Vel. Meziříčí – Kopřivnice 1:5 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Hronov – Mostečtí Lvi 2:4 (kon.)
Letňany – Dvůr Králové n. L. 1:2 (1:2 po s.n.) | Písek – Cheb 5:7 (kon.) | Příbram – Klatovy 12:6 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 6:7 (kon.) | Kometa Brno B – Opava 2:6 (kon.) | Děčín – Nová Paka 2:5 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 10:0 (kon.) | Řisuty – Havlíčkův Brod 0:8 (kon.) | Tábor – Kobra 3:1 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
HC Draci Bílina
Sobota 11.12.2021, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Sever (ČR) • 22. kolo

Domácí Vlci po výborném výkonu nasázeli Bílině deset branek a přesvědčivě zvítězili rozdílem třídy 10:0. Hattrickem a jednou asistencí se blýskl Michal Kapička, dšalší dva góly přidal obránce Lukáš Abraham. Stadionem zní písnička Raketou na Mars, Vlci děkují fanouškům za podporu a my všem našim čtenářům přejeme pěkný večer a na počtenou u dalších on-line přenosů. (20:08:59)

59:20
    V calší šanci Homolka! Klika tentrokrát vyrazil puk jen špičkou betonu.

58:51
    Domácí Homolka v šanci, ale jeho pokus z pravé strany v síti nekončí.

57:50
    Brokeš ukázal krásnou kličku před Klikou, ale nakonec se ke střele nedostal.

56:27
    Kačírek si najel z levé strany, ale jeho pokus Klika, který ani po desátém gólu nestřídal, zlikvidoval.

55:12
    Vlci právě vstřelili branku!
    Na led přiletělo asi deset kšiltovek! A to vše proto, že MICHAL KAPIČKA právě střelou z pravé strany pod víko zkompletoval hattrick a dává desátý gól svého týmu! Asistence: Tomáš Brokeš.

53:40
    Puk se odrazil na pravou stranu k PETRU HADOVI a domácí obránce vystřelil ke vzdálenější tyči a jeho pokus zastavila až síť! Jde o Hadův druhý gól v sezóně. Bez asistence.

52:54
    Po dlouhé době vystřelila Bílina, Belgičan Delmarche mířil dobře, ale Jelínek si poradil.

52:13
    Teď skončil puk v boční síti, ale kdyby puk útočník Jablonce lépe trefil, mohl tam být už devátý gól.

51:15
    Velký tlak Vlků, ale Jursa teď nedokázal doklepnout puk do poloodkryté branky.

50:30
    Šefl dostal přihrávku na útočnou modrou, akci nakonec zakončoval hostující Daniel, ale mířil přesně do hrudi brankáře Jelínka.

49:52
    Klika si teď připsal v krátkém sledu dva zákroky.

49:07
    Ve vcelikánské šance byl Kapička, puk se otřel o tyčku, ale do branky nezamířil!

48:45
    Hájek vybojoval puk na obranné modré najel si sám do třetiny a vystřelil na bližší tyč, Klika ale skvěle zasáhl lapačkou.

47:35
    Pavlů pálil od modré na teč, puk se nakonec odrazil těsně vedle tyčky Klikovy branky.

46:49
    Tibor Hric, který před chvílí ležel dlouho na ledě po zásahu tyčky, už je na ledě. Tak to snad nebude vážné zranění.

46:28
    Hosté jsou v plném počtu a domácí jsou zase v postavení mimo hru.

46:03
    Domácí stále v tlaku, teď hosty zachránila na chvilku posunutá branka.

45:27
    Kapička měl před sebou zívající branku, ale místo střely volil ještě přihrávku a odmítl tak hattrick!

45:10
    Pavlů střílel od modré mezi betony Kliky, ale ten si se střelou dokázal poradit.

44:19
    Vyloučen hostující Kolíček za podrážení. Hric si při pádu dal ránu o tyčku a jen těžce se zvedá z ledu.

44:00
    MICHAL KAPIČKA po rychlé akce překonal Kliku po osmé. Asistence: Matěj Hájek, Tomáš Mrkvička.

43:48
    Krásně se individuálně probil obránce Had před branku, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

43:06
    Dělovka Pavlů od modré čáry z pravé strany minula branku.

42:22
    Nekutečný gól domácích! TOMÁŠ MRKVIČKA napřáhl od modré k polovysoké střele, ta zaduněla po nárazu do mantinelu a puk se odrazil od mantinelu do výstroje gólmana Kliky a následně pak do sítě! Asistence: Tomáš Brokeš.

41:35
    Hosté už dvakrát bez problémů vyhodili, Vlci se k ničemu nedostali.

40:43
    Ve velké šanci se ocitli Kapička s Brokešem, ale druhý jmenovaný byl při akci faulován. Na trestnou lavici jde Daniel za sekání.

