Slavia – Olomouc 1:2 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Motor ČB 4:5 (po pr.)
Chomutov – Havířov 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 7:6 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Salzburg 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – Třinec 1:2 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 15.01.2022, 11:15 • Zimní stadion Eden • DHL Extraliga juniorů • 32. kolo

Slávisté nenavázali na včerejší vítězství proti Vítkovicím a prohrávají s Olomoucí těsně 1:2. O výsledku rozhodla druhá třetina, kde dali hosté v přesilovce rozdílový gól. Ve třetí třetině se už nic podstatného nestalo, slávisté neuspěli ani při hře bez brankáře a odchází poraženi. Naopak Olomouc si spravila chuť po včerejší prohře 0:6 v Jihlavě. To je pro dnešek všechno,děkuji vám za pozornost a těším se zase někdy u dalších zápasů na počtenou. Hezký zbytek víkendu! (13:26:20)

Oddechový čas pro domácí.

59:49
    Odpískán icing a hra se ještě jednou vrátí před Kmecovu bránu.

Pittr odjíždí na střídačku, domácí hrají v šesti bez brankáře!

57:15
    Odpískáno zakázané uvolnění. Vhazování před bránou Olomouce.

57:03

55:03
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., vražení na mantinel).

53:18
    Hosty zastavuje ofsajd.

52:23
    Hra přerušena po dalším Kmecově zásahu.

50:11
    Další zásah pro gólmana Pittra. Vhazovat se bude před jeho bránou.

49:27
    Matuška se dostal až před Kmece. Ten zasahuje hokejkou a posílá puk do rohu.

49:15

47:34
    Hra je přerušena kvůli posunuté olomoucké brance.

47:15
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Přecechtěl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

46:45
    Na druhé straně zasahuje Pittr.

46:22
    Do šance se dostal Šíma, který ještě před bránou hledal svého spoluhráče, ale neuspěl. Následně byla přerušena hra kvůli posunuté brance hostů.

45:21
    Kmec má další zásah, tentokrát po pokusu kapitána Němečka.

43:25
    Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, ale zvedl se a po svých odjel na střídačku.

Mateo

Branky a nahrávky: 15. Soukup (Hrdlička, Strnad) – 17. Mácha (Kučera, Handl), 37. Havel (Stratil, Poledna)

HC Slavia Praha: Pittr (Kufa) – Hrdlička, Stejskal, Němeček, Serov, Kluch, Brotánek – Štrombach, Strnad, Soukup, Matuška, Snášel, Hofmann, Kvasnička, Šíma, Tomas, Jokl.
    Trenér: Macek

HC Olomouc: Kmec (Špunar) – Kočí, Přecechtěl, Groch, Panáček, Stratil, Poledna – Kučera, Handl, Havel, Zapletal, Fasner, Matašovský, Fibigr, Mácha, Tarnoczy, Ruda.
    Trenér: Beran

Rozhodčí: Lacina, Čáp – Ganger, Klouček