Sparta – Olomouc | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Třinec – Plzeň | 2:3 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:0 (kon.) |
Vítkovice – K. Vary | 6:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 2:1 (po pr.) |
Motor ČB – Kladno | 3:2 (kon.) |
Vrchlabí – Slavia | 0:2 (kon.) |
St. Louis – Montreal | 4:1 (kon.) | | | Toronto – Chicago | 5:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Anaheim | 1:0 (kon.) |
Buffalo – Washington | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | NY Islanders – New Jersey | 4:2 (kon.) | | | Arizona – Philadelphia | 3:5 (kon.) |
Calgary – Boston | 2:4 (kon.) | | | Seattle – Columbus | 4:5 (po pr.) | | | Edmonton – Carolina | 1:3 (kon.) |
San Jose – Dallas | 2:1 (kon.) | | | Los Angeles – Minnesota | 2:1 (kon.) |
Vladivostok – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Kunlun | 3:2 (po pr.) | | | Barys – Nižněkamsk | 1:3 (kon.) |
Magnitogorsk – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Jaroslavl – CSKA Moskva | 3:2 (po pr.) | | | Petrohrad – Dynamo Moskva | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Soči – Čerepovec | 5:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Jekatěrinburg | 5:2 (kon.) | | | Minsk – Jokerit | 5:3 (kon.) |
Kazaň – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Riga – N.Novgorod | 1:3 (kon.) |
Znojmo – Linz | 4:1 (kon.) |
Nové Zámky – Prešov | 2:3 (kon.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 0:3 (kon.) | | | Košice – Lipt. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Nitra – HC Slovan | 0:4 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Poprad | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Zvolen | 0:2 (kon.) |
Chomutov – Klášterec nO | 8:2 (kon.) |
Žihadla Moravské Budějovice – Humpolec | 7:3 (kon.) |
Kobra – Poruba 2011 | 2:4 (kon.) | | | Technika Brno – Ústí n/L | 8:2 (kon.) | | | Chrudim – Warriors Brno | 4:3 (kon.) |
Písek – Přerov | 4:3 (po pr.) | | | Vsetín – Kralupy n. Vltavou | 11:1 (kon.) |
konec
Piráti Chomutov
8:2
(3:0, 2:2, 3:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
60:00
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Dejmek – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
(18:51:32)
|
|
54:55
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Blažek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
53:07
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Kosina – 2 min., podrážení).
|
|
51:21
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Tenkač – 2 min., sekání).
|
|
33:27
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Petrásek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
30:53
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Týr – 2 min., hákování).
|
|
29:35
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Bárta – 2 min., podrážení).
|
|
24:46
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Kulich – 2 min., sekání).
|
|
20:00
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Kulich – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
15:20
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (HL – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Jaroš.
|
|
14:28
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Huňady – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
13:50
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Kosina – 2 min., podrážení).
|
|
12:03
|
Vyloučení v týmu HC Tygři Klášterec nad Ohří (Týr – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
3. Daniel Badinka (Rindoš), 10. Kuncl (Kůs, Daniel Badinka), 15. Huňady (Rindoš, Kůs), 22. Rindoš, 25. Kůs (Klapka, Daniel Badinka), 49. Mežnar, 50. Kůs (Kuncl), 52. Rindoš (Huňady, Daniel Badinka) – 34. Dejmek (Koblitz, Kosina), 35. Prokeš
Rozhodčí: Hrubý – Pěkný, Tichý
Diváci:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
D. Svoboda (Hanuljak) – Klapka, Kuncl, Bártek, Petrásek, Novák, Dominik Badinka, Ferbas – Josef Rindoš, Kůs, Daniel Badinka – Jaroš, Freiberg, Mála – D. Šilar, Mežnar, Huňady – Vostiňák.
Náhradníci:
Trenér: Petr Martínek.
HC Tygři Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – Koblitz, Blažek, Videv, Hartman, Nerad, Týr, Kosina – Koreš, Bárta, Prokeš, Vlastník, Toman, Tenkač, Danyo, Dejmek, Kulich.
Náhradníci:
Trenér: Ondřej Koblitz.
Náhradníci:
Trenér: Petr Martínek.
HC Tygři Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – Koblitz, Blažek, Videv, Hartman, Nerad, Týr, Kosina – Koreš, Bárta, Prokeš, Vlastník, Toman, Tenkač, Danyo, Dejmek, Kulich.
Náhradníci:
Trenér: Ondřej Koblitz.
Rozhodčí: Hrubý – Pěkný, Tichý
Diváci:
Kateřina Kundertová