40:01

Domácí Vlci pokračovali ve druhé třetině v převaze, byť ji vyjádřili pouze dvěma brankami. Svůj třetí gól ve čtvrtém zápase za Jablonec vstřelil Jan Křepelka, který do konce listopadu hrál ještě první ligu za Benátky nad Jizerou. Obránce Lukáš Abraham dal už druhý gól v utkání a celkově si letos v jabloneckém dresu udržuje průměr téměř bodu na zápas. Třetí třetina začne přiblizně v 19:36.

40:00

39:47
    Ve velké šanci se ocitl Bouřil, ale trefil brankáře hostí jen do masky.

39:03
    Hostující Nerad střílel z pravé strany, domácí gólman Jelínek puk vyrazil.

38:06
    JAN KŘEPELKA dostal po nedorozumění v hostující obraně puk na pravém kruhu a rychlou střelou zvyšuje na 6:0. Bez asistence.

37:20
    Podruhé v krátké řadě za sebou jde na trestnou lavici domácí Homolka. Kroutí hlavou a nesouhasí, ale není mu to nic platné.

36:33
    Pavlů teď hezky bez přípravy vystřelil, ale Klika i s trochou štěstí zasáhl a vyrazil puk mimo nebezpečí.

35:41
    Křepelka to zkoušel z pravé strany bez přípravy, ale netrefil ideálně puk a Klika tak neměl problémy.

34:53
    Šefl střílel od modré, ale Jelínek včas vymrštil svou lapačku a střelu odrazil.

33:54
    Homolka je na ledě, domácí oslabení přežili, ale tentokrát Bílina nesehrála početní výhodu tak špatně, jako tomu bylo v předchozích případech.

33:26
    Fábry to zkoušel bez přípravy z levé strany, ale Jelínek byl pozorný. O chvilku později pak střílel hostující Homer, také nedal.

32:24
    Křepelka projel bílinskou obranou, natlačil se před Kliku a zkoušel bekhendem zasunout puk do sítě. Klika mu to však nedovolil.

31:54
    Vyloučen domácí Homolka za hákování.

31:36
    Vlci mají i ve druhé třetině jasnou převahu a na ledě dominují. Hosté se zdají být smíření s výsledkem.

31:19
    Kapička při střele z levé strany zlomil hůl.

30:19
    Ve velké šanci se ocitl Brokeš, ale Kliku nepřekonal.

29:31
    Jablonečtí jeli dva na jednoho! Krásnou přihrávku dostal Křepelka, který zkusil bekhendový blafák, ale minul branku!

28:58
    Od modré to zkoušel Šefl, ale střela postrádala razanci a Jelínek ji chytil do lapačky.

27:41
    Hned za jedenáct vteřin domácí početní výhodu využívají. Tak trochu i s brankářem dostal puk do sítě LUKÁŠ ABRAHAM, který dal dnes už druhý gól. Asistence: Tomáš Mrkvička, Matěj Hájek.

27:30
    Vyloučen hostující kapitán Karel Šefl za vysokou hůl v útočné třetině.

26:46
    Drak Mašek si najel z pravé strany a po ledě zkoušel překvapit Jelínka, ten se však nenechal.

26:22
    Hostující Kučera střílel z levé strany, ale Jelínek byl pozorný a puk chytil.

25:17
    Hosté hrají v plném počtu. Domácí si moc příležitostí v početní nevytvořili, naopak dvakrát mohli inkasovat.

25:00
    Hostující Kolíček to zkoušel od modré, ale trefil jen hruď Jelínka.

24:22
    Nejprve měl šanci Kačírek, pak ale ve dvojnásobném oslabení vyprášil domácímu Jelínkovi betony Daniel.

23:17
    Za hákování vyloučen Cédric Delmarche a domácí budou hrát dlouhou přesilovku pět na tři.

22:26
    Šance Krále na druhé straně, ale fauloval ho hostující Uher, který jde na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

22:21
    Hostující Uher v šanci, ael z tohoto mráčku nezapršelo.

21:34
    Daniel si najížděl do dobré pozice, ale trefil jen domácího obránce před sebou.

20:31
    Brokeš dostal přihrávku před branku do ideální pozice, ale Klika puk zachytil a šanci zlikvidoval.

20:01

Domácí byli v první třetině jasně lepší a svou převahu vyjádřili čtyřmi góly. Bílina měla dlouhou přesilovku pět na tři, ale stejně jako při další početní výhodě, v ní byla naprosto jalová. Domácí Vlci našli okénka v hostující obraně a hned několikrát jeli sami na branku. Dali čtyři góly a navíc neproměnili trestné střílení. Druhá třetina začne přibližně v 18:48.

20:00

19:47
    Tak teď to sehráli Jablonečtí mistrně! Po rychlé kombinaci se prosadil LUKአABRAHAM a střílí čtvrtý gól domácích! Jeden z obránců hostí pak vzteky praštil hoejkou do tyčky Klikovy branky. Asistence: Matěj Hájek, Michal Kapička.

19:34
    Domácí si zahrají první přesilovku, Na trestnou míří Jakub Zdeněk za sekání.

19:08
    Homer se ocitl ve velké šanci, ale Jelínek předvedl parádní zákrok. Poté přišel o helmu, takže byla hra přerušena.

