HC Litvínov – Havířov 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 7:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 6:0 (kon.) | Zlín – Salzburg 5:4 (kon.)
Sparta – Plzeň 2:6 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:0 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:10 (kon.)
konec
PSG Berani Zlín
5:4 (2:0, 1:0, 2:4)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 14.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Luďka Čajky - Zlín • DHL extraliga juniorů • 31. kolo
Partner:
   
  To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost, přeji krásný víkend a zase někdy na počtenou při sledování toho nejlepšího mládežnického hokeje u nás!

  Hezký večer. (19:07:43)
   
  Je hotovo!

  Jak se dvě třetiny zdálo, že si ševci svém vítězství v pohodě uhájí tak ve třetí třetině jsme byli svědky velmi zajímavých událostí!

  Nejen, že se spustila gólová přestřelka, ale Red Bull začal mocně dotahovat, zlepšil produktivitu a světe div se – tuto pasáž zápasu vyhrál 2:4!

  Z klidného pátečního mezinárodního mače jsme tak rázem měli drama a před vyrovnáním zachránila Berany jen závěrečná siréna.

  I tak si borci z Baťova města připíší do tabulky všechny tři body, splní roli favorita a vylepší svou pozici nejen směrem k záchraně, ale i ke své účasti ve vyřazovacích bojích!

  Zlín vs Slzburg nakonec těsně 5:4!
   
  Konec zápasu.
   
  59:57
  A skutečně se tak děje, Berani vyhrají!
   
  59:28
  Ševci drží puk mimo nebezpečí a zdá se že závěr utkání ustojí.
   
  58:58
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Čekán nás perná minuta přátelé! OLIVER ECKL ač v pádu dokázal zamést za zlínského brankáře, puk prošel kolem jeho betonu a už je to jen a pouze o branku! 5:4.
   
  58:53
  Red Bull samozřejmě pokračuje ve hře v šesti.
   
  58:31
  Ševci vyhazují.
   
  58:15
  Nahození od modré letí těsně mimo tři tyče Šarmanovy branky.
   
  57:56
  Oddechový čas pro hosty.
   
  57:47
  Série zakázaných uvolnění na zlínské straně.
   
  57:21
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Powerplay se vyplatila! MIKA HUPACH dokázal dostat puk za Dominika Šarmana a zajistil nám velmi zajímavý závěr dnešního zápasu! Asistence: Julius Sumpf a Jesse Kauhanen,.
   
  56:56
  Red Bull to zkouší s odkrytými zády!
   
  56:36
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Čechmánek – 2 min., krosček).
   
  55:48
  Velmi povedená pasáž domácích ševců! Jan Ramert nabral rychlost, zasekl a nahrál na modrou čáru, odkud letěla střela na hostující klec. K puku se poté ještě dostal Michal Tomeček jenž si do střelecké pozice vybruslil, ale ani to to mu nepomohlo k překonání Simona Wolfa, který svůj tým podržel.
   
  55:23
  Ofsajd hostů.
   
  55:11
  Přichází další střela směr Simo Wolf, tentokrát zblokovaná.
   
  Hosté v plném počtu.
   
  54:33
  Šimon Frömel dostal na levé straně trochu prostoru, nakonec se však ještě rozhodl kombinovat s čímž si obrana hostů poradila a vytečovala puk do ochranné sítě.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Adam Čuba

  Branky a nahrávky: 3. Chludil (Frömel, Riedl), 15. Talafa (Kunst), 31. Tomeček (Horský), 47. Frömel (Burian), 52. Horský (Talafa, Kunst) – 45. Sin (Weber), 49. Jelavic (Winkelmann, Wolf), 58. Hupach (Sumpf, Kauhanen), 59. Eckl


  PSG Berani Zlín: Šarman (Synek) – Kunst, Burian, Nábělek, Hamrla, Nábělek, Talafa, Velikovský, Riedl – Ramert, Tomeček, Martinec, Horský, Dědek, Masař, Frömel, Marek, Chludil, Čechmánek
  Trenér: Juraj Jurík

  EC Red Bull Salzburg: Wolf (Clara) – Kauhanen, Sinn, Weber, Hübner, Winkelmann, Kirchebner – Sumpf, Wurzer, Jelavic, Eckl, Stiegler, Mackner, Zieshe, Vinzens, Ruckdäschel, Hupach, Schreiner

  Rozhodčí: Vaněk, Blaha, Hanzlík, Bartoň