Montreal – Chicago 0:2 (kon.) | Toronto – Tampa 3:5 (kon.) | Columbus – Anaheim 1:2 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Nashville 3:4 (kon.) | St. Louis – Detroit 6:2 (kon.) | Calgary – Carolina 1:2 (po pr.)
Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Seattle – Winnipeg 0:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 4:0 (kon.)

2. Connor Hellebuyck (WIN) – 25 zákroků, 100,0 %
    3. Mark Scheifele (WIN) – 0+2 (06:41:52)

Utkání je u konce! Třetí třetina už vyzněla jasně pro Winnipeg, a to přestože měl domácí tým k dispozici hned několik přesilových her. Už v začátku třetiny udeřil Connor, kterému přihrával Scheifele. Connor pak dokonal zkázu Krakenu v 55. minutě a mohl tak dvěma góly a výhrou s čistým kontem oslavit své dnešní narozeniny. Winnipeg si připisuje dva body, Kraken dnes žádný a ve své divizi zůstává posledním.

59:30
    Winnipeg si ještě pár sekund před koncem připisuje zakázané uvolnění a hra se přesouvá před jeho branku.

59:06
    Harkins dostal prostor na ledě a po levé straně se hnal do pásma. Před vystřelením mu ale byl kotouč ukraden.

58:24
    Jamie Oleksiak se hnal do útočného pásma až přespříliš rychle. Zastavuje ho hvizd rozhodčího a ofsajd.

58:00
    Zbývají poslední dvě minuty do konce zápasu.

57:38
    Morrissey parádně předal černou pryž před branku Duboisovi, ten ale z první zamířil jen do gólmana Seattlu.

57:11
    Scheifele prověřil Grubauera z velké blízky. Ten se ale nenechal překvapit a jednoduše soupeře vychytal. Následně přerušil hru.
    54:54 Kyle CONNOR - 0:3

54:54
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Dnešní oslavenec přidává druhou branku v zápase a třetí svého týmu! KYLE CONNOR předvedl parádní idividuální akci, když na modré získal kotouč, poslal si ho dopředu, dostal se do ulice mezi dva hráče a následně před brankářem kotouč parádně zvedl do šibenice. Asistence: Mark Scheifele.

54:29
    Yanni Gourde unikal po straně, ale byl přebruslen soupeřem. Scheifele ho odzbrojil.

54:08
    Blake Wheeler se dostal z levé strany ke střele, která ale byla poměrně lahůdkou pro Grubauera. Ten přerušil hru, a je tu komerční přestávka.

53:36

53:23
    Winnipeg opět vyvezl až do útočného pásma za branku a přesilovka Krakenu se blíží ke konci.

53:17
    Velmi tvrdě pálil z dálky po zadovce Järnkrok. Jeh orána byla ještě tečována před brankovištěm, ale Hellebuyck si s ní pradil.

52:56
    Seattle Kraken si vyžádal oddechoýv čas.

52:47
    Skrumáž hráčů před brankou Winnipegu bránila Hellebuyckovi ve výhledu. I tak ale hostující gólman předvedl zákrok betonem.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 6. Toninato (P. Stastny), 41. Connor (Scheifele, Stanley), 55. Connor (Scheifele)

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Oleksiak, Giordano (C), A. Larsson, Vince Dunn, Soucy, Lauzon – Jordan Eberle (A), Wennberg, Schwartz – Järnkrok, Gourde (A), B. Tanev – Appleton, McCann, Marcus Johansson – Donskoi, Geekie, Donato.
    Trenér: D. Hakstol

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – N. Schmidt, Morrissey (A), Dillon, Stanley, DeMelo, Beaulieu – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Ehlers, Dubois, Copp – Vesalainen, Lowry, P. Stastny – J. Svečnikov, Toninato, Harkins.
    Trenér: P. Maurice

Rozhodčí: P. Lambert, F. St. Laurent