Valencia – Espanyol 1:2 (kon.)
Valencia CF
1:2 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Pátek 31.12.2021, 16:15 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga • 19. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek dne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:44:08)

Utkání sledovalo 29 566 diváků.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 19:14.

Utkání je u konce a hosté se po obratu mohou radovat z výhry. Vstup do druhé půle měli lepší hráči Valencie a už v 51. minutě se po hlavičce Omara Aldereteho dostali do vedení. Domácí i nadále drželi mírnou převahu a vypadalo to, že dokráčí k výhře. Jenže v 83. minutě Raúl de Tomás srovnal z penalty, nařízené za zákrok na Carrerase a navíc byl vyloučen domácí Duro. Přesilovku Espanyol využil v 88. minutě, to se přesnou hlavičkou trefil Javi Puado a zařídil první výhru barcelonského celku z trávníku Valencie od roku 2007.

90+6

90+6
    Ještě jedna žlutá karta na straně Valencie, dostal ji gólman Jasper Cillessen.

90+5
    Espanyol drží míč na útočné polovině a dokonce je tu i rohový kop. S rozehrávkou se rozhodně pospíchat nebude.

90+4
    Maxi Gómez v pokutovém území netrefil míč, hosté vzápětí odkopli.

90+3
    Adria Giner Pedrosa za svůj zákrok dostal žlutou kartu.

90+2
    Přímý kop pro domácí tým, to vše po Pedrosově bodyčeku.

90+1
    Po rohu se domácí ofenzíva dostala k hlavičce, ta se zastavila o břevno, López tak zasahovat nemusel. Tohle byla od Iranza velká šance.

90
    Bude se nastavovat šest minut.

89
    Domácí tlačí, snaží se srovnat, mají teď rohový kop.

88
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Šok pro domácí. Ti nechali projít soupeře k centru, na vysokou přihrávku z pravé strany si na malém vápně naběhl JAVI PUADO a zblízka překonal CIllessena. Stav je tak rázem 1:2 a hosté jsou blízko výhře!

87
    Na centr z pravé strany si naskočil Maxi Gómez, hlavička ale skončila o pořádný kus vedle.

86
    Závěr se nám zase nese v nervóznějším duchu, na obou stranách bylo k vidění několik faulů.

85
    Espanyol je vyrovnáním hodně povzbuzen a CIllessen musel čelit střele de Tomáse z vápna. Tentokrát uspěl.

84
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Koba Koindredi.