HC Litvínov – Havířov 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 7:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 6:0 (kon.) | Zlín – Salzburg 5:4 (kon.)
Sparta – Plzeň 2:6 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:0 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:10 (kon.)
konec
HC Sparta Praha
2:6 (0:1, 1:3, 1:2)
HC Škoda Plzeň
Pátek 14.01.2022, 18:00 • Sportovní hala v Holešovicích, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč • DHL extraliga juniorů • 31. kolo
Partner:
   
  47:59
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Plzeňské řádění pokračuje, z pravého kruhu Krbečka prostřeluje STANISLAV VAJNER a brankář Sparty střídá! Asistence: Vlastimil Kvasnička, Jan Slanina.
   
  45:37
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Plzeň na nic nečekala a odpovídá na sparťanské snížení takřka okamžitě, přesnou ranou se prezentuje SEBASTIÁN MALÁT a kompletuje tak hattrick! Asistence: Jan Slanina.
   
  44:52
  Sparta právě vstřelila branku!
  Po ubráněném oslabení se domácím podařilo svého soupeře na několik momentů zatlačit a i když v aréně po střele PETRA HAUSERA na několik málo chvil zavládlo ticho, puk opravdu končí v síti! Asistence: Tomáš Tomek.
   
  35:39
  Plzeň právě vstřelila branku!
  I za pomoci tyčky využívá Plzeň další z jí nabídnutých přesilovek, prosazuje se SEBASTIÁN MALÁT! Asistence: Daniel Malák, Marek Soukup.
   
  27:08
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Plzeň nabídnutou přesilovou hru nakonec přece jen využívá, ADAM DVOŘÁK teď dělovou ranou od modré čáry doslova rozpůlil horní tyčku a puk zároveň zaplachtil do sítě! Asistence: Daniel Malák, Sebastián Malát.
   
  23:40
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparta se teď propracovala do několika za sebou jdoucích nebezpečných střeleckých příležitostí, a když se již zdálo, že je pro Plzeň situace zažehnána, vrátil kotouč před branku JAKUB ZEMBOL a ten se smolně pro hosty odrazil od brusle Lokajíčka do branky! Asistence: Petr Hauser, Nino Tomov.
   
  21:35
  Plzeň právě vstřelila branku!
  SEBASTIÁN MALÁT teď po přihrávce Slaniny ujel sparťanské obraně a tváří v tvář Krbečkovi si bezchybně poradil, Plzeň tak navyšuje své vedení! Asistence: Jan Slanina.
   
  04:50
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Daniel Malák se dostal do dobré střelecké pozice, jeho střelu však Krbeček ještě dokázal zlikvidovat. Následně prokázal instinkt kanonýra MAREK KOPIC, který se k odraženému kotouči dostal jako první a otevírá tak skóre zápasu! Asistence: Daniel Malák, Adam Ženíšek.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Jakub Houžvička

  Branky a nahrávky: 24. Zembol (Hauser, Tomov), 45. Hauser (Tomek) – 5. Kopic (Malák, Ženíšek), 22. Malát (Slanina), 28. Dvořák (Malák, Malát), 36. Malát (Malák, Soukup), 46. Malát (Slanina), 48. Vajner (Kvasnička, Slanina)


  HC Sparta Praha: Krbeček (48. Hrabal) – Tomov, Šindelek, Tůma, Tomek, Ducháč (C), Port – Senčák, Kubánek, Mácha, Hauser, Krupička, Fábry, Vašíček, Vágner, Vitouch, Zembol (A)
  Trenér: Richard Žemlička

  HC Škoda Plzeň: Lokajíček (Vondraš) – Houdek, Dolný, Hamšík, Pánek, Pavlák, Vajner, Malák (C) – Kvasnička, Kopic (A), Korčák, Dvořák, Slanina (A), Soukup, Malát, Ženíšek, Kuchárik, Dáňa
  Trenér: Petr Vojan

  Rozhodčí: Jechoutek, Zeliska – Beneš, Žídek