Montreal – Chicago 0:2 (kon.) | Toronto – Tampa 3:5 (kon.) | Columbus – Anaheim 1:2 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Nashville 3:4 (kon.) | St. Louis – Detroit 6:2 (kon.) | Calgary – Carolina 1:2 (po pr.)
Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Seattle – Winnipeg 0:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 4:0 (kon.)

3. Drew Doughty (LAK) – 0+0 (07:07:32)

Hokejisté Los Angeles vyhrávají tento zápas proti Dallasu. Kings byli střelecky aktivnější, dokázali si vypracovat více střeleckých šancí, a tak zaslouženě berou body za výhru 4:0.

59:29 Andreas ATHANASIOU - 4:0

59:29
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Ještě jeden gól do prázdné branky, puk ze svého pásma poslal do prázdné brány ANDREAS ATHANASIOU. Asistence: Matt Roy a Alexander Edler.

59:22
    Oddechový čas pro hosty.

59:22
    Jonathan Quick kryje puk, vhazovat se bude před jeho brankou.
    58:42 Viktor ARVIDSSON - 3:0

58:42
    Domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky Stars poslal VIKTOR ARVIDSSON.

58:09
    Dallas rozehrál špatně, píská se zakázané uvolnění, Jake Oettinger musí zpět do své branky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté pokračují ve hře bez brankáře.

57:35
    Vhazovat se nyní bude před brankou Kings, následně Dustin Brown nedokázal trefit prázdnou branku.

57:25
    Domácí vyhodili puk tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

57:06
    Dallas hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:50
    Matt Roy rozehrává od své branky, následně pálil Jacob Peterson a jeho pokus kryje Jonathan Quick .

56:30
    Dallasu nelze upřít snahu s výsledkem něco udělat, ale obrana Kings hraje zodpovědně.

56:15
    Denis Gurjanov rozehrává od své branky, ale od útočného pásma se pro ofsajd dostat nemohl.

56:00
    Dallas prohrává o dvě branky a střelecky je také pasivnější 24:38.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. A. Kempe (D. Brown, Danault), 55. Kaliyev (Kupari, Björnfot), 59. Arvidsson, 60. Athanasiou (M. Roy, Edler)

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), Edler, M. Roy, Björnfot, Durzi – A. Kempe, Kopitar (C), D. Brown (A) – Iafallo, Danault, Athanasiou – Kupari, Kaliyev, Grundström – Anderson-Dolan, T. Moore, Arvidsson.
    Trenér: Todd McLellan

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, M. Heiskanen (A), Hakanpää, Harley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Peterson, Jamie Benn (C), A. Radulov – M. Raffl, Faksa, Seguin – Kiviranta, Glendening, Gurjanov.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: O'Rourke, Brenk – Murray, Murchison

Diváci: 13 659