Florida – Dallas 7:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 7:3 (kon.) | Colorado – Arizona 4:3 (1:0 po s.n.)
Boston – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Vancouver 4:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 0:2 (kon.)
Boston Bruins
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
Nashville Predators
Sobota 15.01.2022, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a zase někdy například u toho nejlepšího světového hokeje na počtenou!

Já doufám že jste si dnešní zápas užili a přeji příjemný zbytek večera a víkendu.

Na shledanou. (22:34:00)

Tři hvězdy zápasu:

Taylor Hall (BOS)
    Brad Marchand (BOS)
    Roman Josi (NSH)

Československá stopa v utkání:

David Pastrňák (BOS) – 0 gólů, 1 asistence, 3 střely na branku, , čas na ledě 16:01, čas v přesilovce 1:43

Tomáš Nosek (BOS) – 0 gólů, 0 asistencí, +- -1, 1 hit, úspěšnost na buly 33%, čas na ledě 13:06, čas na oslabení 1:48

David Rittich (NSH) – plnil roli dvojky na střídačce – do utkání nezasáhl.

Kdo se dnes postavil do brankoviště?

Juuse Saros (NSH) – 61:41 na ledě, 40 zákroků, 4 inkasované góly, 90.9% úspěšnosti zákroků

Linus Ullmark (BOS) – 61:35 na ledě, 26 zákroků, 3 góly, 89.7% úspěšnosti zákroků

Dnešní utkání sledovalo 17 850 diváků.

Právě skončil strhující hokejový souboj mezi Bostonem Bruins a Nashvillem Predators!

Dnešní zápas měl vše! Krásné góly, tvrdou, rychlou hru, skvělé brankáře, akce které zvedaly diváky ze sedaček, jednu regulérní bitku, strhující závěr a prodloužení a na konci také vítězství domácích Medvědů!

Dovolím si říci, že tempo hry se v každé třetině o podstatný kus zvedlo a to i přes to, že nejvíce branek padlo hned ve třetině první...

Domácí nakonec vyhráli zaslouženě, byli většinu zápasu aktivnější, ale zmínit musíme i skvělé pasáže hostů - především pak prvních 10 minut druhé třetiny.

Bruins vs Preds 4:3!

63:19 Taylor HALL - 4:3

63:19
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Bruins vybojovali puk, hnali se do přečíslení a puk se dostal k Davidu Pastrňákovi! Ten vypálil a překonal hostujícího brankáře mezi betony. Díky tomu se k dorážce mohl dostat TAYLOR HALL, jrnž skvěle pracoval v brankovišti! Obránce Preds se jej ještě pokusil povalit, ale zkušený střelec Hall se odstavit nenechal a zametl kotouč do sítě! 4:3 – hotovo! Asistence: David Pastrňák a Urho Vaakanainen.

61:25
    Jake DeBrusk v luxusní šanci! Domácí obránce ujížděl sám, vymíchal Jusseho Sarose a nakonec trefuje tyč!

60:49
    Matt Duchene vs Linus Ullmark potřetí! Hostující forward opět trefuje tyč!

60:28
    Matt Duchene obešel Marchanda, nakonec však nevystřelil.

60:06
    První buly pro Preds, to je v prodloužení velmi důležité!

60:01

Tak dnešní strhující klání mezi Medvědy a Predátory ještě nekončí! Stav po třech třetinách zní 3:3 a nás čeká velmi atraktivní prodloužení tři na tři!

60:00

59:40
    Pastrňák obral kapitána soupeře Romana Josiho o kotouč, nakonec však nedokázal ideálně vypálit a nás zdá se čeká prodloužení!

58:57
    Domácí nadále drtivě tlačí, nakonec je brzdí přihrávka rukou.

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 4. Craig Smith (Bergeron, B. Marchand), 8. M. Reilly (Haula), 44. B. Marchand (McAvoy, Bergeron), 64. T. Hall (Pastrňák, Vaakanainen) – 15. Sissons (McCarron), 28. Kunin (Cousins, Borowiecki), 47. Josi (Tomasino)

Boston Bruins: Ullmark (T. Rask) – McAvoy, Forbort, Carlo, M. Reilly, Lewington, Vaakanainen – Craig Smith, Bergeron, B. Marchand (C) – Pastrňák (A), Haula (A), T. Hall – O. Steen, Coyle, DeBrusk – Lazar, T. Nosek, Blidh.
    Trenér: Bruce Cassidy

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi (C), Fabbro, A. Carrier (A), Benning, Borowiecki, P. Myers – Tolvanen, Mikael Granlund, Duchene (A) – Cousins, Johansen, Kunin – Trenin, Sissons, Jeannot – Luff, McCarron, Tomasino.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Hanson, Blandina