Troyes – Nancy 1:1 (2:4 po pen.) | Lille – Auxerre 3:1 (kon.)
3:1 (3:0)
AJ Auxerre
Sobota 18.12.2021, 18:30 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzský pohár

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (20:26:30)

Druhý poločas nám nabídnul jedinou branku. Hned zkraje poločasu se trefil kapitán Auxerre Remy Dugimont. Po herní stránce byl oproti prvnímu poločasu o něco lepší hostující tým. Lille v druhém poločase ze svého tempa z první půle ubralo, ale nic to nemění na tom, že obhájce titulu v Ligue 1 postupuje do dalšího kola francouzského poháru Coupe de France po výhře 3:1.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 5:10.

90+2

90+2
    Jedna z posledních akcí zápasu byla překažena dobrým obraným zákrokem Gudmundssona.

90
    Rozhodčí se rozhodl nad rámec základní hrací doby nastavit dvě minuty.

90
    Djalo v nepřehledné situaci nechtěl riskovat, a tak míč zahrál do zázemí a ješho tým bude čelit rohovému kopu.

89
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází David, přichází Niasse.

89
    Z velké dálky zkusil vystřelit Birama Touré, ale jeho střela letěly vysoko nad.

88
    Onana vyslal Yaziciho do samostatného úniku, ale celou akci přerušil rozhodčí svým hvizdem. Píská se ofsajd.

87
    Tlak Auxerre završila hlavička Heina. Ta byla sice dobře nasměrovaná k zadní tyči, ale neměla dostatečnou razanci, a tak si s ní Grbič poradil.

85
    Fonte se dostal ke sraženému míči po rohovém kopu, ale jeho střela byla zblokována.

83
    Auxerre už nezbývá moc času a zatím to nevypadá že by se skóre mělo měnit.

81
    Onana ukončuje tlak Lille nepřesným centrem, po kterém bude De Percin odkopávat od vlastní branky.

80
    Yazici naskočil na centr Lihadjiho a svoji hlavičku nasměroval přímo do tyče.

79
    André se už dostával do velkého vápna, než ale do něj stačil vkročit, tak mu rozhodčí odmával ofsajd.

78
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Gomes, přichází Mandava.

77
    Auxerre je překvapivě v posledních minutách více na míči, ale do žádné větší šance na snížení se nedostalo.