18:00
    Kapička pěkně vystřelil, ale Klika si s jeho pokusem poradil.

16:49
    Domácí už jsou v pěti. Bílina sehrála přesilovku velmi špatně.

16:42
    Domácí jsou už ve čtyřec. Oslabení o dva muže překvapivě dobře zvládli.

16:08
    Zdeněk v šanci z pravé strany, ale Jelínek ho vychytal.

14:49
    Domácí budou hrát ve třech 1:43! Mrkvička jde ven za sevření puku rukou.

14:32
    Uher se probíjel do domácího pásma a podrazil ho Richard Patzelt.

13:40
    Kačírek se probil před Kliku, tentokrát se pokusil, ač tísněn, o blafák z forhendu. Beton Kliky byl opět na místě.

12:34
    Zdeněk ve velké šanci, ale Jelínek dokázal vymrštit svou lapačku a střelu chytil.

11:35
    Ve velké šanci se ocitl domácí Král, ale Klika dokázal, byť s problémy, puk vyrazit.

11:05
    Před dotírajícím Uherem nakonec Jelínek přikryl puk.

10:40
    Neuvěřitelný gól! Zpoza branky nahodil puk na Kliku MICHAL KAPIČKA a gólman si srazil puk do sítě! Asistence: Matěj Hájek.

08:55
    Kačírek zkoušel blafák do bekhendu, ale beton Kliky byl rychlejší! Trestné střílení nebylo proměněno.

08:55
    Kačírek dostal krásnou přihrávku do samostatného nájezdu a Delmarche ho při pokusu fauloval. Pojede se trestné střílení.

08:32
    V obrovské šanci se zničehonic ocitl hostující kapitán Šefl, který dostal znenadání puk mezi kruhy, ale jeho tutovku vytlačil Jelínek těsně vedle.

07:43
    Nádherný samosttná akce TIBORA HRICE, který projel přes dvě třetiny kluziště a zakončil náhernou akci ukýázkovou kličkou brankáři do bekhendu. Bez asistence.

7:04
    Puk se dostal na modrou k Pilkovi, ten ho obratem nahodil na branku, ale nikdo puk netečoval a Klika skryl puk do lapačky.

05:48
    V další velké šanci se objevil Pavlů, který dostal přihrávku zpoza branky, ale nedokázal najít mezírku, aby dostal puk do branky. Klika skvěle vykryl střelecký úhel.

4:47
    V další velké šanci se ocitl Hric, který zkoušel blafák do bekhendu. Chtěl si roztáhnout nohy Klik a zasunout puk mezi ně, ale to se mu nepodařilo. To byla velká šance Vlků!

3:36
    Brokeš ve velké šanci! Z levé strany zkoušel překvapit Kliku, mířil na teploměr, ale Klika nakonec dokázal zasáhnout.

02:59
    Nádherný pas předvedl Bitman na MICHALA PAVLŮ, který se vracel z trestné lavice a dostal se do samostatného úniku. Předvedl krásný blafák do forhendu, brankáře krásně vymíchal a zakončoval do prázdné branky. Asistence: Tomáš Brokeš.

2:51
    Vlci jsou v plném počtu a kromě oné zblokované střely nedokázali hosté vymyslet vůbec noc.

1:46
    Pokus hostujícího Uhera byl zblokován. Jinak si ale Bílina nedokázala v přesilovce vytvořit soustavnější tlak. Vlci již čtyřikrát vyhodili puk z vlastní třetiny.

0:51
    Hned při první akci Bíliny fauloval Michal Pavlů před vlastní brankou a odchází na dvě minuty za hákování.

00:01

Zdravíme vás z Jablonce, kde za chvilku začne zápas druhé hokejové ligy mezi domácím klubem HC Vlci Jablonec nad Nisou a hostujícím HC Drci Bílina. Rolba se zdá být v pořádku, díra v ledu také v Jablonci žádná není, takže je velmi pravděpodobné, že utkání skutečně v 18 hodin odstartuje.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Krofta) – Patzelt, Mrkvička (C), Pavlů (A), Abraham, Had, Pilek – Hric, Kačírek, P. Král – Brokeš, Homolka (A), Jursa – Hájek, Křepelka, Kapička – Bouřil.
    Trenér: Plíhal.

HC Draci Bílina: Klika (Michajlov) – Nerad, Kolíček, Delmarche, Šefl (C), Druxa – Kučera, Daniel (A), Jouza – Homer, Mašek (A), Fábry – Uher, Zdeněk (A), Konášek.
    Trenér: Mareš.

Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Všetečka..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 3. Pavlů (Bitman), 8. Hric, 11. Kapička (Hájek), 20. Abraham (Hájek, Kapička), 28. Abraham (Mrkvička, Hájek), 39. Křepelka, 43. Mrkvička (Brokeš), 44. Kapička (Hájek, Mrkvička), 54. Had, 56. Kapička (Brokeš)

Trenér: Plíhal

Trenér: Mareš

Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Všetečka.