Slavia – Havířov 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 6:4 (kon.) | Vsetín – Kadaň 5:0 (kont.)
Přerov – Kolín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 5:2 (kon.)
Sokolov – Prostějov 5:4 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 08.01.2022, 17:00Chance liga • 35. kolo

Zubři zůstávali ve třetí třetině nadále ve své převaze, ta však ve výsledku pořád nic neznamenala. Petrásek žádnou práci neměl, to Kuzněcov si v utkání zachytal, nulu ale i díky tomu, že na všechny střely viděl, stále držel. To se však změnilo v 51. minutě, když měl výhled zakrytý, čehož na modré využil prudkou střelou Jiří Krisl. Zubři dále dotahovali, kolínská defenziva s pozorným Kuzněcovem však byla vždy na svém místě a Přerov tak třetí výhru za sebou nezapsal. Naopak Kolín slaví s hrstkou svých fanoušků v sektoru veledůležité tři body z Hané. Já se s vámi pro dnešek loučím, u dalšího přenosu se budu těšit! Na počtenou! (19:23:13)

59:51
    Kolínští se snažili puk co nejdřív odpálit pryč, skončil ale pouze na jejich střídačce. Uvidíme minimálně ještě jedno buly před Kuzněcovem.

59:27
    Vojtěch Síla se dostal ke kotouči a zkusil trefit branku, avšak neuspěl. Icing. Buly opět v pásmu hostů.

59:00
    Poslední minuta v plném proudu, Zubři nemají v útočné třetině klid.

58:39
    Přerov to na buly v útočném pásmu zkusí v šesti bez brankáře!

58:28
    Zubři měli velkou šanci v rychlém přechodu do útočné třetiny, křížná přihrávka od mantinelu ale jen těsně minula hůl modrožlutého adresáta před Kuzněcovem!

58:03
    Jakub Svoboda opět úřaduje na levém kruhu, jeho střela ale končí sražena v ochranné síti.

57:40
    Zubři jsou v plném počtu a začíná jim zhruba čtyřicet sekund v přesile.

57:13
    Přerov nadále útočí a drží puk v útočném pásmu, na zádech má ale neustále bdící kolínskou defenzivu.

56:42
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách, puk má domácí Kubeš.

56:22
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Dominik Zumr.

56:09
    Zubři v oslabení začali lépe, puk je u Kuzněcova.

55:40
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., faul kolenem).

55:00
    Úspěšný zákrok si připisuje Kuzněcovova vyrážečka, když v dobré pozici střílel Jakub Svoboda.

54:44
    Kolín měl hodně práce s vystěhováním hry z vlastního pásma, to se mu však nepovedlo, jelikož s letmou střelou přišel rychle Dvořák, který pro Zubry vybojoval alespoň vhazování v útoku.

53:46
    Zubři se vrátili zpátky za útočnou modrou čáru, Dluhoš však ani nadvakrát neuspěl a Kuzněcov si tygřím skokem polapil odražený puk.

53:08
    Kolín nakonec celou situaci zvládl vyřešit vyhozeným kotoučem do středního pásma, nyní probíhá poměrně hluchá pasáž, kde se ani jeden z celků nedokáže do ničeho dostat.

51:54
    Zubři mají před Kuzněcovem velký tlak! Dluhošova střela ale ze skrumáže těl vyletěla těsně mimo branku!

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 51. Krisl (Kubeš, Tadeáš Král) – 1. Síla (Jan Veselý), 11. Jan Veselý (David Šafránek)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Postava) – Kubeš, Hrdinka, R. Černý, Krisl, Ševčík, Dluhoš, Gréč – Jan Svoboda, Herman, Jakub Svoboda – T. Doležal, Süss, Matěj Svoboda – M. Sloboda, F. Dvořák, Goiš – Matěj Novák, D. Indrák, Tadeáš Král.
    SC Marimex Kolín: G. Kuzněcov (Burda) – Piegl, Kukla, Klodner, Niko, Zorko, Váchal – Jankovský, David Šafránek, Jan Veselý – J. Sklenář, Morong, L. Krejčík – Síla, Matějček, Matyáš Svoboda – Zumr, Poppel, Petržilka.

Rozhodčí: Zavřel, Tvrdoň – Měkýš, Kučera