Vlci Žilina – Skalica 5:2 (kon.) | Humenné – Martin 1:3 (kon.) | Topoľčany – Žiar nad Hronom 11:1 (kon.)
konec
HC 19 Humenné
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
HK VITAR Martin
sk Středa 12.01.2022, 17:30 • Zimný štadión Humenné • 1. liga (SR) • 32. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Viaceré striedavé štarty Košičanov, ale aj iba jeden strelený gól nepomohli Humennému. Zemplínčania s prvou prehrou v roku 2022. Ďakujem za pozornosť. Dočítania. (19:42:25)
   
  Koniec zápasu.
   
  58:00
  Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.
   
  57:27
  Koniec stretnutia sa začína preťahovať. Znova je hra prerušená. Prihrávka rukou.
   
  57:06
  Michal Murček už druhý raz zišiel v bolestiach dole z ľadu. Najskôr to bol Markušov lakeť, teraz čepeľ Matúša Havrilu.
   
  57:01
  Milý sa zapojil do útočnej akcie domácich. Jeho bekhend sa však neujal a nezariadil výsledkovú drámu s pribúdajúcim koncom tretej tretiny.
   
  56:20
  Martin ohrozil Rabčana, ktorý lapačkou spracoval puk a hneď ho dával do hry. Borov s ním prekorčuľoval za útočnú modrú čiaru a poslal pozdrav príklepom Glosárovi.
   
  55:27
  Bodové šance sa humenským hokejistom postupne vzďaľujú. Uvidíme, čo ešte vymyslia Zemplínčania v ceste za lepším výsledkom.
   
  54:34
  Martin dal gól!
  Eugen Rabčan je veľmi nešťastný z tohto gólu, pretože sčasti už mal puk v lapačke, ktorý mu vypadol a padol za bránkovú čiaru. Autorom je MATEJ DÍRER. Asistencia: Michal Dvořák.
   
  53:28
  Sériu martinských nahrávok v početnej výhode zakončoval obranca Jakub Burzík. Pri Rabčanovi bol Lukáš Toma, no ten mu nedal šancu pomyslieť na teč.
   
  52:48
  Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné (D. Markuš – 2 min., faul lakťom).
   
  52:48
  Denis Markuš si nedal pozor na svoj lakeť a po odohratí puku zrazil na ľad Michala Murčeka! Toho dvíhajú z ľadu Pacalaj aj Tiainen! Čakáme na výšku trestu!
   
  52:17
  Neuveriteľná hrúbka domácich! Eugen Rabčan vynikol pri svojom zákroku proti Tiainenovi!
   
  51:38
  Dírer nedostal puk do bezpečia, čo signalizovalo problém pre jeho tím. Zemplínčania toto nedokázali potrestať. Každopádne sa nám začína pritvrdzovať v osobných súbojoch.
   
  Reklamná prestávka.
   
  49:20
  Zdalo sa, že prichádza druhý gólový čas Humenného. Objav tejto sezóny Dominik Borov predviedol rovnaký švih, ako Šimčák. Avšak v tomto prípade nezdolal Glosárovu lapačku.
   
  48:38
  Humenné dáva gól! Konečne! Znížené 1:2. DOMINIKA ŠIMČÁKA si hostia nepokryli, a ten sa im pomstil najlepším spôsobom, keď parádne zavesil hore. Asistencie: Matúš Havrila a Tichon Ivanov.
   
  48:27
  Vladimír Glosár s pripravenou lapačkou si našiel lišiacku strelu Ivanova.
   
  48:19
  Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Tiainen – 2 min., vrazenie na mantinel).

  Ivan Harčár

  Branky a nahrávky: 49. Šimčák (Havrila, Ivanov) – 8. Murček, 19. I. Novák (Lavička), 55. Dírer (Dvořák)


  HC 19 Humenné: Krasanovský (21. Rabčan) – Novota, Ivanov, Matúš Chovan, Jacko, Pichnarčík, Kaščák, A. Markuš, Kiss – Solomončak, Šimčák, Veličkin – Horvát, M. Krajňák, Borov – Havrila, D. Markuš, J. Milý – M. Macko, Chizmatullin, Farkaš.
  Trenér: Andrej Parfjonov.

  HK VITAR Martin: Glosár – Charvát, Dvořák, Lavička, Pacalaj, Nátny, Burzík, Thomka, A. Bartoš – Tiainen, Murček, Paulíny – Toma, Dírer, Poliaček – I. Novák, Huhtela, Fafrák – Juščák, D. Babka, Ďurina.
  Trenér: Daniel Babka st.

  Rozhodčí: Jobbágy, Hriško – Homola, Beniač.