Poruba 2011 – HK MD Šumperk 5:1 (kon.) | Přerov – Vsetín 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 4:1 (kon.) | Kobra – Chrudim 2:3 (kon.) | Písek – Ústí n/L 4:1 (kon.)
IHC Králové Písek
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 07.01.2022, 19:30 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 28. kolo

Písecký tým potvrdil roli favorita a zvítězil 4:1. (21:31:12)

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Pitel – 2 min., hrubost + 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Bartoň – 2 min., hrubost).

59:17
    Za brankou Písku došlo k další pěstní potyčce

58:56
    Ústí chtělo překvapit a rychle se dostat do útoku, bohužel pro ně se píská zakázané uvolnění.

58:44
    Vhazování před brankářem Ježkem.

58:30
    Písek se drží na puku a hostům ubývá čas!

55:57
    Písek právě vstřelil branku!
    A je s největší pravděpodobností rozhodnuto! Ke kotouči se dostal TOMÁŠ HOLLAR, který ujel všem a neměl problém poslat kotouč za brankovou čáru. Bez asistence.

55:42
    Ústí to zkouší v šesti mužích!

55:35
    Oddechový čas pro hosty.

55:35
    Situace se domácím v závěru třetiny komplikuje. Písek na dvě minuty oslabí Pešek, který si bude odpykávat trest za napadení.

55:02
    Kreuzman se rozhodl situaci dva na jednoho vyřešit sobecky, Ježek si s jeho střeleckým pokusem poradil.

54:38
    Oddechový čas pro domácí.

54:38
    Hra se stěhuje před Ježka z důvodu zakázaného uvolnění hostujících hokejistů.

54:00
    Písek odevzdává puk soupeři a střídá.

51:39
    Kredl překvapivě vypálil z levé strany hřiště a brankář Vondraš znejistil. Před brankou Písku ale rušno nebylo, a tak měl domácí gólman dostatek času na zajištění kotouče.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 10. Hála (Hrakholski), 29. Kreuzman (Pitel, Pešek), 40. Kříž (Hollar), 56. Hollar – 43. Kredl (Koval, Klatt)

IHC Králové Písek: Vondraš (Kadlec) – Hail, Kulvejt, Dohnal, Kurfürst (C) – Hála, Mikeska, Koška, Pitel, Ryba, Sládek, Hrakholski, Kovařík, Hollar (A), Pešek, Kreuzman, Dubský, Kříž
    Trenér: Václav Šrámek

HC Slovan Ústí nad Labem: Ježek – Kuchař, Polata (C), Česnohlídek, Klatt, Bartoň, Tomšík, Filip, Martínek – Kušej, Kredl, Tot (A), Nedoma, Koval, Gašpar, Svoboda (A), Bár
    Trenér: Jiří Vrba

Rozhodčí: Kosnar – Zimmermann, Hošťálek