Kometa Brno – Pardubice | 4:3 (kon.) |
Litoměřice – Třebíč | 2:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 3:2 (po pr.) | | | Vsetín – Havířov | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Frýdek-M. | 4:1 (kon.) | | | Vrchlabí – Sokolov | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Prostějov | 4:6 (kon.) |
Kadaň – Benátky n/J | 0:5 (kont.) | | | Šumperk – Kolín | 0:2 (kon.) |
Vegas – Tampa | 3:4 (kon.) |
Chabarovsk – Nižněkamsk | 1:3 (kon.) | | | Jokerit – Minsk | 2:1 (po pr.) | | | Petrohrad – CSKA Moskva | 3:2 (po pr.) |
Spartak Moskva – Ufa | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Viťaz – Riga | 2:3 (po pr.) |
Vel. Meziříčí – Žďár n/S | 3:5 (kon.) | | | Cheb – Kobra | 3:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 7:3 (kon.) |
Val. Meziříčí – Kopřivnice | 3:0 (kon.) | | | Opava – Nový Jičín | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Kometa Brno B | 3:0 (kon.) |
Děčín – Letňany | 3:5 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Bílina | 13:3 (kon.) | | | Nová Paka – Hronov | 6:5 (po pr.) |
Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 6:1 (kon.) | | | Příbram – Tábor | 4:2 (kon.) | | | Řisuty – Klatovy | 2:5 (kon.) |
Trenčín – Poprad | 5:2 (kon.) | | | HC Slovan – Michalovce | 5:4 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Nové Zámky | 4:0 (kon.) |
Nitra – Lipt. Mikuláš | 7:2 (kon.) | | | Košice – Prešov | 2:4 (kon.) |
Martin – Trnava | 5:3 (kon.) | | | Levice – Pov. Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Topoľčany – Dubnica | 0:0 (odl.) |
Humenné – Vlci Žilina | 1:2 (kon.) | | | Žiar nad Hronom – Skalica | 5:3 (kon.) |
po s.n. (3:2)
Spartak Moskva
3:2
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Aleš Pur
Branky a nahrávky:
17. Lehterä (Chochlačov), 50. J. Jeřábek (Širokov, Lehterä), rozh. náj. M. Cyplakov – 40. Hartikainen (V. Tichonov, S. Manninen), 48. R. Amirov (V. Tichonov, Chafizullin)
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Galimov, Parikov
Diváci: 3 233
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Nikolaj Kuljomin (UFA)
0:0 Ilja Baranov (SPM)
2. série:
0:0 Alexandr Kadějkin (UFA)
1:0 Maxim Cyplakov (SPM)
3. série:
1:0 Markus Granlund (UFA)
2:0 Tim Heed (SPM)
4. série:
2:1 Sergej Šmeljov (UFA)
2:1 Alexandr Chochlačov (SPM)
5. série:
2:2 Sakari Manninen (UFA)
2:2 Sergej Širokov (SPM)
6. série:
3:2 Maxim Cyplakov (SPM)
3:2 Rodion Amirov (UFA)
Spartak Moskva:
Dansk (Krasikov) – Heed, J. Jeřábek, Ručkin, D. Višněvskij (A), Bryncev, Jevenko, Mamkin, N. Sokolov – Chochlačov, Lehterä (A), Širokov (C) – Drozdov, Chafizov, I. Baranov – M. Cyplakov, D. Kvartalnov, Avcin – Čebykin, Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér: Boris Mironov
Salavat Julajev Ufa: Šaryčenkov (Metsola) – P. Larsen, Panin (C), Koledov, Naumenkov, Viktor Antipin, Chafizullin, J. Birjukov, Zubarev – Hartikainen (A), S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin (A), Šmeljov – R. Amirov, Pimenov, V. Tichonov – Baškirov, Kartajev, Sannikov.
Náhradníci:
Trenér: Lamsa Tomi
Náhradníci:
Trenér: Boris Mironov
Salavat Julajev Ufa: Šaryčenkov (Metsola) – P. Larsen, Panin (C), Koledov, Naumenkov, Viktor Antipin, Chafizullin, J. Birjukov, Zubarev – Hartikainen (A), S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin (A), Šmeljov – R. Amirov, Pimenov, V. Tichonov – Baškirov, Kartajev, Sannikov.
Náhradníci:
Trenér: Lamsa Tomi
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Galimov, Parikov
Diváci: 3 233
Jakub Jeřábek (SPM) – 1+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 23:58
Střely na branku: 24:28
Zásahy brankářů: 26:22
Vyhraná vhazování: 29:24
Hity: 15:9
Trestné minuty: 10:6
Samostatné nájezdy byly taktéž velmi dramatické dospěly až do šesté série, ve které nakonec skvěle provedeným blafákem rozhodl domácí MAXIM CYPLAKOV. Spartak tak bere prémiový bod.