Vel. Meziříčí – Kopřivnice 1:5 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Hronov – MOSTEČTÍ LVI 2:4 (kon.)
Letňany – Dvůr Králové n. L. 1:2 (1:2 po s.n.) | Písek – Cheb 5:7 (kon.) | Příbram – Klatovy 12:6 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 6:7 (kon.) | Kometa Brno B – Opava 2:6 (kon.) | Děčín – Nová Paka 2:5 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 10:0 (kon.) | Řisuty – Havlíčkův Brod 0:8 (kon.) | Tábor – Kobra 3:1 (kon.)
konec
IHC Králové Písek
5:7 (1:2, 1:1, 3:4)
HC Stadion Cheb
Sobota 11.12.2021, 17:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Jih (ČR) • 22. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:12
  Písek právě vstřelil branku!
  Písek se vrhl do brankoviště Chebu, kde se strhl souboj o puk, ve kterém byl nejúspěšnější JAN TUREK. Asistence: Martin Matějček, Jakub Volf
   
  58:53
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  MARTIN TRAPL posílá puk do prázdné brány. Bez asistence.
   
  50:14
  Písek právě vstřelil branku!
  Lukáš Volf naznačil střelu, následně přihrál na pravou stranu JANU SÝBKOVI, který pohotově zakončil. Asistence: Lukáš Volf, Vojtěch Šuhaj.
   
  48:39
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  Cheb tvrdě odpovídá a odmítá vyjednávat o výsledku! Troška ujížděl po levé straně a poslal prudkou přihrávku na hůl MARTINA TRAPLA, který vypálil z první. Asistence: David Troška, David Holub.
   
  47:10
  Písek právě vstřelil branku!
  Písečtí stahují náskok svého soupeře! Jakub Volf byl za brankou Kašpara a poslal přesný pas na hůl FRANTIŠKA JANUŠKY, který vymetl levý horní růžek. Asistence: Jakub Volf.
   
  42:59
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  Cheb okamžitě přidává další, pátou branku! DAVID TROŠKA se zapisuje na listinu úspěšných střelců. Asistence: Petr Kořán, David Holub.
   
  42:42
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  Leština poslal přesný pas na hůl JAROSLAVA VAŠÍČKA, který jel tváří v tvář Křížovi, kterého ukázkově vykoupal. Asistence: Ondřej Leština, Pavel Vápeník.
   
  39:48
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  Hosté využívají přesilovou hru a pár vteřin před koncem druhé periody si berou vedení zpět! Křemen poslal kotouč na hůl DAVIDA NOVOTNÉHO, jehož rána z mezikruží rozvlnila síť. Asistence: Adam Křemen, František Klejna.
   
  20:19
  Písek právě vstřelil branku!
  Kombinace až do kuchyně v podání píseckých hokejistů! Šuhaj našel na pravém kruhu Sýbka, který z první poslal puk na hranici brankoviště k DANIELU DUDÁČKOVI, jenž pálil do odkryté sítě. Asistence: Jan Sýbek, Vojtěch Šuhaj.
   
  17:22
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  Cheb si bere vedení! Prošek nabil DAVIDU NOVOTNÉMU, jehož silná rána se odrazila od tyčky za brankovou čáru. Asistence: Radek Prošek.
   
  16:26
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  Cheb využívá přesilovou hru! Strýček poslal kotouč na rozjetého a nikým nehlídaného DAVIDA HOLUBA, který pouze doklepl kotouč za záda brankáře Kříže. Asistence: Jan Strýček, Petr Kořán.
   
  06:14
  Písek právě vstřelil branku!
  Jihočeši otevírají skóre! JAN SÝBEK inkasoval do prostoru před brankou přesnou přihrávku od Šuhaje a písecký kapitán měl už práci jednoduchou. Asistence: Vojtěch Šuhaj, Lukáš Volf.

  Pavel Kovanda

  Branky a nahrávky: 7. Sýbek (Šuhaj, Volf), 21. Dudáček (Sýbek, Šuhaj), 48. Januška (Volf), 51. Sýbek (Volf, Šuhaj), 60. Turek (Matějček, Volf) – 17. Holub (Strýček, Kořán), 18. Novotný (Prošek), 40. Novotný (Křemen, Klejna), 43. Vašíček (Leština, Vápeník), 43. Troška (Kořán, Holub), 49. Trapl (Troška, Holub), 59. Trapl


  IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Najman, Popela, Dudáček, Dvořák, Dosek, Novák, Turek – Čížek, Volf L., Bednařík, Rod, Brož, Januška, Matějček, Sýbek (C), Šuhaj, Volf J.
  Trenér: Karel Herr

  HC Stadion Cheb: Kašpar (Horák) – Leština (A), Vápeník, Strýček (C), Vasiliev, Klejna, Kořán, Stejskal (A), Šik – Holub, Prošek, Novotný, Fečo, Křemen, Troška, Trapl, Hafijanič, Rozhon, Vašíček, Hradecký, Krutina
  Trenér: Michal Jäger

  Rozhodčí: Němec – Rubáš, Charvát

  Diváci: 205