Slavia – Olomouc 1:2 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Motor ČB 4:5 (po pr.)
Chomutov – Havířov 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 7:6 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Salzburg 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – Třinec 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha
4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 15.01.2022, 13:00 • Sportovní hala v Holešovicích, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč • DHL Extraliga juniorů • 32. kolo

52:57
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté se tedy nakonec přece jen dočkali! Střelou z úhlu Hrabala překonává SAMUEL ŠMAJDA a svému týmu tak dává alespoň malou naději na zdramatizování v závěrečných minutách. Asistence: Kryštof Bulka, Dominik Rymon.

34:34
    Sparta právě vstřelila branku!
    Svižnou akci domácích zakončil razantní střelou ADAM MÁCHA, Sparta tak odskakuje již do čtyřbrankového vedení! Asistence: Vojtěch Port, Filip Šindelek.

21:08
    Tlak Sparty z úvodu třetiny přináší již třetí branku dnešního zápasu, z pravého kruhu Dybala prostřeluje MAXIM KUBÁNEK! Asistence: Andrej Fábry, Nino Tomov.

10:44
    JAKUB ZEMBOL teď dostal nabito od Tomova přímo mezi kruhy a nekompromisní ranou do pravého dolního rohu vedení Sparty zvyšuje! Asistence: Nino Tomov, Tomáš Tomek.

01:45
    MICHAL VITOUCH ujel v oslabení společně s Hauserem do protiútoku, snažil se druhého jmenovaného najít, avšak brankář Dybal si tuto nahrávku srazil do vlastní sítě! Asistence: Petr Hauser, Tomáš Tomek.

Jakub Houžvička

Branky a nahrávky: 2. Vitouch (Hauser, Tomek), 11. Zembol (Tomov, Tomek), 22. Kubánek (Fábry, Tomov), 35. Mácha (Port, Šindelek) – 53. Šmajda (Bulka, Rymon)

HC Sparta Praha: Hrabal (Krbeček) – Tomov, Šindelek, Tůma, Tomek, Ducháč (C), Port – Senčák, Kubánek, Mácha, Hauser, Krupička, Fábry, Vašíček, Vágner, Vitouch, Zembol (A)
    Trenér: Richard Žemlička

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (35. Bočan) – Benda (A), Bulka, Krajčík, Kočí, Dorot, Vogel, Sýkora – Rymon, Šlechta, Šmajda, Příhoda, Adámek L. (C), Varvařovský, Adámek M., Csabi, Kusak
    Trenér: Václav Eismann

Rozhodčí: Glanc, Zavřel – Komárek, Votrubec