Tampa – Montreal 5:4 (po pr.) | Los Angeles – Vegas 3:6 (kon.) | San Jose – Arizona 8:7 (2:0 po s.n.)

Adrian Kempe (LAK) 1+1 (07:14:02)

Vegas Golden Knights vyhrávají tento zápas 6:3 a poprvé v historii vyhrávají šest venkovních zápasů v řadě. Začalo to výhrou v Arizoně, následně čtyřmi zápasy na východě, a pak dnes ve městě andělů.

59:41
    Brendan Lemieux minul branku střelou z otočky.

59:00
    Matt Roy pálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Vegas, hra pokračuje dál.

58:42
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

58:08
    Ofsajd Vegas, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:26
    Michael Amadio z hodně ostré pozice nahazoval kotouč před branku, ale obrana Kings si dokázala poradit.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hraje se spíše ve střední části.

56:45
    Komerční přestávka.

56:15
    Reilly Smith nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.

55:50
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Vegas vede o tři branky a má nakročeno za výhrou v tomto utkání.

55:24
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:44
    Ofsajd Vegas, komerční přestávka.

54:27
    Adam Brooks to zkoušel individuálně, ale jeho rána byla zblokovaná.

54:02
    Nicolas Hague na modré čáře přišel o puk, Vegas musí znovu bojovat o útočné pásmo.

53:38
    Zach Whitecloud vedl zajímavou akci Vegas, následně pálil Roy, ale brankář byl připravený.

52:21
    Hosté vyslali ránu od modré čáry, ale puk končí mimo branku. Brankář Garret Sparks zasahovat nemusel.

51:35
    Alexander Turcotte měl zajímavou příležitost, ale nedokázal přesněji trefit volnou část branky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. A. Kempe (Doughty, Kopitar), 36. T. Moore (M. Roy), 46. Iafallo (Durzi, A. Kempe) – 10. R. Smith (Marchessault, Theodore), 11. Kolesar (B. Hutton, W. Carrier), 12. Marchessault (W. Karlsson, R. Smith), 22. Stephenson (N. Roy), 23. Janmark (Whitecloud, Stephenson), 42. Marchessault

Los Angeles Kings: Quick (23. Sparks) – M. Anderson, Doughty, Wolanin, M. Roy, Björnfot, Durzi – Iafallo, Kopitar, A. Kempe – T. Moore, Turcotte, Arvidsson – L. Andersson, Anderson-Dolan, Grundström – B. Lemieux, B. Lizotte, Kaliyev.
    Trenér: Todd McLellan

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lo. Thompson) – McNabb, Theodore, B. Hutton, Whitecloud, Hague, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Janmark – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – W. Carrier, N. Roy, Kolesar – A. Brooks, Leschyshyn, Amadio.
    Trenér: Pete Deboer

Rozhodčí: Chmielewski, South – Rody, Hunt

Diváci: 14 887