Písek – Řisuty 5:2 (kon.) | Cheb – Příbram 6:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:2 (kon.)
Opava – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (kon.)
Hronov – Děčín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 7:3 (kon.) | Nová Paka – Bílina 3:5 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Kometa Brno B – Val. Meziříčí 0:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 08.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 28. kolo

Domácí si připisují první vítězství v letošním roce. Velkou zásluhu na vítězství má dnes Rostislav Vaněk, který si připsal 3 body za 2 góly a 1 asistenci.
    Po bezbrankové první třetině, ve které to vypadalo, že zápas skončí podobně jako zápas Vítkovic se Spartou, druhá třetina byla gólově bohatá. Nejprve otevřel skóre Jakub Mach po krásné akci v oslabení, následně po rychlém přechodu kluziště hosté srovnali. Následoval faul na Rostislava Vaňka, který pak proměnil trestné střílení a do kabin se šlo sice dříve než po 40 minutách, ale za stavu 2:1 pro domácí. Při faulu na autora druhého gólu domácích byla totiž poškozena branka a také led, takže se šlo do kabin 4 a čtvrt minut před druhou sirénou. Po návratu se dohrávaly 4 minuty z druhé třetiny a po jejich uplynutí akorát přejeli brankáři na druhou stranu, jako tomu kdysi bývalo v polovině třetí třetiny, a začala třetí část. V té nejprve srovnal Marek Prokš, ale pak opět úřadoval Rostislav Vaněk. V 54. minutě nahrával skórujícímu Vojtěchu Pindelovi a v 59. minutě si role akorát prohodili a Vaněk zvyšoval na 4:2. (19:14:40)

59:38
    Ofsajd hostů.

58:53
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Po tom, co domácí vypíchli puk hostům v obranném pásmu nejprve střílel Vojtěch Pindel, ten ale trefil bránícího hráče, a tak od modré napřáhnul ROSTISLAV VANĚK a puk skončil v síti.. Asistence: Pindel.

58:24
    Konec oddechového času, hosté v 6 v útočném pásmu.

58:24
    Oddechový čas pro hosty.

58:19
    Ihned po vhazování střílel Dominik Suchý.

58:14
    Zakázané uvolnění.

58:01
    Poslední 2 minuty třetí třetiny

57:36
    Puk skončil v ochranné síti za brankou domácích.

57:17
    Ofsajd domácích.

57:09
    Ještě ze středního pásma nahazovali hosté, ale brankář domácích vyklepl puk z lapačky a rozehrál.

56:39

56:10
    Dominik Adam v samostatném úniku, domácí jej ale dobruslili a on tak nedokázal zakončit.

55:39
    Dominik Suchý střílel z prostoru pro vhazování, ale trefil bránícího hráče.

54:44
    Filip Krzak nedokázal zkrotit skákavý puk na modré čáře atak musí domácí opustit útočné pásmo.

54:39
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vašíček – 2 min., podrážení).

53:11
    Domácí se opět ujímají vedení. Po střele VOJTĚCHA PINDELA, která vyskočila brankáři Slámovi z lapačky, doklouzal puk až za brankovou čáru. Asistence: Vaněk.

52:26
    Ofsajd zastavuje akci hostů.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 29. J.Mach (M.Mach, Marek), 35. Vaněk (TS), 54. Pindel (Vaněk), 59. Vaněk (Pindel) – 32. Bureš (Čermák, Půža), 50. Prokš (Půša)

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Kučera) – Krzak, Kleiner, Štěpánek, Marek (A), Fojtík T. – Mach J. (C), Indrst, Pindel, Urban, Pěnčík, Seidler, Suchý, Fojtík F., Sluštík (A), Mach M., Vaněk
    Trenér: Jaroslav Kofroň

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – Čermák, Lojek, Pleva (C), Macek, Vašíček, Váňa, Půža – Jícha, Gregar, Wasserbauer, Čermák, Bureš (A), Štola, Prokš (A), Adam, Chlubna, Malenovský
    Trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Kohoutek – Bezděk, Viskot