Plzeň – Mountfield HK 2:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:6 (0:3, 1:1, 3:2)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 06.01.2022, 16:00 • MFH Ostrava • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B

Ani dnes Vítkovice žádné body neberou, byť v 50. minutě k tomu měly hodně blízko. Domácím se totiž podařilo během minuty a půl vyrovnat, pak na nějakou chvíli uzamkli Třinec v pásmu, jenže pak Oceláři dokázali využít obrovské chyby domácích a opět se dostali do vedení, za 16 vteřin se radovali ještě jednou. Na to už domácí nenašli odpověď a po podání rukou odchází smutně do kabin. Třinec míří na děkovačku se svými fanoušky. (18:03:57)

59:54
    Pohludka si říkal o přihrávku mezi kruhy, nakonec ji ale nestihl zastavit.

59:28
    Kotouč je znovu za vítkovickou bránou, kam pro něj domácí spěchají.

59:06
    Kalandra začíná novou akci od vlastní brány.

58:37
    Teď vidíme icing i na straně domácích.

58:19
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

57:23
    Milata se dostal do úniku, koncovku mu ale nevyšla a kotouč skončil za bránou.

57:03
    Domácí v ofsajdu.

56:37
    Třinec vyslal několik střel, ani jedna však nebyla přesná.

55:47

55:21
    Cedzo zamířil těsně nad bránu.

54:30
    Píská se třinecké postavení mimo hru.

53:58
    Vítkovice odeslaly kotouč až za třineckou bránu.

53:47
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Saxa – 2 min., hákování).

52:56
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec opět vede o dva góly! Po vhazování ve středním pásmu se Oceláři rychle dostali k vítkovické bráně. Se střelou ŠIMONA POHLUDKY si domácí gólman neporadil. Asistence: Adam Cedzo a Michal Rybnikár.

52:40
    Velká chyba domácích je potrestána gólem. Nepřesnou rozehrávku Vítkovic zachytil před bránou ADAM CEDZO, který bez problémů zakončuje do levé části branky. Bez asistence.

51:23
    Vítkovice jsou po vyrovnání nastartované a Třinec má co dělat, aby se dostal z vlastního pásma.

50:27
    Krmačrský přihrávku zachytil Chlán mezi kruhy, jenže jeho následná střela skončila hned na prvním třineckém obránci.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 29. Glas (Milata), 42. Matějka (Žídek, Lerch), 49. Tobola (Chaloupka, Milata), 50. Matějka (Kalandra, Žídek) – 6. Lipka (Sikora), 14. Masnica (Čmiel), 20. Rybnikár (Pohludka, Cedzo), 34. Lipka (Volas), 53. Cedzo, 53. Pohludka (Cedzo, Rybnikár)

HC Vítkovice Ridera: Vávra (Smolka) – Falhar, Kalandra, Chaloupka, Lazár (A), Čuba, Řehulka, Činčala (A) – Glas, Krčmarský, Milata, Matějka, Tobola, Saxa, Chlán (C), Lerch, Žídek
    Trenér: Stránský

HC Oceláři Třinec: Milota (Michalík) – Solowski, Čmiel, Martiňák, Pospíšil, Holub – Sajdok, Volas, Barna, Rybnikár, Pohludka, Sikora (A), Blaha, Cedzo (A), Lipka, Masnica (C), Urbánek, Mikula
    Trenér: Malík

Rozhodčí: Rimmel – Kořistka, Piskoř