Mladá Boleslav B – Kutná Hora 6:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav B
6:3 (1:1, 1:2, 4:0)
SK Sršni Kutná Hora
Pátek 10.12.2021, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Krajská liga: Středočeský kraj • 12. kolo

55:58
    Je z toho přesilovka pro hosty. Petr Švejda (KUH) dostal dvě minuty za hrubost a Milan Ficek (MBL), jakožto iniciátor bitky, 2+2 minuty za hrubost. Jeden z těchto dvou trestů odpykává David Rudolph (MBL).

51:28
    Trest pro Sršně. Dvě minuty za držení dostal Antonín Kadlec (KUH).

47:18
    Za potlesku a pomoci spoluhráčů Roman Socha nakonec opustil led. Hlavní rozhodčí Labuta nakonec domácím udělil dvouminutový trest za faul loktem. Na trestnou lavici usedl Josef Broš (MBL).

31:45
    Hosté si zahrají další přesilovku. Za nedovolené bránění dostal menší trest Jan Málek (MBL).

28:49
    Za podrážení byl na dvě minuty vykázán Petr Švejda (KUH).

21:56
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Za podrážení byl vyloučen Daniel Chmelař (KUH).

21:03
    Za podrážení dostal dvouminutový trest Libor Bartoš (MBL). Kutná Hora tak hraje druhou přesilovku tohoto zápasu.

10:58
    První vyloučení zápasu. Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Milan Ficek (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 10. Hašlar (Hruška, Broš), 40. Broš (Hašlar, Rajgl), 42. Bartoš (Kadeřábek, Rovný), 45. Hruška (Broš), 52. Ďurač (Zvolenský, Milan Ficek), 53. Rovný (Rudolph, Bartoš) – 7. Jelínek (Chmelař, Jiráň), 32. Beran, 38. Jiráň (Havránek, Beran)

BK Mladá Boleslav B: Vích – Zvolenský, Málek, Kadeřábek, Kaulfus, Rajgl, Bartoš – Tregl, Ďurač, Rovný, Milan Ficek, Mareš (A), Michal Ficek, Kadeřábek (C), Hruška, Hašlar, Vondrlík (A), Rudolph, Broš
    SK Sršni Kutná Hora: Jelínek (Kočí) – Chmelař, Švejda (C), Bašus, Švejda, Zvěřina – Tvrdík (A), Dytryche, Sádlo, Jelínek, Socha, Beran, Kadlec, Jiráň, Klazar, Mikeška, Havránek

Rozhodčí: Labuta – Marvan, Záhora