0:0)
Angers SCO
Neděle 05.12.2021, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:13. (16:55:59)

Angers nakonec dokázalo využít početní převahy trvající takřka hodinu a odváží si z Remeše obrovsky cenné tři body!
    Oba celky si nechaly branky na druhý poločas a po divoké desetiminutovce mezi 49. a 59. minutou, kdy padly dva góly z penalt, jsme viděli ještě rozhodující trefu Fulginiho.
    Klíčovým momentem utkání bylo určitě vyloučení Valona Berišy po druhé žluté kartě. Nutno ale také dodat, že ani do té doby domácí nepřipomínali úspěšný celek z předchozích čtyř kol.
    První poločas byl spíš o soubojích, druhý už nabídl více napětí také ve vápnech obou balkánských gólmanů.

Pro Angers znamenají tři body posun na skvělou sedmou příčku. Remeš zůstává na 14. pozici.

To je pro dnešek vše a děkuji za pozornost!

90+4

90+4
    Probíhá poslední minuta a pro hosty to vypadá velmi dobře. Drží míč na polovině domácích.

90+2
    Angers hrozilo, ale obranný skluz Abdulhamdia zachránil Remeš od třetí obdržené branky.

90+1
    Domácí získávají území na polovině soupeře a pokusí se ještě vydolovat bod.
    Po centru do vápna míč sebral s problémy brankář Petković.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Remeš se hnala směr brána hostů, ale opět došlo k nepřesnosti.

89
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Antonin Bobichon.

89
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Souleyman Doumbia, přichází Pierrick Capelle.

88
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Dion Lopy, přichází El Bilal Touré.

87
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Andrew Gravillon, přichází Alexis Flips.

87
    Domácí Konan si trochu komplikoval život a mohla přijít pohroma v podobě ztráty míče, po které by Angers postupovalo na bránu, ale Konan situaci nakonec ustál a míč udržel.

85
    U postranní čáry zůstává ležet Souleyman Doumbia, kterého poslal k zemi Ilan Kebbal.

84
    Po rohu šli naopak do protiútoku hosté, ale Fulgini byl obrán o míč dvojicí Faes a Matusiwa.

84
    Traoré zakročil a je tu roh pro Remeš.

82
    Angers rozehrálo roh, ale k ohrožení brány Rajkoviće tentokrát nedošlo. Opět se jim ale vrací míč k nohám a můžou v klidu sbírat čas a blížit se k cenným třem bodům.