Kobra – Motor ČB 1:5 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 17:1 (kon.) | Tábor – Pardubice 4:0 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 3:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Havířov 4:3 (kon.) | Poruba – Přerov 3:2 (kon.)
Třemošná – Hvězda Praha 3:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Technika Brno 2:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 2:3 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
17:1 (4:0, 3:1, 10:0)
PZ Kladno
Čtvrtek 06.01.2022, 16:30 • ROCKNET ARÉNA • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina C
Partner:
   
  Piráti v závěrečné části zvýraznili své vítězství málo vídanými deseti góly. Kanonýr Adam Titlbach nakonec skóroval šestkrát, na hattrick dosáhl ještě Daniel Badinka. (18:46:16)
   
  Konec zápasu.
   
  59:20
  Piráti právě vstřelili branku!
  Domácí poslední přesilovku zápasu nakonec využili zásluhou šesté trefy ADAMA TITLBACHA, který dostal do pravého kruhu perfektní pas od Dominika Badinky, jenž našel spoluhráče bekhendem od protějšího mantinelu. Domácí střelec poslal puk z voleje do odkryté části branky. Asistence: Dominik Badinka a Jaroslav Pospíšil.
   
  58:24
  Po ráně Dautovského z pravého kruhu zvonil tyč za Růžičkou, který následně přikryl puk lapačkou.
   
  57:55
  Vyloučení v týmu PZ Kladno (Filip Darsa – 2 min., hrubost).
   
  57:42
  Piráti právě vstřelili branku!
  Hned po buly vystihl Vondrášek kladenskou rozehrávku, posunul mezi kruhy TOMÁŠI KOKMANOVI, který zavěsil. Asistence: Robin Vondrášek.
   
  57:33
  Piráti právě vstřelili branku!
  Také DANIEL BADINKA završil hattrick poté, co dostal od Hynka přihrávku z levé strany mezi kruhy a prostřelil Růžičku. Asistence: František Hynek a Vojtěch Čihař.
   
  55:40
  Růžička vyrazil puk pouze do brankoviště, kde se snažil dorážet Klobouček, ale netrefil puk.
   
  54:03
  Piráti právě vstřelili branku!
  Domácí stále nemají dost. Teď se před brankou objevil úplně osamocený VOJTĚCH ČIHAŘ, který překonal Růžičku. Asistence: Adam Žižka.
   
  53:33
  Piráti právě vstřelili branku!
  Domácí přesilovku rychle využili poté, co Klobouček našel od zadního mantinelu na vrcholu brankoviště zaparkovaného RADIMA IBLA, který propasíroval puk do sítě.. Asistence: Šimon Klobouček.
   
  53:06
  Vyloučení v týmu PZ Kladno (Filip Darsa – 2 min., napadení).
   
  51:10
  Piráti právě vstřelili branku!
  V ponechané výhodě se k puku mezi kruhy dostal DOMINIK BADINKA a prostřelil Růžičku. Asistence: Samuel Stejskal a Daniel Badinka.
   
  50:41
  Domácí v plném počtu.
   
  50:37
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak ADAM TITLBACH už je na kótě pět stejně jako minule doma s PZ Kladno. Piráti podnikli ve vlastním oslabení rychlý výpad do hostující obrany, v němž Dominik Badinka našel pasem od pravého mantinelu svého spoluhráče na druhé straně a ten se nemýlil. Asistence: Dominik Badinka a Šimon Klobouček.
   
  50:12
  Kladenští se vrátili před Perůtku, který však proti střele Trojny od modré zasahovat nemusel. Puk minul prostor mezi třemi chomutovskými tyčemi a pleskl jen o zadní mantinel.
   
  49:11
  Středočeši si přihrávali kolem modré, ale o kotouč přišli, takže Kokman s Dautovským ujížděli sami na jediného obránce. První jmenovaný našel z pravé stany před rankou hokejku svého parťáka, jeho teč ale Růžička zneškodnil.
   
  48:41
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dominik Svoboda – 2 min., nedovolené bránění).
   
  48:33
  Čihař se Stejskalem mohli jít dva na jednoho, jenže na útočné modré se natahovali po puku tak, že se jim zamotal po nohy. Získal ho však Dominik Badinka, který projel před branku, odkud našel na modré Ibla. S jeho pokusem si Růžička poradil.
   
  47:59
  Hosté v plném počtu.

  Libor Kult

  Branky a nahrávky: 10. Dautovský (Žižka), 14. Daniel Badinka (Dominik Badinka, D. Svoboda), 16. Titlbach (Dominik Badinka), 17. Titlbach (Kokman, Vondrášek), 22. Ibl (Stejskal, Daniel Badinka), 28. F. Hynek (Titlbach), 37. Stejskal (Titlbach, Pospíšil), 42. Daniel Badinka (Čihař), 43. Titlbach (F. Hynek), 44. Titlbach (Klobouček, F. Hynek), 51. Titlbach (Dominik Badinka, Klobouček), 52. Dominik Badinka (Stejskal, Daniel Badinka), 54. Ibl (Klobouček), 55. Čihař (Žižka), 58. Daniel Badinka (F. Hynek, Čihař), 58. Kokman (Vondrášek), 60. Titlbach (Dominik Badinka, Pospíšil) – 40. Šabada (Suk, Frýda)


  Piráti Chomutov: Perůtka (Hrůza) – Pašek, D. Svoboda, Záhorec, F. Hynek, Ibl, Dominik Badinka, Žižka – Kokman, Dautovský, Klobouček, Vondrášek, Stejskal, Grosskopf, Pospíšil, Titlbach, Daniel Badinka, Čihař.
  Trenér: Kamil Koláček.

  PZ Kladno: Růžička (Menc) – Krejča, Burgr, Darsa, Novák, Frýda, Trojna – Přibyl, Bauer, Vančura, Sojka, Suk, Šabada, Sém, Hasman, Toman.
  Trenér: Ivo Kyndl.

  Rozhodčí: Battěk – Kučera, Jurak