Písek – Řisuty 5:2 (kon.) | Cheb – Příbram 6:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:2 (kon.)
Opava – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (kon.)
Hronov – Děčín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 7:3 (kon.) | Nová Paka – Bílina 3:5 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Kometa Brno B – Val. Meziříčí 0:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
HK Nový Jičín
Sobota 08.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 28. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:08:13)

Diváci se dnes rozhodně nenudili. Nakonec to jsou hosté, kteří ze zápasu odchází spokojeněji. A to i díky parádnímu závěru, kdy během několika málo minut otočili duel na svou stranu. Hodonín si určitě dnes bodový zisk zasloužil, prezentoval se skvělým dojmem. Hokej se ale hraje na branky a těch dnes Drtiči vstřelili méně.

59:38
    Ránu od modré čáry hostující gólman vyrazil, tlak Hodonína pokračuje.

59:12
    Zakázané uvolnění, teď už domácí gólman míří na střídačku.

59:05
    Kořének stále zůstává v brankovišti. Vhazovat se bude po pravé ruce Šimonů.

59:05
    Oddechový čas pro domácí.

58:28
    Kořének se hlásí, stále k němu ale žádný signál nedoputoval. Chvílemi už působil poněkud zoufale.
    .

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:11
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Nový Jičín otáčí průběh utkání! Branku, které předcházela srážka dvou hráčů na středu hrací plochy, vstřelil Jiří ZDENĚK. Domácí se zlobí, nicméně verdikt rozhodčích se podle všeho měnit nebude. Asistence: Jan Sluštík.

56:26
    Čekají nás pořádně dramatické poslední minuty. Hodonín by se už nejraději viděl v prodloužení, naopak aktivita Nového Jičína neustává.

53:42
    Soustavný tlak Nového Jičína přinesl ovoce! O srovnání na 2:2 se postaral Roman MALINÍK, jenž prokázal kvalitní důraz na brankovišti, když si dokázal najít přihrávku Dominika Kafky a uklidit z bezprostřední blízkosti puk za bezmocného Kořénka. Asistence: Dominik Kafka, Jakub Hruška.

53:03
    Tlak novojičínských hokejistů trochu upadl. Hodonín šetří cenné vteřinky v útočném pásmu.

51:06
    Skvělý Kořének. Při velké skrumáži na vlastním brankovišti zvládl utěsnit pravou tyč tak, že dorážející Zdeněk neměl šanci.

50:02
    Přesto mohli domácí skórovat! Po střele od modré čáry se puk objevil na hokejce jednoho z hodonínských útočníků, který z bezprostřední blízkosti minul.

49:24
    Hosté se podle všeho nehodlají smířit s výsledkem. Hodonín už se soustředí hlavně na obranu, nic jiného mu ani nezbývá, soupeř má totiž jasně navrch.

49:09
    Dnešní utkání sleduje 431 diváků.

48:22
    Nový Jičín uzavřel útočné pásmo. Do dobré příležitosti se po chvíli dostal Dominik Kafka, avšak rozhozeného Kořénka nepřekonal.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 31. Levitskij (Janás, Miklík), 38. Hložánka (Komínek) – 40. Gebauer (Hruška), 54. Maliník (Kafka, Hruška), 58. Zdeněk (Sluštík)

SHK Drtiči Hodonín: Kořének (Malyšev) – Mikulík, Pchalin, Hohl, Škápík, Miklík (C), Sedláček – Hefka, Lekeš, Marek, Hrazdíra, Handl, Hložánek, Levitskij, Janás, Růžička, Komínek (A), Romančík
    Trenér: T. Janás

HK Nový Jičín: Šimonů (Galuška) – Holáň, Hruška, Foltýn, Kožený – Zdeněk, Gebauer, Maliník, Sluštík, Konečný, Štefka, Hilšer, Lehečka (C), Flok, Kafka, Kořenek
    Trenér: K. Gebauer

Rozhodčí: Held – Zapletal, Hübl