Olomouc – HK MD Šumperk 3:2 (kon.) | Hvězda Praha – HC Litvínov 1:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (kon.)
Motor ČB – Havlíčkův Brod 5:4 (2:1 po s.n.) | Technika Brno – Tábor 1:2 (kon.) | Pardubice – Kobra 3:1 (kon.)
Havířov – Poruba 1:2 (po pr.) | PZ Kladno – Třemošná 1:8 (kon.)
konec
Technika Hockey Brno
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Hockey Club Tábor
Sobota 11.12.2021, 12:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina D
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:36:48)
     
    48:09
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je IVAN SHAKLEIN. Bez asistence.
     
    46:54
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Langmann – 2 min., hákování).
     
    46:08
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK EREMIÁŠ. Asistence: Adam Dušek.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    34:11
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Fábera – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).
     
    30:08
    Technika právě vstřelila branku!
    Autorem branky je GERGO SZEMMELROTH. Asistence: Jindřich Sladký.
     
    28:10
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Dušek – 2 min., sekání).
     
    21:32
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Pajer – 2 min., podrážení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    17:38
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Vildomec – 2 min., držení).
     
    10:21
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Vildomec – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
     
    3:25
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Tesař – 2 min., nedovolené bránění).
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    Technika Hockey Brno: Hnízdil (Rygl) – Vildomec, Hrabinec, Pajer, Čaňo, Hejduk – Sladký (C), Netopil, Apolenář (A), Langmann, Straka, Janík, Pálkovič, Novotný, Szemmelroth, Janovský, Hamák.
    Trenér: David Pazourek.

    Hockey Club Tábor: Tesař (Koryťák) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Vlček, Pospíchal, Eremiáš.
    Trenér: Tomáš Matušík.

    Rozhodčí: Ondráček – Zídek, Rampír..
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    Jakub Štěrba

    Branky a nahrávky: 31. Szemmelroth (Sladký) – 47. Eremiáš (Dušek), 49. Shaklein


    Technika Hockey Brno: Hnízdil (Rygl) – Vildomec, Hrabinec, Pajer, Čaňo, Hejduk – Sladký (C), Netopil, Apolenář (A), Langmann, Straka, Janík, Pálkovič, Novotný, Szemmelroth, Janovský, Hamák.
    Trenér: David Pazourek.

    Hockey Club Tábor: Tesař (Koryťák) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Vlček, Pospíchal, Eremiáš.
    Trenér: Tomáš Matušík.

    Rozhodčí: Ondráček – Zídek, Rampír.