Mladá Boleslav B – Čáslav 4:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav B
4:5 (2:2, 0:3, 2:0)
HC Čáslav
Sobota 08.01.2022, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Krajská liga: Středočeský kraj • 16. kolo

59:39
    Popraly se minimálně dva páry hokejistů podporováni skandováním a pokřiky rozzuřených fanoušků. Nyní se vylučuje. Navrátil a Sladký (CAS) a Rovný s Dingou (MBL) vyloučeni.

59:38
    Ďurač od modré minul, mezitím se strhla obrovská mela v obranném pásmu Čáslavi.

59:23
    Domácí v pěti bez gólmana.

59:09
    Sám na gólmana jel Krpata, ale nedal.

55:24
    Jan Kadeřábek (MBL) už neudržel nervy na uzdě a řekl sudímu Doubkovi svůj názor na jeho výkon. Hlavní rozhodčí mu udělil nejprve osobní desetiminutový trest za nesportovní chování, poté následoval trest ve hře. To vše následovalo poté, co rozhodčí Doubek Kadeřábka poslal na trestnou za podrážení. Bruslaře čeká sedminutová hra čtyři na pět.

53:21
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Malá hala se raduje. Při oslabení zavezl puk před brankáře Ivan Ďurač a během závaru do odkryté brány kotouč namířil MICHAL MAREŠ. Asistence: Ivan Ďurač.

53:03
    Další vyloučení. Dvě minuty dostal za hrubost Tomáš Kaulfus (MBL).

49:44
    Dvě minuty pro Jana Vondrlíka za faul loktem (MBL).

47:04
    Za podražení Lukáše Mouchy dostal dvě minuty Radim Křišťan (CAS). Fanoušci hostů znovu zasypali sprškou peprných výrazů hlavního rozhodčího.

45:59
    Samostatný nájezd si střihl Lukáš Rovný, jenže Jan Krištof předvedl další neskutečný zákrok, když zakončení vychytal semaforem. Domácí mají skutečně velkou smůlu.

45:33
    Za podražení čáslavského hráče byl na dvě minuty vyloučen Libor Bartoš (MBL).

42:55
    Domácí využívají přesilovou hru díky IVANU ĎURAČOVI, který z mezikruží mířil přesně. Asistence: Libor Bartoš.

41:47
    Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vyloučen Martin Ježek (CAS).

38:54
    Ve stejném čase dvě minuty pro Čáslav za zdržování hry – na trestné je Ondřej Tomek. Dvouminutová přesilovka pro Boleslav pět na tři.

38:54
    Hosté jdou opět do čtyř. Za faul loktem menší trest pro Dominik Barbora (CAS). Běsnění čáslavského publika pokračuje.

36:34
    Za krosček dostal dvě minuty Dominik Barbora (CAS).

34:00
    Za faul loktem byl na dvě minuty vyloučen Milan Ficek (MBL). Čáslavští fanoušci mezitím zasypali hlavního rozhodčího sprškou nadávek, jejichž obsah je nepublikovatelný.

31:40
    HC Čáslav právě vstřelila branku! Rychle využitá přesilovka. V pravém kruhu se napřáhl LUDVÍK SVOBODA a nedal Víchovi šanci. Asistence: Dominik Barbora, Ladislav Janata.

31:12
    Vylučuje se. Menší trest za krosček dostal Aleš Dinga (MBL).

27:40
    Hosté jeli dva na jednoho, ale domácí tuto situaci zvládli.

24:52
    Současné vyloučení. Za držení dostal menší trest Ondřej Šlejtr (CAS) a za krosček Lukáš Rovný (MBL).

24:29
    HC Čáslav právě vstřelila branku! Z následného protiútoku hosté skórují. Vích na puk dobře neviděl a zrovna v momentu, kdy letěl, brankář nadskočil a nešťastně mu umožnil, aby zamířil do brány. Gól z kruhu vsítil DOMINIK BARBORA. Asistence: Ladislav Janata.

20:40
    HC Čáslav právě vstřelila branku! Hosté se prosazují při hře čtyři na čtyři. Horní část boleslavské branky trefil FILIP NAVRÁTIL. Asistence: Jan Sladký, Pavel Grauer.

19:07
    U domácí brány se do sebe pustili v pěstním souboji Libor Bartoš (MBL) a Ondřej Krpata (CAS). Oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

12:31
    Za vystřelení puku mimo hrací plochu dostal Pavel Grauer (CAS).

12:05
    Za hrubost shodně vyloučeni Martin Ježek (CAS) a Michal Čermák (MBL).

12:05
    Další střelu domácích borců chytil gólman, mezitím se hokejisté perou v čáslavském brankovišti. Již od začátku utkání panuje v malé hale velmi drsná atmosféra, hosté jsou nespokojení s výkonem rozhodčího.

11:42
    Domácí srovnávají. Z pravého kruhu vymetl síť čáslavské brány LUKÁŠ ROVNÝ. Asistence: Jan Kadeřábek, Libor Bartoš.

10:15
    Za držení byl na dvě minuty vykázán Filip Bílek (CAS). Jak Bílek, tak čáslavští fanoušci zuří.

09:01
    HC Čáslav právě vstřelila branku! Gól v oslabení. Ladislav Janata se na modré napřáhl a před bránou jeho střelu tečoval ještě DOMINIK BARBORA. Asistence: Ladislav Janata.

08:38
    Obrovskou šanci měl Libor Bartoš, jenže z blízka netrefil prázdnou skulinku v čáslavské bráně.

07:56
    Za zásah do oblasti hlavy dostal menší trest Ondřej Tomek (CAS). Čáslavští fanoušci začínají pokřikovat na rozhodčího.

05:31
    Za krosček dostal menší trest Lukáš Moucha (MBL).

04:37
    Trvalo pouhých osm sekund, než střelou mezi nohy IVAN ĎURAČ. Asistence: Petr Zvolenský, Mareš.

04:29
    Za hrubost dostal menší trest Pavel Grauer (CAS).

01:56
    HC Čáslav právě vstřelila branku! Čáslavští sehráli přesilovku dobře a na střelu JANA SLADSKÉHO od pravé tyče byl Vích krátký. Asistence: Filip Navrátil.

01:26
    Dvě minuty za napadení pro Aleše Dingu (MBL).

01:16
    Domácí jeli dva na jednoho. Tomáš Kadeřábek vybídl Dominika Tregla, jenže ten promáchl.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 5. Ďurač (Zvolenský, Mareš), 12. Rovný (Kadeřábek, Bartoš), 43. Ďurač (Bartoš), 54. Mareš (Ďurač) – 2. Sladký (Navrátil), 10. Barbora (Janata), 21. Navrátil (Sladký, Grauer), 25. Barbora (Janata), 32. Svoboda (Barbora, Janata)

BK Mladá Boleslav B: Vích – Kadeřábek, Dinga, Málek, Zvolenský, Kaulfus, Bartoš – Hochman, Tregl, Ďurač, Čermák, Rudolph, Milan Ficek, Mareš (A), Vondrlík (A), Kadeřábek (C), Moucha, Rovný
    HC Čáslav: Krištof (Novák) – Bílek, Janata (C), Grauer, Šlejtr, Kulhánek, Svoboda – Tomek, Borovanský, Navrátil, Barbora, Krpata, Pipek, Ježek, Blažek, Sladký (A), Křišťan, Hejný

Rozhodčí: Doubek – Bašus, Záhora